Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. TOBIASZ przemieszkiwał na terenie ogródków działkowych w Kielcach gdzie wypatrzyły go dobre cioteczki i otoczyły opieką (cioteczki uzupełnią historię, prawda? ;) ). dziś - 25 maja - TOBIASZ przyjechał do Orzesza (woj. śląskie) gdzie zamieszkał w domku tymczasowym i czeka na kogoś kto go pokocha :loveu: jest śliiiiczny! mocna budowa, gruba kość, kłapciate uszy i długi ogon! zdjęcia mówią same za siebie :razz: potrzeba nam pomocy finansowej i w ogłoszeniach, bardzo proszę o wsparcie! [COLOR="Red"]31.05.2008r[/COLOR] TOBIASZEK vel SPOTI dzis pojechał z nowa Pańcią do domku, wszystko zapowiada sie dobrze, ale trzymanie kciuków nie zaszkodzi :evil_lol:
  2. w takim razie będzie TOBIASZ :) śliczne zdjęcia! zastanawiam się czy nie założyć mu osobnego wątku... a jeszcze jedno - czy dawałyście mu cokolwiek na odrobaczenie? koleżanka zabierze go do weterynarza na oględziny, ze szczepieniem się kilka dni wstrzymamy aż troszkę okrzepnie w nowym miejscu. aha, on miał na sobie obróżkę czerwoną czy w niej był odłowiony? bo na niej jest wypisany numer telefonu! może ktoś go szuka???
  3. kielecki bezdomniak jest juz bezpieczny w kojcu z wygodna budą pod dobra opieką :) dziś liryka go pezywiozła kaaawał drogi! teraz potrzeba mu wspracia finansowego i ogłoszeń! erka czy Ty go jakoś nazwałaś? bo my go nazwałyśmy wstępnie MIKSIK ;)
  4. rany to jakis koszmar!!! czy ta suka nie może spokojnie dożyć swoich dni :( co za ludziska...
  5. póki co jest cisza, liczę na to że się dotarli między sobą i już będzie dobrze.
  6. a Jesteś tam w Kielcach? kto jeszcze może odłowić psa i pomóc w dowiezieniu? haloooo?
  7. nic nie mamy, trza psa odłowić i przywieźć... kase ze skarpety na żarełko wyciągniemy jakoś.
  8. ok, ja w sprawie kieleckiego - kojec na niego czeka, potzrebna kasa na jedzenie i transport do katowic, dalej ja go już pokieruję i zawiozę :)
  9. mix nie mix ale dobkowaty i bez schronienia! zaraz potwierdzę czy mam dla niego miejsce i kombinujemy transport.
  10. gdzie teraz jest ten błąkający sie kielecki? jaka jest sznasa na dostarczenie go do katowic albo gdzies w okolice? powinnam mieć dla niego miejsce w hoteliku.
  11. Tengusiu my o STIWIM wiemy :) jest na naszej stronce i jedzie niebawem do Niemiec :) na spacerki grzecznie ze mną od czasu do czasu też chodzi!
  12. [quote name='Tengusia']Amikat tak sobie siedze i mysle czy nie mozna by Ivanki przeniesc do tego hoteliku na Westerpllate? coprawda jeszcze tam nie bylam ale pewnie warunki maja lepsze :roll: tak strasznie zal mi tej malej :([/QUOTE] warunki są lepsze tylko, że cena za dobę również jest inna :shake: no i nie dziwmy się tak mocno obsłudze schroniska - przecież oni nie wiedzą kto z nas jest kto! najwięcej kontaktu mają z amikat i ją wpuszczają! pomyście co by było (teoretycznie) gdyby zgłosił się ktoś obcy - jakiś świr czytający dogo i zabrał IVANKE "na spacer" a w rzeczywistości np by ją wywiózł gdzieś?
  13. dziewczyny a gdybyu tego boroka z Mysłowic wyciągnąć do mojej kolezanki do kojca?
  14. podobno włazi grzecznie do kennela, siedzi tam spokojnie. tylko ja nadal mam obawy, ze państwo dadza się zwieść pozorom i nie będą z nią pracować pod kątem samotnego zostawania :/ a potem znów będzie zdziwienie. ale są w stałym kontakcie z amikat (do mnie sie boją dzwonić chyba po ostatniej rozmowie, ale moze to i lepiej bo ja dziób mam niewyparzony), szpieg mój za jakis czas tam podjedzie i zobaczy jaka sytuacja.
  15. no cóż... tak dobrze było, że musiało się skończyć :( wczoraj odebrałam telefon, że mam zabrać FIZIE bo szczeka jak zostaje sama i zniszczyła coś w mieszkaniu. na szczęście nasza kochana amikat uratowała sytuację i wynegocjowła jeszcze tydzień szansy, dziś zawiezie tam kennelik, w którym może suczydło będzie spokojniejsze, jeżeli ta metoda podziała to państwo kupią klatkę ale jeśli nie... na wszelki wypadek myślmy juz o tym gdzie ją umieścić, ja nie wezmę jej już na pewno, nie dam rady mieć jej w domu :(
  16. jeżlei hotel to ten gdzie jest MOZA chyba tylko wchodzi w grę, tyle, ze tam jedynie do końca maja mamy miejsca, potem z MOZA tez nie wiem co zrobimy :(
  17. czy ta sunia ma jakieś imię? jak ja wstawić na stronę? i na kogo podać kontakt?
  18. ja powoli boję się włączać komputer :( w ciągu trzech tygodni to chyba 6 dobek w okolicy śląska...
  19. oto LACRIMOSA na zeszłotygodniowym spacerku: [IMG]http://nadzieja-dobermana/inne/adopcje/images/moza/moza1.jpg[/IMG] [IMG]http://nadzieja-dobermana/inne/adopcje/images/moza/moza2.jpg[/IMG] [IMG]http://nadzieja-dobermana/inne/adopcje/images/moza/moza3.jpg[/IMG]
  20. swieze wieści z piątku ubiegłego (czyli po 5 dniach pobytu) - FIZIA jest rozpieszczana, wykapana juz dwa razy i wreszcie nie ma martwego włosa i się nie leni, biega grzecznie na spacerach i wraca na zawołanie, kradnie zabawki itd ;) ogólnie ma się dobrze zgodnie z opinią mojego szpiega, który tam był, widział i rudą szkaradę wygłaskał!
  21. w którym miejscu Katowic mieszka ten nieszczęśnik?
  22. znaczy - mogę zdjąć go z www? tak nieśmiało poytam...
  23. k... no to swietnie! dwa 8 latki, MOZA i jeszcze ten... :(
  24. a czy ten biedak ma jakies imię? bo nie wiem jak go nazwać na stronce?
×
×
  • Create New...