Myślę, że Pani podjęła faktycznie rozsądną decyzję. Nie można narażać Kremówki na dodatkowy stres. Pajacyk jest kochana sunią i na pewno znajdzie domek, albo zostanie u Ciebie :)
Mundi jednak nie może zażywac Karsivanu. Wymiotuje nawet po niskiej dawce leku. Wybieram się z nim w przyszłym tygodniu do weta i zobaczymy co powie. Zapytam Ulaa o Twój lek, dzięki.
Angel ma dom :). Mieszka 40 km od Dortmundu.
[IMG]http://img22.imageshack.us/img22/918/000000000000016064.jpg[/IMG]
[IMG]http://img689.imageshack.us/img689/1517/000000000000016063.jpg[/IMG]
[IMG]http://img138.imageshack.us/img138/8827/000000000000016062.jpg[/IMG]