Kochana!!! Bardzo się cieszę, że udało Ci się zalogować i dziękujemy za wspaniałą relację!!! :loveu::loveu::loveu:
Czekamy na dalsze wieści, a my się dziś o 15 widzimy, z tym że ja na 5 minut, bo dziś w strasznym biegu...:roll:
[SIZE=1]P.S. A Zulek czuje się dziś znów gorzej...:-([/SIZE]