-
Posts
4583 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by esza
-
Kocur Szarek-już zdrowy i w nowym domku Przeprowadzka do Eszy :)))
esza replied to Patsi's topic in Już w nowym domu
Witam :) Wandziu Ty mi tu proszę nie chichotaj :cool3: bo jeszcze zmienię zdanie i oddam Mikiego spowrotem :evil_lol:. Napisze tutaj to samo co na Miau Cały mój zwierzyniec czyli pies Axel oraz kocurki Tytus, Miki i Szarek ( zmienimy mu imię, bo po pierwsze na Szarka nie reaguje, a po drugie mu to imię nie pasuje) w tej chwili są na etapie poznawania na odległość. Choć Axel się wyłamuje, starając się ośmielić Szarka, tyle, że kociak ciągle ustawia się bokiem, jeży i syczy na co pies reaguje miną " i co się mały stroszysz". Po doświadczeniach z Mrusiem bałam się, że Tytus i Szarek zaczną od razu walczyć ze sobą, ale na szczęście nic takiego się nie zdarzyło poza jednym wypadkiem przed chwilką kiedy to wpadły niespodziewanie na siebie i Szarek pokazał Tytusowi pazurki :) Myślę, ze za kilka dni juz w komitywie będą razem szaleć po mieszkaniu. Na razie w nocy na zmianę spały przy mnie na łóżku spychając mnie z poduszki Po następne informacje i fotki zapraszam na forum AFN na wątek Tytusa. -
Dwie ofiary ludzkiego okrucieństwa-Tofik i szczeniak Amik/ mają domy!
esza replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Trzeba powiadomić cioteczki z AFN o skarpecie. Jakby sie udało jakieś dobre fotki zrobić to by było dobrze. Zawsze chętniej ludzie licytują jak "widzą" konkretny cel. -
Dwie ofiary ludzkiego okrucieństwa-Tofik i szczeniak Amik/ mają domy!
esza replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Witam :) Mam do wystawienia na Allegro rzeczy od Waldiego. Chcę coś napisać o Amiku może znajdzie sie przy okazji domek. Napiszcie cos więcej o nim i postarajcie sie o fotki dobre szybko. To będą aukcje rzeczowe z wpłatą na AFN, czy Amik ma skarpetę? jeżeli tak to jaką? Jak mają być opisane wpłaty ? -
[quote name='Madzik13']Ale dzisiaj?[/quote] W sobotę 16 czerwca.
-
[quote name='agata :)']A Zabrze? Pasuje? :)[/quote] Pytasz czy spotkanie tylko dla osób z Bytomia? Oczywiście, że nie. Inicjatorka spotkania jest dziewczyna z Bytomia dlatego u nas się spotykamy, ale bedą osoby spoza miasta. Z tego co wiem z Gliwic, z Pyskowic, z Cieszyna nawet :). Tak więc wszystkich chetnych zapraszamy :D
-
:multi: Spotkanie jest dogadywane na miau. Wstępny termin - 16.06 o godzinie 16 na dworcu. Kto jeszcze chętny? U nas na Śląsku tyle zwierzaków potrzebuje pomocy, trzeba jakąś koalicję zawiązać :razz:.
-
Co to? Nie ma nikogo z Bytomia czy okolic chętnych na spotkanie? :cool3:
-
Witam :) Donoszę, że paczuszkę od Matuszka dostałam. Widokówki wystawiłam wczoraj i już są pierwsze licytacje, a sporo ludzi obserwuje (mam nadzieję, że zalicytują). Monety i bransoletkę wystawie w poniedziałek, bo na weekend nie ma sensu. Proszę w moim imieniu potarmosić Rudaska i ucałować w to roześmiane pysio :D
-
Czesc :) Na jakimś temacie widziałam link do portalu , gdzie podobno robią strony schroniskom za darmo. Niestety nie pamiętam tematu :(.
-
Niekoniecznie :) Znasz Płacieniszki? Mają wystawioną maskotkę, która była już licytowana ponad 70 razy :). Na Allegro tez są ludzie, którzy kupują by pomóc. Sama licytuję teraz charytatywną na Wilki i jeżeli wygram przekażę przedmiot do dalszej sprzedaży. Mam na koncie (innym niż to na AFN) sporo takich licytacji. Ale oczywiście każdy ma prawo do własnych opinii ;)
-
Moim skromnym zdaniem lepiej wystawiać co się da na Allegro. Tam jest więcej ludzi, zaś na Bazarku tylko Ci z Dogomanii, którzy i tak pomagają. Nie lepiej by wpłacali pieniądze bezpośrednio na danego zwierzaka, a to co można sprzedać wystawić tam, gdzie są ludzie nie związani z dogo? Ale to tylko takie moje przemyślenia. Jestem tu zbyt krótko, jeszcze nie do końca poznałam wszystko.
-
Niestety nie mogę, bo pieniądze z aukcji są przeznaczone na fundusz ogólny i wpłacane na moje konto. A ja potem przelewam je na konto AFN, tak zostało ustalone z zarządem Fundacji. Mogę także wystawić aukcje na konkretny cel, jeżeli podarujecie jakiś przedmiot. Wtedy w aukcji będzie zaznaczone na co zostaną przeznaczone pieniądze z licytacji. W tej chwili wystawiam aukcje na Malusiego z Ostródy - jest link do aukcji w stopce, możecie zobaczyć jak to wygląda.
-
Maluski z Ostrody ma juz swoj domek ... Miki za TM [']
esza replied to Agama's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aukcja wystawiona http://ssl.allegro.pl/show_item.php?item=169950253 Ewentualne uwagi proszę wpisywać na topiku Malusiego u mnie :) -
Maluski z Ostrody ma juz swoj domek ... Miki za TM [']
esza replied to Agama's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
OK :lol: Posałałm do Was PW, prześlijcie jakies info o tej odznace, to co wiecie. -
Maluski z Ostrody ma juz swoj domek ... Miki za TM [']
esza replied to Agama's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witam. Robię aukcje dla Malusiego. Odznaka, która przeznaczył na ten cel Waldi481 zaraz będzie obfotografowana :lol:. Wykorzystam fotki z tego wątku i Wasze wypowiedzi, mam nadzieje, że nie macie nic przeciwko temu :mad:. Gdyby były jakieś uwagi, sugestie zapraszam do siebie na watek Malusiego. -
Tygrysek nie żyje :-((((((((( Dlaczego tak się stało???
esza replied to Tweety's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie wypowiadam się, ale śledzę temat :p Trzymam kciuki za Tygryska, on jest taki kochany :loveu: -
Tygrysek nie żyje :-((((((((( Dlaczego tak się stało???
esza replied to Tweety's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No to niestety nie będę mogła go przygarnąć. Nie dam rady utrzymać go w domu :-(. Moje koty choć się starałam zawsze utrzymać je w domu wyskakiwały prędzej czy później przez balkon. Potem nie umiały wskoczyć bo było za wysoko, więc zrobiłam półeczkę by zawsze mogły wejść do mieszkania i uczyłam jak z tego korzystać. Tamlin był strachliwy, wychodził tylko na podwórko i zaraz wracał, myślałam, że będzie z nami długie lata, niestety wysiadły mu nerki i nic nie dało się zrobić. Jeździłam do lekarza, sama dawałam w domu zastrzyki, ale niestety. Szkoda, bo Tygrysek jest taki słodki :sad:. Mam nadzieję, że znajdzie domek. -
Tygrysek nie żyje :-((((((((( Dlaczego tak się stało???
esza replied to Tweety's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hmmm :razz: Witam. Powiedzcie coś o maluchu. Ta choroba .... ja mieszkam na parterze, nie będę w stanie utrzymać kota w domu. Czy to sie da wyleczyć? Jeżeli zdecydowałabym sie na wzięcie go, to muszę wiedzieć czy to nie grozi zarażeniem wszystkich kotów w okolicy. Jak kosztowne jest to leczenie? U mnie z kasą krucho niestety :shake: I druga sprawa - jak reaguje na psy?. Mam w domu 12-to letniego wielorasowca. Przyzwyczajony jest do kotów, choć tylko "swoich" ;). Ja zawsze miałam koty - w styczniu ...... Cóż, nie pomogło leczenie, Tamlin miał 4 lata :(.