[quote name='basiaap']No nie wiem... Jeszcze by się przywiązała do kolejnej osoby, a potem co - znowu dramat:roll:
No chyba że to byłby taki "tymczas" jak tu niektóre na dogomanii, co to jakoś skończyć się nie mogą:evil_lol:[/quote]
Wiem, że to mogłoby być trudne...ale tak jest z psami, które jadą na DT, z kotami również...
Wydaje mi się, że miałaby większe szanse, ale i tak nie ma takiego DT...:shake: