antybiotyk działa jest dobrze
Atosek radosny bez kaszlu, jutro idziemy na kontrole
przyjeżdż do Gdańska dr.Niziołek
pomyliłam w rozmowie tel z Izą ulice, a to dlatego że nazwała to kliniką a tam gdzie chodzimy to przychodnia ale dr będzie w tej samej co leczony jest Atos i
tu jest problem bo nasz doktor to kolega dr Niziołka i razem będą i kurcze żeby sie nie obraził bo nasz dr Ulewicz to bardzo wysokiej klasy specjalista i tak dziwnie może to wyglądać
będę jurto to pogadam z dr Magdą i ona jest fajna babka to powie czy nie obrażę lekarza naszego a tego bym nie chciała