[quote name='Asior'][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=184208230[/URL]
plosiem :)[/quote]
Halbina! Pięknie napisałaś!
Asior! Dziękujemy za wspaniałe allegro!!!:klacz: :klacz: :klacz: :loveu: :loveu: :loveu:
P.S. Mam tylko jedno malutkie zastrzeżenie /zupełnie bez znaczenia!/ - Dzierżoniów jest 60 km od Wrocka;)
No to teraz trzymamy kciuki za małego!
Kochana psineczka!:iloveyou:
Poza tym, że jest bardzo chudziutka, to nie wygląda na chorą.
A przy tym jamniczku, to wygląda jak okruszek!
Bardzo się cieszę, że Stinio już nigdy nie wróci do schroniska!!!
I ma szansę na stały domek!
[quote name='ttossa']Trzymam kciuki za [COLOR=red]Maluszka.Wyslę pieniązki i postaram sie sponsorować leczenie i chętnie zajmę się chłopaczkiem jak wyzdrowieje.Nie mogę go w czasie choroby zabrać bo mam swoje rasowce - i byłoby głupotą wprowadzać chorobę do hodowli.Synuś jest śliczny i napewno bedzie mu cudownie w "Gangu Rudych" . Szczęsliwych Świąt dla Was Dziewczyny i dla Synusia.[/COLOR][/quote]
ttossa! Jak to cudownie w świąteczny poranek słyszeć takie wiadomości!!! Jesteś kochana!!!:loveu: :loveu: :loveu:
Stiniusiowi należy się kochany domek!
[quote name='yewcia1'][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/3042/imga4989wi0.jpg[/IMG]
Piękna Lisiowa twarzyczka:lol:[/quote]
Zgadza się Yewciu!
Obcych, to Lisia się boi, ale jak już pozna, to jest bardzo oddana!
I sama przylatuje na pieszczoty! :calus:
A kto mnie pogłaszcze?:-(
[IMG]http://img99.imageshack.us/img99/291/imga4994gr0.jpg[/IMG]
Oczywiście - moja kochana cioteczka:razz:
[IMG]http://img267.imageshack.us/img267/3042/imga4989wi0.jpg[/IMG]
Kochana mamusia ...
[IMG]http://img267.imageshack.us/img267/7281/imga4981iw3.jpg[/IMG]
[quote name='yewcia1'][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/3074/imga4773pl8.jpg[/IMG]
Radku to ulubione biuro Rybaczka:loveu:[/quote]
Na tym zdjęciu Rybaczek wpatruje się w Roberta