Kochani Sita ma się po prostu cudownie...:loveu:
Sypia na kanapie, broni swojego miejsca czyli domku, na spacerkach biega za patyczkami, jest niesamowicie usłuchana, a w Poecie zakochana...:loveu:
Mrówcia dobrze by było w piątek, szczegóły powiem Ci przez telefon. ;)