Jump to content
Dogomania

esza

Members
  • Posts

    4583
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by esza

  1. Witam :) Wandziu Ty mi tu proszę nie chichotaj :cool3: bo jeszcze zmienię zdanie i oddam Mikiego spowrotem :evil_lol:. Napisze tutaj to samo co na Miau Cały mój zwierzyniec czyli pies Axel oraz kocurki Tytus, Miki i Szarek ( zmienimy mu imię, bo po pierwsze na Szarka nie reaguje, a po drugie mu to imię nie pasuje) w tej chwili są na etapie poznawania na odległość. Choć Axel się wyłamuje, starając się ośmielić Szarka, tyle, że kociak ciągle ustawia się bokiem, jeży i syczy na co pies reaguje miną " i co się mały stroszysz". Po doświadczeniach z Mrusiem bałam się, że Tytus i Szarek zaczną od razu walczyć ze sobą, ale na szczęście nic takiego się nie zdarzyło poza jednym wypadkiem przed chwilką kiedy to wpadły niespodziewanie na siebie i Szarek pokazał Tytusowi pazurki :) Myślę, ze za kilka dni juz w komitywie będą razem szaleć po mieszkaniu. Na razie w nocy na zmianę spały przy mnie na łóżku spychając mnie z poduszki Po następne informacje i fotki zapraszam na forum AFN na wątek Tytusa.
  2. Trzeba powiadomić cioteczki z AFN o skarpecie. Jakby sie udało jakieś dobre fotki zrobić to by było dobrze. Zawsze chętniej ludzie licytują jak "widzą" konkretny cel.
  3. Witam :) Mam do wystawienia na Allegro rzeczy od Waldiego. Chcę coś napisać o Amiku może znajdzie sie przy okazji domek. Napiszcie cos więcej o nim i postarajcie sie o fotki dobre szybko. To będą aukcje rzeczowe z wpłatą na AFN, czy Amik ma skarpetę? jeżeli tak to jaką? Jak mają być opisane wpłaty ?
  4. esza

    Bytom i okolice

    [quote name='Madzik13']Ale dzisiaj?[/quote] W sobotę 16 czerwca.
  5. esza

    Bytom i okolice

    [quote name='agata :)']A Zabrze? Pasuje? :)[/quote] Pytasz czy spotkanie tylko dla osób z Bytomia? Oczywiście, że nie. Inicjatorka spotkania jest dziewczyna z Bytomia dlatego u nas się spotykamy, ale bedą osoby spoza miasta. Z tego co wiem z Gliwic, z Pyskowic, z Cieszyna nawet :). Tak więc wszystkich chetnych zapraszamy :D
  6. esza

    Bytom i okolice

    :multi: Spotkanie jest dogadywane na miau. Wstępny termin - 16.06 o godzinie 16 na dworcu. Kto jeszcze chętny? U nas na Śląsku tyle zwierzaków potrzebuje pomocy, trzeba jakąś koalicję zawiązać :razz:.
  7. esza

    Bytom i okolice

    Co to? Nie ma nikogo z Bytomia czy okolic chętnych na spotkanie? :cool3:
  8. Witam :) Donoszę, że paczuszkę od Matuszka dostałam. Widokówki wystawiłam wczoraj i już są pierwsze licytacje, a sporo ludzi obserwuje (mam nadzieję, że zalicytują). Monety i bransoletkę wystawie w poniedziałek, bo na weekend nie ma sensu. Proszę w moim imieniu potarmosić Rudaska i ucałować w to roześmiane pysio :D
  9. Czesc :) Na jakimś temacie widziałam link do portalu , gdzie podobno robią strony schroniskom za darmo. Niestety nie pamiętam tematu :(.
  10. Myślę, że trzeba probować wszędzie gdzie się da :). Jakby ktoś był chętny na Allegro to jestem do dyspozycji ;).
  11. Niekoniecznie :) Znasz Płacieniszki? Mają wystawioną maskotkę, która była już licytowana ponad 70 razy :). Na Allegro tez są ludzie, którzy kupują by pomóc. Sama licytuję teraz charytatywną na Wilki i jeżeli wygram przekażę przedmiot do dalszej sprzedaży. Mam na koncie (innym niż to na AFN) sporo takich licytacji. Ale oczywiście każdy ma prawo do własnych opinii ;)
  12. Moim skromnym zdaniem lepiej wystawiać co się da na Allegro. Tam jest więcej ludzi, zaś na Bazarku tylko Ci z Dogomanii, którzy i tak pomagają. Nie lepiej by wpłacali pieniądze bezpośrednio na danego zwierzaka, a to co można sprzedać wystawić tam, gdzie są ludzie nie związani z dogo? Ale to tylko takie moje przemyślenia. Jestem tu zbyt krótko, jeszcze nie do końca poznałam wszystko.
  13. Niestety nie mogę, bo pieniądze z aukcji są przeznaczone na fundusz ogólny i wpłacane na moje konto. A ja potem przelewam je na konto AFN, tak zostało ustalone z zarządem Fundacji. Mogę także wystawić aukcje na konkretny cel, jeżeli podarujecie jakiś przedmiot. Wtedy w aukcji będzie zaznaczone na co zostaną przeznaczone pieniądze z licytacji. W tej chwili wystawiam aukcje na Malusiego z Ostródy - jest link do aukcji w stopce, możecie zobaczyć jak to wygląda.
  14. Witam :) Fotki obu psiaków zagoszczą na wystawianej przeze mnie (jutro po południu) aukcji na Allegro. Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko :mad: Pieniążki z aukcji przeznaczone będą na ogólny fundusz AFN, ale podałam w opisie link do tego tematu. Może ktoś zajrzy i będzie z tego pożytek :razz:
  15. Aukcja wystawiona http://ssl.allegro.pl/show_item.php?item=169950253 Ewentualne uwagi proszę wpisywać na topiku Malusiego u mnie :)
  16. OK :lol: Posałałm do Was PW, prześlijcie jakies info o tej odznace, to co wiecie.
  17. Witam. Robię aukcje dla Malusiego. Odznaka, która przeznaczył na ten cel Waldi481 zaraz będzie obfotografowana :lol:. Wykorzystam fotki z tego wątku i Wasze wypowiedzi, mam nadzieje, że nie macie nic przeciwko temu :mad:. Gdyby były jakieś uwagi, sugestie zapraszam do siebie na watek Malusiego.
  18. Nie wypowiadam się, ale śledzę temat :p Trzymam kciuki za Tygryska, on jest taki kochany :loveu:
  19. No to niestety nie będę mogła go przygarnąć. Nie dam rady utrzymać go w domu :-(. Moje koty choć się starałam zawsze utrzymać je w domu wyskakiwały prędzej czy później przez balkon. Potem nie umiały wskoczyć bo było za wysoko, więc zrobiłam półeczkę by zawsze mogły wejść do mieszkania i uczyłam jak z tego korzystać. Tamlin był strachliwy, wychodził tylko na podwórko i zaraz wracał, myślałam, że będzie z nami długie lata, niestety wysiadły mu nerki i nic nie dało się zrobić. Jeździłam do lekarza, sama dawałam w domu zastrzyki, ale niestety. Szkoda, bo Tygrysek jest taki słodki :sad:. Mam nadzieję, że znajdzie domek.
  20. Hmmm :razz: Witam. Powiedzcie coś o maluchu. Ta choroba .... ja mieszkam na parterze, nie będę w stanie utrzymać kota w domu. Czy to sie da wyleczyć? Jeżeli zdecydowałabym sie na wzięcie go, to muszę wiedzieć czy to nie grozi zarażeniem wszystkich kotów w okolicy. Jak kosztowne jest to leczenie? U mnie z kasą krucho niestety :shake: I druga sprawa - jak reaguje na psy?. Mam w domu 12-to letniego wielorasowca. Przyzwyczajony jest do kotów, choć tylko "swoich" ;). Ja zawsze miałam koty - w styczniu ...... Cóż, nie pomogło leczenie, Tamlin miał 4 lata :(.
×
×
  • Create New...