-
Posts
466 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasiaNDM
-
2 szczeniaki w typie amstaffa w schronisku! MA DOM
kasiaNDM replied to Asta17's topic in Już w nowym domu
Asior dzięki! Szukam suni młodej dla Pewnej Pani -
Melka i Wacek! zachudzone szczeniaki mają domy!
kasiaNDM replied to kasiaNDM's topic in Już w nowym domu
weekend mija a telefon nadal milczy :-( -
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mloda-amstaffka-lada-chwila-trafi-do-schroniska-okolice-zgorzelca-131213/[/URL] [B]już chcieli ją zawieźć do naszego schroniska co niewątpliwie byłoby tragedią dla tego psa........koleżanka wybłagała o odrobinę czasu na znalezienie jej domu.......... ile? nikt nie wie [/B] [B]ludzie Ci maja małe dziecko i już suni nie chcą, nie mają dla niej czasu ani serca :angryy:[/B] [B]oto kilka słów właścicieli :[/B] [B][COLOR=red]"przesylam informacje na temat psa oraz zdjecia.suczka rasy amstaff,[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]wabi sie sindi ur.3.05.07.barwa-brazowa,ma wszczepiony chip,ma wszystkie [/COLOR][/B] [B][COLOR=red]szczepienia,zadbana,przyjazna,wychowana wrod domownikow."[/COLOR][/B] a oto jeszcze nieświadoma swojej tragedii Sindi: [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/8636/7c614044e89dca46media8.jpg[/IMG]
-
Pies bez szans....odszedł na zawsze(*)(*)(*)
kasiaNDM replied to andzia69's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dczn czy widziałaś Ogryzka ?? -
BOOGI -uratowany dzięki dogomaniakom - już w nowym domu
kasiaNDM replied to doddy's topic in Już w nowym domu
KAsia jak temu psu można pomóc?? Czy on zostanie docelowo w tej ciasnej klatce czy to tylko chwilowe ?? -
Romek może zostać w DT do końca lutego :shake: a telefon głuchy...
-
Łódz- Hera objana przez wieśniaków kijami. zostaje w DT
kasiaNDM replied to Aska25's topic in Już w nowym domu
-edit-:lol: -
Łódz- Hera objana przez wieśniaków kijami. zostaje w DT
kasiaNDM replied to Aska25's topic in Już w nowym domu
a ja już wyczytałam na niebieskim, że sunia będzie jechała do nowego domku :multi: -
Łódz- Hera objana przez wieśniaków kijami. zostaje w DT
kasiaNDM replied to Aska25's topic in Już w nowym domu
Piękna sunia! a o ludziach się nie wypowiadam... -
Melka i Wacek! zachudzone szczeniaki mają domy!
kasiaNDM replied to kasiaNDM's topic in Już w nowym domu
do gory dzieciaki :loveu: -
SUPER :multi:
-
Melka i Wacek! zachudzone szczeniaki mają domy!
kasiaNDM replied to kasiaNDM's topic in Już w nowym domu
Oby :) Miałam zawieźć jednego z nich do Białegostoku do pędzepolki ale chyba sobie dam spokój bo jakoś mi smutno je roździelać ;) -
Melka i Wacek! zachudzone szczeniaki mają domy!
kasiaNDM replied to kasiaNDM's topic in Już w nowym domu
oczywiście. Z wyróżnieniem są na pierwszej stronie [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/5831/stp60036fa2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/2126/stp60035gb9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/4734/stp60024pu2.jpg[/IMG][/URL] -
2 szczeniaki w typie amstaffa w schronisku! MA DOM
kasiaNDM replied to Asta17's topic in Już w nowym domu
z kim się kontaktować w sprawie tych suczek ze zdjęć wyżej?