-
Posts
4151 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klementynkaa
-
KOPI - czekoladowy doberman - MA DOM!!!
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
hihi i słusznie bo one cuuudne są ;) a takie zabiedzone to już wogóle... -
KOPI - czekoladowy doberman - MA DOM!!!
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
a to jedno uszko to takie jakby nie postawione do końca :( -
KOREK - czekladowy doberman, pojechał do nowego domu :)))
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
no i bardzo dobrze... taki kłapouch czekoladowy :( -
KOPI - czekoladowy doberman - MA DOM!!!
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
to dobrze, może tam komuś przypadnie do gustu! a śliczny jest... -
DOBERMAN... kompletna ruina psa... Ortis w drodze do domu:))))
Klementynkaa replied to mosii's topic in Już w nowym domu
ORTIS juz na adopcyjnej :) -
KOREK - czekladowy doberman, pojechał do nowego domu :)))
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
dziękuje cioteczko DG32!!! -
Suczka Dobermanka- Piękna i zrównoważona. JUŻ MA DOM!
Klementynkaa replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
ojoj... ja nie nadążam :( -
KOPI - czekoladowy doberman - MA DOM!!!
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
jeeeej dzięki ogromne za fotki :loveu: -
[QUOTE]Doberman. samiec. Jest bardzo wychudzony, ma coś z oczami i jakieś narośla na skórze. Jest w boksie 816, a jego numer to 619/08.[/QUOTE] [CENTER][IMG]http://images26.fotosik.pl/235/a0aad48c9cc35da3.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/234/400b37576b1f73ec.jpg[/IMG][/CENTER] ten dobek tez pilnie potrzebuje wsparcia!!! bardzo prosimy o pomoc dla tego psiaka, trzeba mu DT a jeszcze lepiej stałego, pieniążków na ewentualny hotelik, ogłoszeń w sieci i plakaciku... [CENTER][COLOR=Red]78213000042001038801430001 VWBank ALARMOWY FUNDUSZ NADZIEI NA ŻYCIE UL.JAGIEŁŁY 5 M 19 14-100 OSTRÓDA nr konta dla przelewów z zagranicy INGBPLPW78213000042001038801430001 opłata za przewalutowanie 40zl :/ KONIECZNIE Z DOPISKIEM: Nadzieja Dobermana[/COLOR][/CENTER] 30.07.2008r - KOPI pojechał do domku tymczasowego pod warszawę :loveu: 10.09.2008r - kastracja i zabieg na trzecia powiekę! wszystko zakończyło się pomyślnie :) [COLOR=Red][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]14.02.2009r - walentynkową noc KOPI spędzi już w swoim domu[/SIZE][/FONT][/COLOR] :loveu::loveu::loveu:
-
[QUOTE]Piękny doberman. Przywieziony z interwencji. Pijany właściciel trafił do izby wytrzeźwień, a po jej opuszczeniu po psa się już nie zgłosił (a minęło już trochę czasu..). Dobek ma około 5 lat, guza na kręgosłupie i w chwili obecnej stan zapalny oka. Jego numer to 583/08. Siedzi w boksie numer 827.[/QUOTE] [CENTER][IMG]http://images25.fotosik.pl/233/81af9b753f45d25d.jpg[/IMG] [/CENTER] bardzo prosimy o pomoc dla tego psiaka, trzeba mu DT a jeszcze lepiej stałego, pieniążków na ewentualny hotelik, ogłoszeń w sieci i plakaciku... [CENTER][COLOR="Red"]78213000042001038801430001 VWBank ALARMOWY FUNDUSZ NADZIEI NA ŻYCIE UL.JAGIEŁŁY 5 M 19 14-100 OSTRÓDA nr konta dla przelewów z zagranicy INGBPLPW78213000042001038801430001 opłata za przewalutowanie 40zl[/COLOR] :/ KONIECZNIE Z DOPISKIEM: Nadzieja Dobermana[/CENTER] 30.07.2008r - KOREK pojechał do domu tymczasowego pod warszawę :loveu: 11.09.2008r - KOREK wykastrowany, wet usunął mu tez guzy na grzbiecie i na łapie! 18.10.2008r - KOREK wyjechał do Niemiec do nowego domu! dziękujemy :loveu:
-
DOBERMAN... kompletna ruina psa... Ortis w drodze do domu:))))
Klementynkaa replied to mosii's topic in Już w nowym domu
jesli mi umknęło to przepraszam ale mosii podaj prosze na kogo dac namiary na stronie ND? na Ciebie? mam juz numer telefonu a jakis mail czy coś? ok, znalazłam maila :) a jak Ty masz na imie??? -
DOBERMAN, 3-letni. JUŻ W NOWYM DOMU !!!!!!!!
Klementynkaa replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
czy ARO wciąż w hotelu u pana Tomka? -
DOBERMANKA Ivanka w Niemcach ;) dziękujemy cioteczki
Klementynkaa replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
jakies wieści co u IVANKI? -
LACRIMOZA aktualnie skończyła cieczkę, lada moment sterylka, mieszka teraz w DT w Orzeszu, w kojcu a w zasadzie gania sobie całymi dniami po ogródku i jest tam chyba szczęśliwa! ciut chętniej podchodzi do ludzi chociaz nadal jest to dla niej duuuże wyzwanie! [B][COLOR="Red"]kochani, kto pomoze w ogłoszeniach i utrzymaniu suni? wpłaty prosimy na AFN z dopiskiem "Nadzieja Dobermana"[/COLOR][/B]
-
zaraz, zaraz... ULKA12 pisałas że macie tam [B]3 [/B]dobermany? a ten trzeci to kto? wiem o DOBIM i SZOKO a trzeci?