Jump to content
Dogomania

Jenny19

Members
  • Posts

    4331
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jenny19

  1. Świetny psiak, ma ładne canarkowe umaszczenie jaki jest do innych psów? jest w boksie sam?
  2. [quote name='Ada-jeje']Jest dom w Katowicach dla asta/ki, Musi to byc w miare lagodny pies i tolerujacy dzieci w wieku 4 i 10 lat. Kto ma takiego bulla prosze o kontakt na PW.[/QUOTE] Podeslałam naszą Malinkę na PW [url]http://allegro.pl/cud-miod-malina-cudowna-lagodna-amstaff-ka-i1516784917.html[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/202719-Sosnowiec-%C5%82agodna-kompaktowa-amstaffo-par%C3%B3wka-z-przepuklin%C4%85-p%C4%99pkow%C4%85-szukamy-dt-ds[/url]
  3. Ada- jeje szuka amstaffki dla rodziny z Katowic, w domu dwójka dzieci 4 i 10 lat, podeslałam Malinkę
  4. No ja też się zdziwiłam, przyznam że w pierwszym momencie jak mi pan powiedział że dzwoni o Jagusię to myslałam że chce adoptować i powiedziałam mu że ogłoszenie nieaktualne, bo Jaga ma już dawno dom, dopiero jak mi powiedział że wie bo to on ją adoptował to oprzytomniałam:lol:
  5. Dzwonił dzisiaj do mnie pan Jagusi, Jaga została zaatakowana i pogryziona na spacerze przez owczarka niemieckiego, wdało się jakieś zakażenie, pan mówił że ledwo ją odratowali:shake: Niestety bardzo krótko z nim rozmawiałam bo byłam w bibliotece ale Magda ma dzisiaj do niego dzwonić, bo panu chodziło o krople czy maść na oczka dla Jagusi bo mu się kończą a jego weterynarz nie może czy nie chce wypisać recepty i pan prosił żeby załatwić receptę bo nie ma jak wykupić leków to może Magda się dowie coś więcej.
  6. [url]http://www.tvn24.pl/0,1696791,0,1,niemal-zaglodzil-psa-groza-mu-dwa-lata-wiezienia,wiadomosc.html[/url]
  7. Iza jesteś genialna i nie pisz że nie bo jesteś! Masz jakieś dobre fluidy, nie wiem jak to nazwać:evil_lol: Ciesze się ogromnie. Co do Twojego pytania- imię chyba bardziej od nazw stanów w USA- jak byłam dzieckiem zbierałam plastikowe konie i nazywałam je Dakota, Arizona, Montana:evil_lol:
  8. Mnie nie było w sobotę, ale ostatnio jak byłam to też w boksie jej nie widziałam, a zawsze stała przy kratach...
  9. Allegro: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1516787490[/url]
  10. Allegro: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1516786501[/url]
  11. Allegro: [url]http://allegro.pl/cud-miod-malina-cudowna-lagodna-amstaff-ka-i1516784917.html[/url]
  12. Allegro dla Saby: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1513801474[/url]
  13. Tylko szkoda że cała akcja jest na papierze. Próbowałam załatwić w ramach tej akcji sterylkę dla suczki wyadptowanej przeze mnie ze schroniska- na 3 lecznice w Będzinie 2 poinformowały że w akcji nie biorą udziału (mimo że na wykazie akcji były) a w 3 zaśpiewano mi cenę 400 zł za sterylizację 4-kg suni.:roll: Podobne historie słyszałam od paru znajomych.
  14. [quote name='Magda & Zicko']Jenny jak będziesz czytała wątek to weź skrobnij do mnie na priv :P[/QUOTE] nie da się, masz zapchaną skrzynkę:diabloti: odezwij się na gg
  15. [quote name='AgnieszkaBB']Z nieba spada ta wiadomość:-) Czyli można Ciebie prosic o allegro ogólnie dla psow, którym się robi ogłoszenia? Cyli że nie trzeba robić allegro bo Ciebie mozna o to poprosić? Jesli potwierdzisz to ja zaraz posle info do Basi, dziewczyn od Czekolady, itd., żeby przesłały Ci psy do allegrowania. Ogłoszenia to chyba najbardziej deficytowa strefa :-([/QUOTE] Dokładnie tak, Basi dzisiaj mówiłam w autobusie, ale możesz jej przypomnieć inne ogłoszenia też mogę zrobić, tylko proszę o tekst i namiary, ja ogłaszam "swoje" psy, które znam i o których mogę coś powiedzieć ale chętnie pomoge w ogłaszaniu komuś kto ma mniej czasu
  16. Nie wszyscy wiedzą, ale jestem odpowiedzialna za robienie allegro z konta Fundacji, jeżeli ktoś chce żeby takowe zrobić dla zwierzaków ze schroniska które ogłasza to proszę o tekst+ namiary + zdjęcia (lub link do albumu) najlepiej na meila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub gg 5398398 (zazwyczaj siedzę na niewidocznym)
  17. Nieszcześliwy jest, ale...parówkę chciał mi razem z palcami pożreć:eviltong:
  18. Sunia ostatecznie nie pojechała dzisiaj do weta, ale tylko dlatego że Fundacja zabiera ją w środę do lecznicy na Brynów- tam zostanie kompleksowo przebadana, zoperowana i wysterylizowana- problemem jest nadal kwestia co dalej, dt nadal pilnie potrzebne. Dzisiaj sprawdzałam przez kraty jak reaguje na psy i reakcja była obiecująca- obwąchała psa przez kraty a później straciła zainteresowanie i wolała szamać parówki, żadnych agresywnych reakcji nie zaobserwowałam, oczywiście takie spotkanie przez kraty nie jest 100% miarodajne ale myślę że sunia mogłaby się dogadać z innym psem. Nie zauważyłam w boksie biegunki, to dobra wiadomość, niestety schudła znacząco od naszego ostatniego spotkania. :( [img]http://i171.photobucket.com/albums/u305/Liath19/Zdjcie0359-Kopia.jpg[/img] [img]http://i171.photobucket.com/albums/u305/Liath19/Zdjcie0356-Kopia.jpg[/img] [img]http://i171.photobucket.com/albums/u305/Liath19/Zdjcie0358.jpg[/img] [img]http://i171.photobucket.com/albums/u305/Liath19/Zdjcie0355.jpg[/img] [img]http://i171.photobucket.com/albums/u305/Liath19/Zdjcie0360-Kopia.jpg[/img]
  19. Starszy amstaff z ostatniego boksu obserwacyjnego okazał się 14-letnim Nestorem- dzwoniłam do właściciela, ma jak najszybciej odebrać dziadzia z schroniska [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/6153/36120597.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/310/78119651.jpg[/IMG]
  20. [quote name='Magda & Zicko']Jenny a o której w sobotę do tego weta trzeba by ją zabrać może uprosiłabym TŻta i gdyby mała nie zdewastowała auta moglibyśmy ją wziąć na wizytę.. tylko co dalej.. do schroniska ją odwieźć ;( ?[/QUOTE] Magda w schronisku jesteśmy od mniej więcej 10.15 do 13-14 więc myślę że w tym czasie co dalej... żeby myśleć o zabiegu trzeba by mieć dla niej dt przecież nie wróci do boksu może jesteś chętna:cool3:
  21. ja mam prosbę czy byłaby możliwość zabrania suni amstaffa z tą niby przepukliną/ guzem do weterynarza, na jej wątku chita zaoferowała że pokryje koszty badania ja nie jestem niestety zmotoryzowana stąd moja prośba do kogoś kto dysponuje samochodem i czasem wolnym np w sobotę [url]http://www.dogomania.pl/threads/202719-Sosnowiec-%C5%82agodna-kompaktowa-amstaffo-par%C3%B3wka-z-przepuklin%C4%85-p%C4%99pkow%C4%85-szukamy-dt-ds?p=16381407#post16381407[/url]
  22. Myślę że wizytę u weta można załatwić, pogadam z dziewczynami dzięki chita, dobrze byłoby ją zdiagnozować bo obawiam się że schroniskowego weta ten ni to guz ni to przepuklina może być doskonałym pretekstem do uśpienia
×
×
  • Create New...