-
Posts
466 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasiaNDM
-
JAS i MALGOSIA odebrane z meliny-MAJA SUUUPER DOMY!!!
kasiaNDM replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Kasia przecież to stare fotki ?? Masz coś nowego od Moly ? -
absolutnie się nie gniewam ;) nigdy nie oddaje psiaków w pierwsze lepsze ręce, bez wizywty i umowy :thumbs:
-
Kolejny bullowaty szkieletor z ranami - MA DOM!!!!!!
kasiaNDM replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
do góry Zosieńko :cool3: -
Oczywiście, że był sprawdzany Mało korzystam z dogo dlatego zapomniałam napisac. Nie w Nowej Hucie a w Krakowie ! [quote name='kasiaNDM']Myślę, że z tym akurat nie będzie problemu bo rzadko się spotyka tak świetnych otwartych ludzi ;) Dziś była dopiero wizyta a oni już w weekend zaopatrzyli się we wszystko co potrzebne ;) Zresztą Taj to złociak i wątpie żeby ktokolwiek się w nim nie zabujał na zabój![/quote] Taj trafił do Wioli i Marcina. Wkrótce nowe fotki :cool3: fotki z ostatniego dnia u nas ;) [URL=http://imageshack.us][img]http://img204.imageshack.us/img204/3589/zdjcie075mh2.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img376.imageshack.us/img376/6905/zdjcie072is9.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img376.imageshack.us/img376/9494/zdjcie069pk0.jpg[/img][/URL]
-
Zapomniałam poinformowac :oops: Taj pojechał w zeszły wtorek do nowego domku :multi: do Krakowa!!
-
Babe i Barbie vel Lalka czyli dwa stare ale jare amstaffy :D
kasiaNDM replied to sucha's topic in Foto Blogi
super dziewczyny ;) jak one teraz sie dogadują?? Pozdrawiam! -
Amstaff Tytus uniknął Chrycynna - ma juz swój dom
kasiaNDM replied to kasiaprodex's topic in Już w nowym domu
brakuje 100zł! :multi: jest jakas dobra cioteczka która może pomóc ?? :) Kasia to z wyżywieniem 450zł? -
Amstaff Tytus uniknął Chrycynna - ma juz swój dom
kasiaNDM replied to kasiaprodex's topic in Już w nowym domu
aga1234 - deklaracja 50zł ;) :multi: Jeszcze troszkę brakuje do lepszego życia.... kto może pomóc ?? -
[quote name='Asta17']Dzisiaj złapałam dołka!:shake: Od 13 dzwonią do mnie ludzie w sprawie Ajsi, ale co jedna osoba to głupsza. Jeden Pan z Warszawy-ma dom z ogrodem i 2 psy (samce) amstaffa i sznaucera, które trzyma w kojcach w ogrodzie, a Ajsi miałaby stanowić partnerkę dla amstaffa. ![/quote] ten Pan jest na czarnej liście!! Dobrze, że jest tak mało inteligenty i nie wpadł jeszcze na to, że po tym co mówi nikt mu suni nie wyda :mad: Ja również go pogoniłam z wielkim hukiem! Dzwonił o inną błękitke... chyba preferuje ten kolor :angryy:
-
Kolejny bullowaty szkieletor z ranami - MA DOM!!!!!!
kasiaNDM replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
do góry chudasku! -
Amstaff Tytus uniknął Chrycynna - ma juz swój dom
kasiaNDM replied to kasiaprodex's topic in Już w nowym domu
kasiaprodex chyba nie przeczytałas co napisała Keiti... Schron to ostatecznośc a wspólnymi siłami można zdziałac wiecej. Poproszę o jakies zdjęcie psa jak najszybciej bo te z pierwszego postu mi się nie otwierają. -
Amstaff Tytus uniknął Chrycynna - ma juz swój dom
kasiaNDM replied to kasiaprodex's topic in Już w nowym domu
co z tym psem ? dopiero teraz znalazłam wątek :shake: -
jakie całuski na zdjęciu :loveu:
-
znałas asta o takim imieniu ?? Dziś Tajek poznał nowego kumpla ;) Wilczaka Czechosłowackiego - super się bawili Taj, Demon i Ares ;) Najpierw Taj się mocno zjerzył, Ares to samo ale za chwile po obwąchaniu zaczeli gonitwę ;) Suczy nie pozwalałam bo się chłopaki o nią kłócili hihi ah faceci... szkoda, że nie miałam aparatu bo hasali dobrą godzinę i ciekawe foty by wyszły. wizyta niestety jest przesunięta na poniedziałek bo Zusa wczoraj nie mogła. Także Tajes jeszcze na pewno tydzien z nami [IMG]http://www.amstaff-pitbull.cyberdusk.pl/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG]
-
[quote name='magda z.']to swietnie, domy powinny się w takim razie o niego bić, trzymam kciuki za jego zdrowie, oby te wyniki to wstrętne robale były i nic więcej:roll:[/quote] Wszystko zależy od jego zdrowia. Jeśli to nie nerki (bo wiemy jak kosztowne jest utrzymanie takiego psa) to myślę, że zostanie w DT ;)
-
wyniki badan sprzed tygodnia [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img184.imageshack.us/img184/5311/scannedimagezc5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img184.imageshack.us/img184/1475/scannedimage2wy9.jpg[/IMG][/URL]
-
tu to psi ideał :) zakumplował się już z koleżanką z DT i nie ma konfliktów ;) Podobno wciąż nadstawia się do mizianka.
-
hihi całuje się z Demonkiem :cool3::cool3::cool3: kumple z nich pierwsza klasa ;)
-
po zrobieniu zdjęc okazało się, że nie ma dysplazji na całe szczęście! pojawił się gorszy problem a mianowicie podejrzenie o chorobę nerek :shake: Strasznie pechowy psiak :shake: Romek miał w sobie tysiące robaków i badania krwi nie wyszły najlepiej. Nie panikujemy czekamy ok.2 tyg i robimy kolejne badania. Romuś dostaje leki. cały czas ma rozwolnienie. Wciąż w DT