Jump to content
Dogomania

kasiaNDM

Members
  • Posts

    466
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kasiaNDM

  1. Asior dzięki! Szukam suni młodej dla Pewnej Pani
  2. zuzia jak pisałam niestety nie mam :( Słuchajcie czy jest szansa na hotel dla niej?? Może uda się znalezc osoby do deklaracji ??
  3. weekend mija a telefon nadal milczy :-(
  4. Aga czy nie lepiej wysłac w postaci WU na prywatną osobę ?? Odsetki z konta są ogromne po wysłaniu euro
  5. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mloda-amstaffka-lada-chwila-trafi-do-schroniska-okolice-zgorzelca-131213/[/URL] [B]już chcieli ją zawieźć do naszego schroniska co niewątpliwie byłoby tragedią dla tego psa........koleżanka wybłagała o odrobinę czasu na znalezienie jej domu.......... ile? nikt nie wie [/B] [B]ludzie Ci maja małe dziecko i już suni nie chcą, nie mają dla niej czasu ani serca :angryy:[/B] [B]oto kilka słów właścicieli :[/B] [B][COLOR=red]"przesylam informacje na temat psa oraz zdjecia.suczka rasy amstaff,[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]wabi sie sindi ur.3.05.07.barwa-brazowa,ma wszczepiony chip,ma wszystkie [/COLOR][/B] [B][COLOR=red]szczepienia,zadbana,przyjazna,wychowana wrod domownikow."[/COLOR][/B] a oto jeszcze nieświadoma swojej tragedii Sindi: [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/8636/7c614044e89dca46media8.jpg[/IMG]
  6. dczn czy widziałaś Ogryzka ??
  7. KAsia jak temu psu można pomóc?? Czy on zostanie docelowo w tej ciasnej klatce czy to tylko chwilowe ??
  8. Romek może zostać w DT do końca lutego :shake: a telefon głuchy...
  9. Asta jesli problemem będzie tylko odległość podpowiedz Pani, że można transport spróbować zorganizować
  10. mógłby na pewno tylko najpierw niech się wyjaśni dokladnie ile kasy brakuje
  11. a ja już wyczytałam na niebieskim, że sunia będzie jechała do nowego domku :multi:
  12. Piękna sunia! a o ludziach się nie wypowiadam...
  13. do gory dzieciaki :loveu:
  14. Tak oczywiście możesz normalnie wpłacić ;) Tu się nikt nie kłóci po prostu rozliczenia trzeba robić dokładnie
  15. skoro finanse wyszły tak to skąd się wzieło brakujące 140zł?? Hotel kosztuje 400 tak?? Więc jak na moje oko brakuje 160zł bo 40 +100 + 100 daje nam 240zł.. Czy w tych pozostałych 40 są wliczone cegiełki ?????? Chyba nie ?!
  16. Mona super wieści!! Nie wiem czemu ale czułam to, że zostanie dlatego zapytałam o to w ostatnim poście :D Ja wiem, że jak już tak piszesz to się nigdy nie rozstaniecie!! :multi::multi::multi:
  17. no teraz już rozumiem. Do 20 lutego myślę, że 140zł da się wyskrobać tylko ja się boję co dalej ...
  18. Oby :) Miałam zawieźć jednego z nich do Białegostoku do pędzepolki ale chyba sobie dam spokój bo jakoś mi smutno je roździelać ;)
  19. mrófcia ona jest u CIebie na płatnym DT ?
  20. oczywiście. Z wyróżnieniem są na pierwszej stronie [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/5831/stp60036fa2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/2126/stp60035gb9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/4734/stp60024pu2.jpg[/IMG][/URL]
  21. z kim się kontaktować w sprawie tych suczek ze zdjęć wyżej?
  22. jakoś ... :/ nic nie może być jakoś. Racja bez deklaracji nie wyciąga się psa bo szukanie domu może potrwać i rok :( 140zł da się uzbierać ale co potem ?
×
×
  • Create New...