[quote name='Asia_Klero']Dzisiaj obserwowalam jego lapke...bylam go pomiziac na wybiegu...ale jest bardzo smutny:(:(No i ta lapka...boli go:(
Co z jego łapką? :(
On jest prześliczny, sama słodycz :)
[quote name='dona20']Jusstyna85 dziekuje bardzo w imieniu swoim i Rufiego za ogłoszenia:loveu:Co do zdjęć, to będą w weekend(porobie mu dużo ładnych fotek)[/quote]
Jeśli masz jeszcze jakiś ulubieńców w schronisku i masz zdj, to wyślij mi...jeśli mam czas,to moge powystawiać ogłoszenia.Tylko uprzedzam, ze robie to na raty :)
[quote name='Mysia_']ogłoszenia napisałam na pierwszej stronie ;)
Jeszcze...
http://ogloszenia.e-karmy.pl/index.php?method=showdetails&list=advertisement&rollid=12157&fromfromlist=classifiedscategory&fromfrommethod=showhtmllist&fromfromid=15
Przepraszam, że tak na raty,ale sama wiesz dlaczego...
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]A jak z GW ....tam jeszcze nigdy nie wrzucałam ...macie jakieś doświadczenie ??[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
ja właśnie nie mam...
[quote name='Pianka']Jesli Justyna nie ma czasu na odbieranie telefonów, można na mnie podawać.
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
kom 501208670
Dino siedzi teraz w boksie. Borok:-(
Nie dostałam jeszcze leków, pójde się upomnieć:shake:[/quote]
Chciałam tylko przypomnieć, że na leki Dina +weta przelałam 150 zł, wet ckosztował 40,czy 60 zł, więc reszta została na koncie Justyny ze schronu
Mogłabym zrobić tym wszystkim psiakom ogłoszenia,ale nie mam pojęcia kto je ma,a kto nie,a nie bardzo mam czas czytać wszystkie wątki...Dałybyście rade przy każdym psiez Zabrza na dogomanii napisać, czy ma...? wiem, że to wiele...