-
Posts
7715 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by olenka_f
-
Olafek mały łobuz w opałach.... dziadzio za TM
olenka_f replied to kikou's topic in Już w nowym domu
ja to zawsze paniki nasieję poszliśmy na te badania i wyszło że jest super jak na jego wiek, tylko nadwaga ciut ciut wet mi mówi że Oli je i nie ma innego wyjącia, mam zaobserwować czy jednak tego kociego nie je i co nie je ............... żre !!!!!!!!!!! został sam w sypialni na kilka godzin, wywaliłam wszystkie koty ale jedzenia nasypałam tyle co zawsze - 2 michy ja mam 11 kotów więc michy to michy przyszłam i co? kilka chrupek w jednej i kilka w drugiej - łaskawca troszkę zostawił ja się martwię że on głoduje a on z przeżarcia nie jadł - świniarz jeden -
kocham ludzi, którzy szukaja swoich zgubionych starych piesków Dziadek 15 lat temu był adoptowany jako 2 letni piesek, ma wspaniałych kochających go ludzi i to jest NAJPIEKNIEJSZE NA WIECIE Niestety kotek Tragedia bedzie miał amputowaną nóżkę, jedna kość połamana w jednym miejscu, druga w trzech - puzle. Łapka przednia , na drugiej jest zerwana poduszka, bedzie robiony przeszczep - ZAŁAMKA Tragedia nie ma zdjęć na stronie, jeszcze nie...
-
dziś właściciel odebrał Białą wiecie co jest wspaniałe ? Pan na skuterku, bez czapki który przyjechał zmarznięty na kość i przywiózł nam kilka kocyków ludzie którzy przywieźli nam kroplówki po swoim wyleczonym piesku i kupili kilka polarowych kocyków ludzie którzy dzwonią i pytają co słychać, jak pomóc choć piesków mamy bardzo dużo i to jest tragedia , to ludzi którym schronisko nie jest obojętne jest jest więcej :)
-
Olafek mały łobuz w opałach.... dziadzio za TM
olenka_f replied to kikou's topic in Już w nowym domu
dziś trochę wciągnął, ja jednak poszłabym w poniedziałek zobaczyć co z nim może coś się złego dzieje a ja nic nie wiem -
Olafek mały łobuz w opałach.... dziadzio za TM
olenka_f replied to kikou's topic in Już w nowym domu
kilka dni już jest 3 może 4 , myślałam że ma fochy ale wątrobę kurzą zawsze bardzo lubił i dziś mu usmażyłam a on może 4 kawałeczki zjadł i poszedł na poduszkę o zębach myślałam ale wczoraj mu zmiksowałam kurczaka z ryżem i warzywami i to była papka i co - wciągnął może tyle co pojemniczek do jogurtu a zawsze zjadał całą miseczkę -
Olafek mały łobuz w opałach.... dziadzio za TM
olenka_f replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Olek starsznie mało je, już takie cuda wymyślam że szok a on podziubie i tyle w sumie nie chudnie ale kurcze nie lubię jak pieski nie jedzą Olek ma dostęp do karmy kociej i tak mam nadzieję że im podjada, choć powiem szczerze nie widziałam żeby im coś wyjadał :( -
do domu poszedł Dyzio, Stokrotka i Pyza a z kotków Andrzejek dziś dzwoniła Pani Andrzejka że jest kochany, jeszcze troszkę się boi ale Pani mówi że będzie dobrze :) przyszły dziś nowe dwa pieski jeszcze nie wiem jakie bo nie było mnie w schronisku , Jasia nowa sunieczka to malusia dziewczynka, bardzo wystraszona ale ludzi kocha
-
Świat kochana - wyślę Ci dziś na PW kody do wyróżnień Potrzebujemy pomocy, naważniejsze to zmniejszyć ilość psów w schronisku. Likwidują pseudo i zalewa nas masa piesków młode, identyczne i wrzucone na drut kolczasty - Pomka i Trąbka, jest jeszcze jeden piesek z miotu ale przegoniły go psy gospodarza i maluch uciekł do lasu, szukamy go mamy Czarną i Karla - nikt się nie zgłosił Muszka wczoraj odłowiona, głodna ludzie widzieli jak wywalili ją z samochodu katastrofa domy potrzebne bardzo
-
Dejzi z guzem do kolan, zbiera na drugą operację, potrzebujemy 450,00
olenka_f replied to Secia's topic in Owczarek niemiecki
niech jedzie ta małpa jedna bo do ludzisk tak się wybiera że bramkę w kojcu połamała (metelowa była ):diabloti: -
Po 10 latach wynocha :( smutna historia Tumisia
olenka_f replied to fonia123's topic in Już w nowym domu
dotarła obroża dla Tumisława i smyczka ciut małe będzie, troszku duże ciut :) -
Olafek mały łobuz w opałach.... dziadzio za TM
olenka_f replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Dla Olafka ,jego opiekunki i cioteczek obecnych na wątku [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/5981/20111a.gif[/IMG][/QUOTE] dziękujemy i również wszystkiego dobrego u Olka wszystko po staremu, no może mała zmiana łóżeczko nie służy tylko do spania - miskę też od jakiegoś czasu każe sobie tam stawiać, jak mu postawie na podłodze Oli stanie na łóżku patrzy się na miskę i szczeka, szczeka ... próbowałam go przetrzymać i nie postawiłam mu miski na łóżko, po 30min Oli wygrał :( -
Po 10 latach wynocha :( smutna historia Tumisia
olenka_f replied to fonia123's topic in Już w nowym domu
dzwoniłam, nie wytrzymałam Tumiś jest zdenerwowany ale będzie dobrze troszkę płacze ale pewnie za chwilę będzie już wiedział że to dom i jego ludzie :) -
Po 10 latach wynocha :( smutna historia Tumisia
olenka_f replied to fonia123's topic in Już w nowym domu
Pojechał chłopiec Dziewczyny wspaniałe iiiiiiiiiiiii bardzo podobał im się nasz Tumisław a on wiedział, wiedział że jedzie skakał, cieszył się i oczy miał tak wesołe że dawno takich nie widziałam u niego Dziewczynki KOCHAM WAS -
Po 10 latach wynocha :( smutna historia Tumisia
olenka_f replied to fonia123's topic in Już w nowym domu
jutro dziewczynu przyjeżdżają po chłopaka :) -
Po 10 latach wynocha :( smutna historia Tumisia
olenka_f replied to fonia123's topic in Już w nowym domu
Kochani niech ten Nowy Rok będzie pełen radości i dobrych adopcji :lol: