Jump to content
Dogomania

kasiaNDM

Members
  • Posts

    466
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kasiaNDM

  1. Kasia przecież to stare fotki ?? Masz coś nowego od Moly ?
  2. absolutnie się nie gniewam ;) nigdy nie oddaje psiaków w pierwsze lepsze ręce, bez wizywty i umowy :thumbs:
  3. do góry Zosieńko :cool3:
  4. Oczywiście, że był sprawdzany Mało korzystam z dogo dlatego zapomniałam napisac. Nie w Nowej Hucie a w Krakowie ! [quote name='kasiaNDM']Myślę, że z tym akurat nie będzie problemu bo rzadko się spotyka tak świetnych otwartych ludzi ;) Dziś była dopiero wizyta a oni już w weekend zaopatrzyli się we wszystko co potrzebne ;) Zresztą Taj to złociak i wątpie żeby ktokolwiek się w nim nie zabujał na zabój![/quote] Taj trafił do Wioli i Marcina. Wkrótce nowe fotki :cool3: fotki z ostatniego dnia u nas ;) [URL=http://imageshack.us][img]http://img204.imageshack.us/img204/3589/zdjcie075mh2.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img376.imageshack.us/img376/6905/zdjcie072is9.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img376.imageshack.us/img376/9494/zdjcie069pk0.jpg[/img][/URL]
  5. Zapomniałam poinformowac :oops: Taj pojechał w zeszły wtorek do nowego domku :multi: do Krakowa!!
  6. super dziewczyny ;) jak one teraz sie dogadują?? Pozdrawiam!
  7. brakuje 100zł! :multi: jest jakas dobra cioteczka która może pomóc ?? :) Kasia to z wyżywieniem 450zł?
  8. aga1234 - deklaracja 50zł ;) :multi: Jeszcze troszkę brakuje do lepszego życia.... kto może pomóc ??
  9. [quote name='Asta17']Dzisiaj złapałam dołka!:shake: Od 13 dzwonią do mnie ludzie w sprawie Ajsi, ale co jedna osoba to głupsza. Jeden Pan z Warszawy-ma dom z ogrodem i 2 psy (samce) amstaffa i sznaucera, które trzyma w kojcach w ogrodzie, a Ajsi miałaby stanowić partnerkę dla amstaffa. ![/quote] ten Pan jest na czarnej liście!! Dobrze, że jest tak mało inteligenty i nie wpadł jeszcze na to, że po tym co mówi nikt mu suni nie wyda :mad: Ja również go pogoniłam z wielkim hukiem! Dzwonił o inną błękitke... chyba preferuje ten kolor :angryy:
  10. kasiaprodex chyba nie przeczytałas co napisała Keiti... Schron to ostatecznośc a wspólnymi siłami można zdziałac wiecej. Poproszę o jakies zdjęcie psa jak najszybciej bo te z pierwszego postu mi się nie otwierają.
  11. co z tym psem ? dopiero teraz znalazłam wątek :shake:
  12. jakie całuski na zdjęciu :loveu:
  13. To, że powarkuje na inne psy to najmniejszy problem bo jeśli ma coś z bulla to standardowa sprawa. Bardziej mnie martwi, że wystartował do człowieka :shake::shake::shake:
  14. znałas asta o takim imieniu ?? Dziś Tajek poznał nowego kumpla ;) Wilczaka Czechosłowackiego - super się bawili Taj, Demon i Ares ;) Najpierw Taj się mocno zjerzył, Ares to samo ale za chwile po obwąchaniu zaczeli gonitwę ;) Suczy nie pozwalałam bo się chłopaki o nią kłócili hihi ah faceci... szkoda, że nie miałam aparatu bo hasali dobrą godzinę i ciekawe foty by wyszły. wizyta niestety jest przesunięta na poniedziałek bo Zusa wczoraj nie mogła. Także Tajes jeszcze na pewno tydzien z nami [IMG]http://www.amstaff-pitbull.cyberdusk.pl/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG]
  15. Dziewczyny dajcie namiary na tego bokserka Agnieszcze od bokserów! Może i jemu uda się pomóc :-( Tak nie może byc, że duren o psa nie dba :mad: zaraz kogoś można na niego nasłac
  16. [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=494219538[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1758486_pomocy_sunia_blakajaca_sie_po_dworzu.html[/URL]
  17. nie widzę tego dobrze :-( Jest tak ciężko znalezc dom nawet dla psów bez problemów :-( Jaki jest w schronisku do osób które go wyprowadzają ?
  18. [quote name='magda z.']to swietnie, domy powinny się w takim razie o niego bić, trzymam kciuki za jego zdrowie, oby te wyniki to wstrętne robale były i nic więcej:roll:[/quote] Wszystko zależy od jego zdrowia. Jeśli to nie nerki (bo wiemy jak kosztowne jest utrzymanie takiego psa) to myślę, że zostanie w DT ;)
  19. wyniki badan sprzed tygodnia [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img184.imageshack.us/img184/5311/scannedimagezc5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img184.imageshack.us/img184/1475/scannedimage2wy9.jpg[/IMG][/URL]
  20. tu to psi ideał :) zakumplował się już z koleżanką z DT i nie ma konfliktów ;) Podobno wciąż nadstawia się do mizianka.
  21. hihi całuje się z Demonkiem :cool3::cool3::cool3: kumple z nich pierwsza klasa ;)
  22. po zrobieniu zdjęc okazało się, że nie ma dysplazji na całe szczęście! pojawił się gorszy problem a mianowicie podejrzenie o chorobę nerek :shake: Strasznie pechowy psiak :shake: Romek miał w sobie tysiące robaków i badania krwi nie wyszły najlepiej. Nie panikujemy czekamy ok.2 tyg i robimy kolejne badania. Romuś dostaje leki. cały czas ma rozwolnienie. Wciąż w DT
  23. Rzucił się na byłą właścicielkę a Wy chcecie go dac do adopcji ?
×
×
  • Create New...