[quote name='justynavege']Gosia kolejne super zdjecie :evil_lol: :multi:[/quote]
Mam jeszcze parę, ale nie mam kiedy zasiąść w domu przed kompem:shake: .
Teraz non stop jestem w pracy, a jeszcze jutro mam komunię i znów nocka w pracy:p
Ja tylko przypomnę...
Cytat:
Napisał matusz5
...
a może trzeba też ratować jej koleżankę, która razem z nią, obie wtulone w siebie siedziały w budzie, ona teraz została sama
Kto mógłby wziąć tą małą sunieczkę, choć DT?! Please!:placz:
Dzięki, dzięki...:oops:
A to kolejne fotki:
[IMG]http://img237.imageshack.us/img237/2307/imga6322el7.jpg[/IMG]
[IMG]http://img213.imageshack.us/img213/368/imga6327ke6.jpg[/IMG]
[IMG]http://img168.imageshack.us/img168/695/imga6340yg4.jpg[/IMG]
[IMG]http://img292.imageshack.us/img292/1951/imga6370mf6.jpg[/IMG]
[IMG]http://img292.imageshack.us/img292/6574/imga6374nz2.jpg[/IMG]
[IMG]http://img82.imageshack.us/img82/5087/imga6383xu5.jpg[/IMG]
Tutaj widać wyraźnie, jaka z niej chudzinka:
[IMG]http://img292.imageshack.us/img292/6584/imga6407th3.jpg[/IMG]
łapki ma tak chude, prawie jak pręty w kracie...
[IMG]http://img213.imageshack.us/img213/6933/imga6397sn6.jpg[/IMG]
[quote name='Hund']Maju widziałam dzisiaj się z Maćkiem :) ma całe ręce porysowane krzakami , gałęziami :) i poparzone pokrzywami od niedzielnego spacerku a raczej szukania cię po krzakach :)[/quote]
To faktycznie chłopak się przejął szukaniem Majeczki!:evil_lol:
Ale następnym razem będzie lepiej!:happy1:
Ja robiłam wspólny bazarek dla Maksi i Uciechowa, więc teraz wszystkie pieniążki /póki co to nie jest ich dużo/ pójdą do Uciechowa, a jak przyjdzie odpowiednia pora, to zrobię jeszcze raz bazarek tylko dla Maksi!
Mrowa, trzymam kciuki za Was!:loveu: