[quote name='Gosiapk']Ale............[/quote]
Mam pewien plan, ale nie wiem jak się sytuacja rozwinie....
Chciałabym małego pieska dla moich rodziców /małego, bo tata jest po wylewie i ma sparaliżowaną prawą stronę, co prawda teraz już trochę chodzi, ale większy pies na smyczy mógłby go pociągnąć.../
Chciałabym Brusika, tylko to ale... - tata póki co nie che psa, ale to jest do przeskoczenia, bo psy lubi /ja chodzę do nich codziennie z moimi dwoma:evil_lol: /, mama chce, tylko jeszcze nie teraz... To największe ale, to to, że pod koniec sierpnia moi rodzice wyjeżdżają na wczasy rehabilitacyjne /na 2 lub 3 tygodnie/, a mnie może w tym czasie nie być przez miesiąc- i właśnie to nie jest pewne! Jeżeli ja bym była, to zajęłabym się nim, a jeżeli nie, to mój mąż nie ogarnie trzech psiaków! /boję się nawet o moje 2/