Jump to content
Dogomania

olenka_f

Members
  • Posts

    7715
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by olenka_f

  1. nie zamykać tylko pisać pisać i pisać a ja będę czytać i się uśmiechać Czartulek kochany
  2. losie jak to się wspaniale czyta, słoneczko Czartek w domku i to jakim cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuda :)
  3. Karwi to to zimno nie jest dziabie jędza i goni co do mnie za blisko podejdzie dziabie na wszystkich , kto wejdzie tego ochrzania na dwór wychodzi na 30 sek i wraca zimno jest okrutnie, zima to najgorszy okres dla piesków w schronisku, one wszystkie powinny mieć ciepło :(
  4. ja to zawsze paniki nasieję poszliśmy na te badania i wyszło że jest super jak na jego wiek, tylko nadwaga ciut ciut wet mi mówi że Oli je i nie ma innego wyjącia, mam zaobserwować czy jednak tego kociego nie je i co nie je ............... żre !!!!!!!!!!! został sam w sypialni na kilka godzin, wywaliłam wszystkie koty ale jedzenia nasypałam tyle co zawsze - 2 michy ja mam 11 kotów więc michy to michy przyszłam i co? kilka chrupek w jednej i kilka w drugiej - łaskawca troszkę zostawił ja się martwię że on głoduje a on z przeżarcia nie jadł - świniarz jeden
  5. kocham ludzi, którzy szukaja swoich zgubionych starych piesków Dziadek 15 lat temu był adoptowany jako 2 letni piesek, ma wspaniałych kochających go ludzi i to jest NAJPIEKNIEJSZE NA WIECIE Niestety kotek Tragedia bedzie miał amputowaną nóżkę, jedna kość połamana w jednym miejscu, druga w trzech - puzle. Łapka przednia , na drugiej jest zerwana poduszka, bedzie robiony przeszczep - ZAŁAMKA Tragedia nie ma zdjęć na stronie, jeszcze nie...
  6. dziś właściciel odebrał Białą wiecie co jest wspaniałe ? Pan na skuterku, bez czapki który przyjechał zmarznięty na kość i przywiózł nam kilka kocyków ludzie którzy przywieźli nam kroplówki po swoim wyleczonym piesku i kupili kilka polarowych kocyków ludzie którzy dzwonią i pytają co słychać, jak pomóc choć piesków mamy bardzo dużo i to jest tragedia , to ludzi którym schronisko nie jest obojętne jest jest więcej :)
  7. do domu poszła Buba, Pan podobno zakochał się w dziewczynce od pierwszego wejrzenia z wzajemnością :)
  8. dziś trochę wciągnął, ja jednak poszłabym w poniedziałek zobaczyć co z nim może coś się złego dzieje a ja nic nie wiem
  9. kilka dni już jest 3 może 4 , myślałam że ma fochy ale wątrobę kurzą zawsze bardzo lubił i dziś mu usmażyłam a on może 4 kawałeczki zjadł i poszedł na poduszkę o zębach myślałam ale wczoraj mu zmiksowałam kurczaka z ryżem i warzywami i to była papka i co - wciągnął może tyle co pojemniczek do jogurtu a zawsze zjadał całą miseczkę
  10. Olek starsznie mało je, już takie cuda wymyślam że szok a on podziubie i tyle w sumie nie chudnie ale kurcze nie lubię jak pieski nie jedzą Olek ma dostęp do karmy kociej i tak mam nadzieję że im podjada, choć powiem szczerze nie widziałam żeby im coś wyjadał :(
  11. do domu poszedł Dyzio, Stokrotka i Pyza a z kotków Andrzejek dziś dzwoniła Pani Andrzejka że jest kochany, jeszcze troszkę się boi ale Pani mówi że będzie dobrze :) przyszły dziś nowe dwa pieski jeszcze nie wiem jakie bo nie było mnie w schronisku , Jasia nowa sunieczka to malusia dziewczynka, bardzo wystraszona ale ludzi kocha
  12. wspaniale Ilonko dziś nikt nie przyszedł i nikt nie wyszedł
  13. Świat kochana - wyślę Ci dziś na PW kody do wyróżnień Potrzebujemy pomocy, naważniejsze to zmniejszyć ilość psów w schronisku. Likwidują pseudo i zalewa nas masa piesków młode, identyczne i wrzucone na drut kolczasty - Pomka i Trąbka, jest jeszcze jeden piesek z miotu ale przegoniły go psy gospodarza i maluch uciekł do lasu, szukamy go mamy Czarną i Karla - nikt się nie zgłosił Muszka wczoraj odłowiona, głodna ludzie widzieli jak wywalili ją z samochodu katastrofa domy potrzebne bardzo
  14. niech jedzie ta małpa jedna bo do ludzisk tak się wybiera że bramkę w kojcu połamała (metelowa była ):diabloti:
  15. dotarła obroża dla Tumisława i smyczka ciut małe będzie, troszku duże ciut :)
  16. [quote name='Poker']Dla Olafka ,jego opiekunki i cioteczek obecnych na wątku [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/5981/20111a.gif[/IMG][/QUOTE] dziękujemy i również wszystkiego dobrego u Olka wszystko po staremu, no może mała zmiana łóżeczko nie służy tylko do spania - miskę też od jakiegoś czasu każe sobie tam stawiać, jak mu postawie na podłodze Oli stanie na łóżku patrzy się na miskę i szczeka, szczeka ... próbowałam go przetrzymać i nie postawiłam mu miski na łóżko, po 30min Oli wygrał :(
  17. Seciu jadę do Ciebie zobaczyć Pana Pawia na żywo z całą ferajną ze Starogardu :)
  18. dzwoniłam, nie wytrzymałam Tumiś jest zdenerwowany ale będzie dobrze troszkę płacze ale pewnie za chwilę będzie już wiedział że to dom i jego ludzie :)
  19. Pojechał chłopiec Dziewczyny wspaniałe iiiiiiiiiiiii bardzo podobał im się nasz Tumisław a on wiedział, wiedział że jedzie skakał, cieszył się i oczy miał tak wesołe że dawno takich nie widziałam u niego Dziewczynki KOCHAM WAS
  20. jutro dziewczynu przyjeżdżają po chłopaka :)
  21. Kochani niech ten Nowy Rok będzie pełen radości i dobrych adopcji :lol:
×
×
  • Create New...