Witaj Gwiazdeczko kochana...:loveu: :loveu: :loveu:
Natalko, a co z tą Panią??? Masz z nią jakiś kontakt???
Stelli skończyło się allegro, co robimy??? Wystawiamy ponownie???
Ja już chciałam dawno to zrobić, ale chciałam wiedzieć co z Panią, która była zainteresowana. ;)