Jump to content
Dogomania

Jenny19

Members
  • Posts

    4331
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jenny19

  1. Allegro, jeśli trzeba coś zmienić to daj znać Iza;) [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1451065615[/url]
  2. Ja dalej podtrzymuje cheć zrobienia bazarku- minimum 200 zł będzie, skoro w sumie w 1 dzień udało się zebrać 450 zł, to myślę że w ciągu kolejnego miesiąca uzbieramy brakujące 250 zł.
  3. Dzięki andzia, na Ciebie zawsze można liczyć. Czyli wyglądałoby to tak: leonarda 50zł delaila 50zł Zuza 50zł arielka186 20 zł Ivo 50 zł mar_tika 50 zł chita 30 zł andzia 150 zł Razem 450 zł
  4. Pospamowałam trochę tu na dogo i na gg znajomych żeby zajrzeli na wątek, brakuje 150 zł?
  5. Przerażona amstaffka z Sosnowca- jeśli do środy jej nie wyciągnięmy- zostanie uśpiona, zbieramy deklarację na sunię, proszę zajrzyjcie chociaż [URL="http://www.dogomania.pl/threads/201729-Ma-3-dni-potem-eutanazja.-Amstaffka"]http://www.dogomania.pl/threads/2017...zja.-Amstaffka[/URL] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_IFI2FteZ5es/TU3Rp8GYf6I/AAAAAAAAKLo/GRgy3E_c26o/s512/P1050405.jpg[/IMG]
  6. Przerażona amstaffka z Sosnowca- jeśli do środy jej nie wyciągnięmy- zostanie uśpiona, zbieramy deklarację na sunię, proszę zajrzyjcie chociaż [URL]http://www.dogomania.pl/threads/201729-Ma-3-dni-potem-eutanazja.-Amstaffka[/URL] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_IFI2FteZ5es/TU3Rp8GYf6I/AAAAAAAAKLo/GRgy3E_c26o/s512/P1050405.jpg[/IMG]
  7. Kolejna przerażona bida w schronisku jeśli do środy jej nie wyciągnięmy- zostanie uśpiona, zbieramy deklarację na sunię, proszę zajrzyjcie chociaż [URL="http://www.dogomania.pl/threads/201729-Ma-3-dni-potem-eutanazja.-Amstaffka"]http://www.dogomania.pl/threads/2017...zja.-Amstaffka[/URL] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_IFI2FteZ5es/TU3Rp8GYf6I/AAAAAAAAKLo/GRgy3E_c26o/s512/P1050405.jpg[/IMG]
  8. Przerażona amstaffka z Sosnowca- jeśli do środy jej nie wyciągnięmy- zostanie uśpiona, zbieramy deklarację na sunię, proszę zajrzyjcie chociaż [URL="http://www.dogomania.pl/threads/201729-Ma-3-dni-potem-eutanazja.-Amstaffka"]http://www.dogomania.pl/threads/2017...zja.-Amstaffka[/URL] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_IFI2FteZ5es/TU3Rp8GYf6I/AAAAAAAAKLo/GRgy3E_c26o/s512/P1050405.jpg[/IMG]
  9. Przerażona amstaffka z Sosnowca- jeśli do środy jej nie wyciągnięmy- zostanie uśpiona, zbieramy deklarację na sunię, proszę zajrzyjcie chociaż [url]http://www.dogomania.pl/threads/201729-Ma-3-dni-potem-eutanazja.-Amstaffka[/url] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_IFI2FteZ5es/TU3Rp8GYf6I/AAAAAAAAKLo/GRgy3E_c26o/s512/P1050405.jpg[/IMG]
  10. [quote name='sosnowieckie schronisko']Deklaracje: leonarda 50zł delaila 50zł Zuza 50zł arielka186 20 zł Razem: 170zł Brakuje: 280zł Ivo na niebieskim zadeklarowała 50 zł
  11. Ma jeszcze 3 dni zycia, później czeka ją uśpienie- amstaffka z Sosnowca- zbieramy deklaracje, nawet jednorazowe na wyciągnięcie ją do Cieszyna do hotelu [url]http://www.dogomania.pl/threads/201729-Ma-3-dni-potem-eutanazja.-Amstaffka[/url] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_IFI2FteZ5es/TU3Rp8GYf6I/AAAAAAAAKLo/GRgy3E_c26o/s512/P1050405.jpg[/IMG]
  12. Ja mogę zrobić bazarek ogłoszeniowy na nią, z 200 zł powinnam spokojnie uzbierać ale trzeba by poczekać aż te pieniądze spłyną, ewentualnie mogłabym założyć z własnego konta ale pod warunkiem że wpłynie mi stypendium, na razie jeszcze nie mam na koncie, ostatnio wpłatę miałam 07.01 więc jutro, góra pojutrze powinnam mieć kasę.
  13. OK, powiedz mi jeszcze czy Ty odpisywałaś na tego meila którego Ci przesłałam od pana z T. Gór bo nie wiem czy odpisywać. Kurcze tylko jeśli Akiro psów nie toleruje to może być ciężko z kotem, a dwa jak go w schronisku sprawdzić...
  14. Chyba musze zainterweniować na górze- zabierasz wszystkie moje psy:diabloti::mad::evil_lol: Bernarda mi chociaż zostaw! Żartuje ofc, ciesze się bardzo że sunia wyszła na spacer.;) Imię ja jej tradycyjnie nadałam, zmieniaj ofc, nie ma prawa na nie reagować, a to że może ją szczuć na koty, w sumie nie pomyślałam. Zawsze mi się to imie dla psa podobało.
  15. O widzisz a ja właśnie miałam siadać do tekstu dla Dakoty- to będzie Twoim psem na wolontariacie czy jej boks po prostu dzisiaj tylko wyszedł? Możesz na jej wątku coś jutro skrobnąć, jak się zachowuje, chodzi na smyczy, ja ją miałam tylko raz, podczas ewidencji w wakacje i mało już pamiętam. Co do astki- :-( Był jeszcze pomysł, żeby poprosić jakiegoś behawiorystę czy by mógł ocenić jej zachowanie, ale nawet jeśli powie że jest adopcyjna ale wymaga pracy to co dalej, na hotel potrzebne pieniądze, sama nie wiem...
  16. Dostałam dzisiaj fajnego meila o Akiro.... z Tarnowskich Gór:diabloti: Pan mieszka w domu z ogrodem, niedawno odszedł mu 16 letni psiak adoptowany 14 lat temu ze schroniska, przesłałam meila do Ciebie Iza W domu jest kot:diabloti: Akiro przyciąga ludzi z kotami to już 2 czy 3 meil gdzie ludzie mają kota w domu
  17. A zwróciłaś może uwagę na astkę pręgowaną, była w 1 boksie obserwacyjnym, czy ona nadal jest i nadal taka wycofana? Obawiam się ze zaraz po kwaratannie czeka ją igła, warczała w boksie na ludzi
  18. Na zdjęciach faktycznie w ogóle amstaffowato nie wygląda, w realu tylko głowę ma astowatą, i faktycznie ogłaszam go jako kundelka. Dzięki za te zdjęcia Iza, za kilka dni kończy mu się allegro to odnowię z tymi nowymi. Co do ciągnięcia- faktycznie ostatnio był wyprowadzany na kantarze,ale ja z nim 2x byłam na spacerze na zwykłej obroży i nie jest źle, da się opanować, z tą jego agresją do innych psów też nie jest najgorzej- da się go bez problemu odciągnąć, odwrócić uwagę, szybko traci zainteresowanie obiektem niechęci, absolutnie się zgadzam że to ciągnięcie to zapewne wina niewybiegania, widać że on potrzebuje porządnego spaceru, mam identyczny egzemplarz w domu:diabloti:
  19. Oj nie wiem, ja sprawdzałam na stronie Metra: [url]http://emetro.newspaperdirect.com/epaper/viewer.aspx[/url] tu jest ten ogólnopolski
  20. Mój Kuba jest w dzisiejszym Metrze, żeby ktoś fajny o łobuza wreszcie zadzwonił...:roll:
  21. Jakiś czas temu ją ogłaszałam, zero zainteresowania Postaram się w ciągu kilku najbliższych dni ułożyć jakiś nowy tekst i ją znowu ogłosić, zrobię allegro fundacyjne, może teraz coś ruszy.
  22. Jak coś mogę zrobić bazarek ogłoszeniowy, z 200 zł powinnam uzbierać, na koszty leczenia/ karmy
  23. Co do hotelik dostałam jeszcze takie namiary: hej :: 1:54:20 PM hotelik 25zl z wyzywieniem :: 1:54:25 PM było okej :: 1:55:35 PM hotel briard ul popieluszki :: 1:55:42 PM [URL="link:http://oferia.pl/usluga/item141097-hotel-dla-psow-briard"]http://oferia.pl/usluga/item141097-hotel-dla-psow-briard[/URL] :: 1:56:06 PM boksy klatkowe ale nie pamieta :: 1:56:29 PM prowadzi fajna dziewczyna co ma fiola na punkcie psów :: 1:56:35 PM fajna opieka ona zadowolona była :: 1:56:45 PM dobrze sie opiekuje
×
×
  • Create New...