Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. W GÓRE!!!! SPRAWA WAŻNA!:placz:
  2. [COLOR=DarkOrange][B]DZIEWCZYNY SPRAWA ZYCIA I ŚMIERCI!!:placz: Dzieci na osiedlu znalazły szczeniaka- mix sznaucerka, max 2 miesiące , tymczas potrzebny na WCZORAJ! ja nie wezme, mam kociaki i swojego psa, mam dla niej tymczas do jutra ale jutro musze ją gdzieś umieścić. Ja nie moge jej wziąść do siebei , mam kocie tymczasy i swoją sunie, mama sie nei zgadza na szczeniaka na tymczasie:placz: DZIEWCZYNY POMÓŻCIE!!:placz: U nas nikt nie może wziąść psiaka:placz: [/B][/COLOR]
  3. [COLOR=DarkOrange][B]CZeść grzeczna:diabloti: Jak tam zbieranie materiałów?:razz: Fajny banneros:loveu: Ajda w avatarku- nie pasuje do ciebie, wcześniejszy był fajniejszy:evil_lol:[/B][/COLOR]
  4. [url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/Wwa_nowe/zuza.0219.jpg[/url] [COLOR=DarkOrange][B]j[/B][B]ak na blabladora to [/B][B]ona ma za duze te łapki:evil_lol: Cze mój Miszczu:multi:[/B][/COLOR]
  5. [COLOR=DarkOrange][B]Cze:diabloti: to ja twoja NAJWSPANIALSZA ciotka:evil_lol:[/B][/COLOR]
  6. [COLOR=DarkOrange][B]przyszłam sie zameldować że żyje ino chyba już umieram:evil_lol: widziałam psy mordercy:diabloti:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]Ciao:loveu:[/B][/COLOR]
  7. [COLOR=DarkOrange][B]Jejku, aż sie popłakałam:-( jakaż ona jest rozkoszna.:loveu: i juz nie maleństwo ale wielki pies:evil_lol:[/B][/COLOR]
  8. Kociaki podrosły, jedzą za 10. Lalunia znowu ciąga noskiem, jutro jedziemy doi weta. Dług rośnie.. domków brak:-(
  9. [quote name='emilia2280']hehe, Emdziolek pewnie na wakacjach, albo ratuje juz kolejne szczeny. Jutro napiszé jej pw.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Emdziolek nie ma wogóle wakacji:evil_lol: TEraz mam dwa kotki w domu, dzisiaj ide po cały miot kociaków , ktoś wyrzucił w worku do smieci , moja znajoma zabrała ale nei moze ich trzymać wiec po nei ide, mają ok 5 dni[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]temat zmieniony[/B][/COLOR]
  10. [COLOR=DarkOrange][B]Dobrze kochana poczekam:loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  11. [quote name='deer_1987']a gdzie foty jakies?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie mam czym zrobić:shake:[/B][/COLOR]
  12. [quote name='kate89']agility ?? wow fajnie wam,moze jakies foty ?? ja wrociłam w piatek z nad morza...miała świetną pogode,mega imprezy i teraz sie kuruje :)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]UU komu dobrze, sie wakacjowała:evil_lol: Foty beda jak bedziemy po treningu:razz: [/B][/COLOR] [quote name='justysiek']o nas to zapomnialas:shake:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cos ty kochanie tylko nei mam czasu zeby chodzic po galeriach:shake:[/B][/COLOR] [quote name='BeaC']:multi::multi:[COLOR=DarkRed][B]:multi::multi: HELL-Oł[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]ołJOłOł młodsza:multi:[/B][/COLOR] [quote name='kredka']piękna jest Vegusia :*[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nowa cioteczka w galerii:multi:Witaj!:loveu:[/B][/COLOR]
  13. [COLOR=DarkOrange][B]Widziałam kluche:multi::loveu::loveu: I zakratkowanego franka:evil_lol: i mam pytanie.. DŁUGO JESZCZE???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?:diabloti:[/B][/COLOR]
  14. [quote name='Vectra']czekaj , grzecznie :diabloti: [COLOR=DarkOrange][B]TOĆ JA INACZEJ NIE UMIEM:diabloti:[/B][/COLOR] A u nas , no nic nowego :diabloti: Rafał śpi Franek śpi Klementyna śpi Lalka śpi Matylda śpi parno jak cholera :angryy: Piję kawę , soczek :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Miziu miziu dla Matyldy.:loveu: i ja czekam grzecznie... .................. ............ ......... .... .. . [/B][/COLOR][CENTER][COLOR=DarkOrange][B][SIZE=4]DŁUGO MAM JESZCZE CZEKAĆ??!!!!!!:mad::angryy:[/SIZE][/B][/COLOR] [/CENTER]
  15. Na prosbę Basi wstawiam fotki: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/258/7365b010f8ca3cda.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/333/b58a2bd12599c715.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/340/db661dfed5fd9e64.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='Vectra'] witaj dziecię :multi: Napiszę Ci - potem :evil_lol: ale chyba wiesz jaki ;) tylko potrzeba jeszcze chwilki :diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Potem to mozna śmierdzieć:evil_lol: Dobra - poczekam:diabloti:[/B][/COLOR]
  17. [COLOR=DarkOrange][B]Cze ciociu Vectruniu:multi: Powróciłam:razz: Jaki ty masz do mnie romans?:razz:[/B][/COLOR]
  18. [COLOR=DarkOrange][B]Dziewczyny, czy nikt nei widział to co pisałam? Proponowałam dwa tymczasy, cały czas aktualny jeden tymczas i JEDEN DOM STAŁY DLA SZCZENIAKA DO 8 miesięcy. Jakby co piszcie na PW lub gg 4410664[/B][/COLOR]
  19. [quote name='Izabela124.']Byłaś juz na terningu? A jaką ty sprawę do mnie miałaś?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie było w weekend treningu ale bedzie w tym tygodniu to pewnie pojedziemy:razz: A ta sprawa to juz nei aktualna:eviltong:[/B][/COLOR] [quote name='Selket']Cześć Emdziolku ;) :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cze Selkeciku mój kochany!:multi:Wróciłas!:multi:[/B][/COLOR] [quote name='kate89']Troche mnie nie było bo musiałam wyjechac sie zresetowac i naładowac akumulatorki. Ale wszytko nadrobie . . . Puki co witanko :) [COLOR=DarkOrange][COLOR=Black]Emi co za treningi hmm ?[/quote][/COLOR][B] Kate:multi: Treningi agility:razz:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]a tak wogóle. wróciłam:multi:[/B][/COLOR]
  20. [B][COLOR=darkorange]Vectra, ty masz do mnie interesa??:crazyeye:Jakiego??:crazyeye:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]Pisze od psiapsióly z białegostoku, jutro wracam do domku i za tydzien znowu z Vegusia do bialego na trening bedzie suuuper!:multi:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]buźka i do jutro ciotki :evil_lol:[/COLOR][/B]
  21. [COLOR=DarkOrange][B]Dziękujemy pięknie za zyczonka dla Vegi. Vega wczoraj była taka szczęśliwa, jakby wiedziała ze ma urodziny. Wszyskie życzenia jej przeczytałam i stoi zadowolona z rozdziawioną mordką i ogonkiem macha. Chyba dziekuje:loveu:[/B][/COLOR]
  22. [COLOR=DarkOrange][B]Przekułaś pępek?:crazyeye::crazyeye: Woow:multi: Ja to bym sie bała:eviltong: A tak wogóle to witaski!:multi:[/B][/COLOR]
  23. [quote name='Izabela124.'][CENTER][B]Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Vegi:loveu::multi::multi:[/B][/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]PAMIĘTAŁAŚ!:multi::multi: Dziekujemy!:multi: Vegusia dostała nową adresówkę, dwie duże kości skwarkowe i ukochane śmierdziuszki-uszka wędzone i duuuzo ciasteczek:razz:[/B][/COLOR] -------------------------------------------------------------------- [CENTER][SIZE=4][COLOR=Red][B]:tort: VEGUSIU MA KOCHANA:tort:[/B][/COLOR][/SIZE] [B][COLOR=DarkOrange]:new-bday:Żebyś żyła nam jak najdłużej obdarowując nas swoim radosnym machaniem ogonka, dzieląc się tym pięknym, pim uśmiechem.:new-bday: Mam nadzieje ze kolejne lata spędzone razem będą tak wspaniałe jak te 3 które już minęły.[/COLOR][/B]:BIG: [SIZE=6][COLOR=Red]:beerchug:[/COLOR][/SIZE][SIZE=6][COLOR=Red]100 lat!:BIG: [/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  24. Ja bym wzieła osobno, mam swoją suke amstaffke wiec nei chciałabym zeby sie pogryzły do tego dwa koty:roll:
  25. [quote name='Iza13']A gdzie na treninig jedziecie ? Do Radosnego Psa ? :cool3:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Taak!:multi::multi:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B] Tylko jeszcze nei wiem zy w piątek Ewa bedzie, musze do niej napisac:razz: chcesz jechać z nami?:razz:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...