Wszystko zaczęło się od tego cudownego pieska : Jaskierka
znalazłam jego ogłoszenie na trojmiasto.pl
był ze mną bardzo krótko, w jego małym ciałku szalał rak i dał nam dwa dni cieszyć się sobą :-(
[IMG]http://images29.fotosik.pl/228/3e6ee76d7a6ded9b.jpg[/IMG]
[IMG]http://images23.fotosik.pl/228/fdecf6e4cad8036a.jpg[/IMG]
[IMG]http://images27.fotosik.pl/228/5a166ef8c59f3da5.jpg[/IMG]
[IMG]http://images25.fotosik.pl/228/5517aab4e4943366.jpg[/IMG]
[IMG]http://images29.fotosik.pl/228/7f9c044617e706e8.jpg[/IMG]
[IMG]http://images33.fotosik.pl/284/099211dbe5754ce5.jpg[/IMG]