Jamnik blaka sie ale znow ida mrozy, psiak jest spragniony kontaktu z ludzmi do kazdego podbiega i chce aby go poglaskac :-(
dzieciaki go strasza a w lany poniedzialek lali go woda :-(
Czy nie znajdzie sie zadnego tymczasu? ja jamnika moge zlapac jakby znalazl sie jakis tymczas albo staly.. Boje sie ze w rescie trafi do schronu :-(