[quote name='wiewiora1']A co ,,,na jutro zapowiadany jest koniec swiata???Ach taki wlsnie jest minus ,braku telewizji i radia,,,wiewiora nie wiedziala!!!![/quote]
nie ale prawie
w Gdyni HEINEKEN a to oznacza straszny ruch w kebabie ale żyję - dałam im rade ;)