-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
W GÓRE!!!! SPRAWA WAŻNA!:placz:
-
[COLOR=DarkOrange][B]DZIEWCZYNY SPRAWA ZYCIA I ŚMIERCI!!:placz: Dzieci na osiedlu znalazły szczeniaka- mix sznaucerka, max 2 miesiące , tymczas potrzebny na WCZORAJ! ja nie wezme, mam kociaki i swojego psa, mam dla niej tymczas do jutra ale jutro musze ją gdzieś umieścić. Ja nie moge jej wziąść do siebei , mam kocie tymczasy i swoją sunie, mama sie nei zgadza na szczeniaka na tymczasie:placz: DZIEWCZYNY POMÓŻCIE!!:placz: U nas nikt nie może wziąść psiaka:placz: [/B][/COLOR]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
emdziolek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]CZeść grzeczna:diabloti: Jak tam zbieranie materiałów?:razz: Fajny banneros:loveu: Ajda w avatarku- nie pasuje do ciebie, wcześniejszy był fajniejszy:evil_lol:[/B][/COLOR] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/Wwa_nowe/zuza.0219.jpg[/url] [COLOR=DarkOrange][B]j[/B][B]ak na blabladora to [/B][B]ona ma za duze te łapki:evil_lol: Cze mój Miszczu:multi:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Cze:diabloti: to ja twoja NAJWSPANIALSZA ciotka:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
emdziolek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]przyszłam sie zameldować że żyje ino chyba już umieram:evil_lol: widziałam psy mordercy:diabloti:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]Ciao:loveu:[/B][/COLOR] -
CLEO w niemczech, szczeniaczki w domkach- DZIĘKUJEMY ZA POMOC!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']hehe, Emdziolek pewnie na wakacjach, albo ratuje juz kolejne szczeny. Jutro napiszé jej pw.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Emdziolek nie ma wogóle wakacji:evil_lol: TEraz mam dwa kotki w domu, dzisiaj ide po cały miot kociaków , ktoś wyrzucił w worku do smieci , moja znajoma zabrała ale nei moze ich trzymać wiec po nei ide, mają ok 5 dni[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]temat zmieniony[/B][/COLOR] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
emdziolek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Dobrze kochana poczekam:loveu::loveu:[/B][/COLOR] -
[quote name='kate89']agility ?? wow fajnie wam,moze jakies foty ?? ja wrociłam w piatek z nad morza...miała świetną pogode,mega imprezy i teraz sie kuruje :)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]UU komu dobrze, sie wakacjowała:evil_lol: Foty beda jak bedziemy po treningu:razz: [/B][/COLOR] [quote name='justysiek']o nas to zapomnialas:shake:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cos ty kochanie tylko nei mam czasu zeby chodzic po galeriach:shake:[/B][/COLOR] [quote name='BeaC']:multi::multi:[COLOR=DarkRed][B]:multi::multi: HELL-Oł[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]ołJOłOł młodsza:multi:[/B][/COLOR] [quote name='kredka']piękna jest Vegusia :*[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nowa cioteczka w galerii:multi:Witaj!:loveu:[/B][/COLOR]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
emdziolek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Widziałam kluche:multi::loveu::loveu: I zakratkowanego franka:evil_lol: i mam pytanie.. DŁUGO JESZCZE???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?:diabloti:[/B][/COLOR] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
emdziolek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']czekaj , grzecznie :diabloti: [COLOR=DarkOrange][B]TOĆ JA INACZEJ NIE UMIEM:diabloti:[/B][/COLOR] A u nas , no nic nowego :diabloti: Rafał śpi Franek śpi Klementyna śpi Lalka śpi Matylda śpi parno jak cholera :angryy: Piję kawę , soczek :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Miziu miziu dla Matyldy.:loveu: i ja czekam grzecznie... .................. ............ ......... .... .. . [/B][/COLOR][CENTER][COLOR=DarkOrange][B][SIZE=4]DŁUGO MAM JESZCZE CZEKAĆ??!!!!!!:mad::angryy:[/SIZE][/B][/COLOR] [/CENTER] -
Kilkugodzinne szczeniaczki wyrzucone jak śmieć ! !
emdziolek replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Na prosbę Basi wstawiam fotki: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/258/7365b010f8ca3cda.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/333/b58a2bd12599c715.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/340/db661dfed5fd9e64.jpg[/IMG][/URL] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
emdziolek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] witaj dziecię :multi: Napiszę Ci - potem :evil_lol: ale chyba wiesz jaki ;) tylko potrzeba jeszcze chwilki :diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Potem to mozna śmierdzieć:evil_lol: Dobra - poczekam:diabloti:[/B][/COLOR] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
emdziolek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Cze ciociu Vectruniu:multi: Powróciłam:razz: Jaki ty masz do mnie romans?:razz:[/B][/COLOR] -
[quote name='Izabela124.']Byłaś juz na terningu? A jaką ty sprawę do mnie miałaś?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie było w weekend treningu ale bedzie w tym tygodniu to pewnie pojedziemy:razz: A ta sprawa to juz nei aktualna:eviltong:[/B][/COLOR] [quote name='Selket']Cześć Emdziolku ;) :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cze Selkeciku mój kochany!:multi:Wróciłas!:multi:[/B][/COLOR] [quote name='kate89']Troche mnie nie było bo musiałam wyjechac sie zresetowac i naładowac akumulatorki. Ale wszytko nadrobie . . . Puki co witanko :) [COLOR=DarkOrange][COLOR=Black]Emi co za treningi hmm ?[/quote][/COLOR][B] Kate:multi: Treningi agility:razz:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]a tak wogóle. wróciłam:multi:[/B][/COLOR]
-
[B][COLOR=darkorange]Vectra, ty masz do mnie interesa??:crazyeye:Jakiego??:crazyeye:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]Pisze od psiapsióly z białegostoku, jutro wracam do domku i za tydzien znowu z Vegusia do bialego na trening bedzie suuuper!:multi:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]buźka i do jutro ciotki :evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Przekułaś pępek?:crazyeye::crazyeye: Woow:multi: Ja to bym sie bała:eviltong: A tak wogóle to witaski!:multi:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Izabela124.'][CENTER][B]Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Vegi:loveu::multi::multi:[/B][/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]PAMIĘTAŁAŚ!:multi::multi: Dziekujemy!:multi: Vegusia dostała nową adresówkę, dwie duże kości skwarkowe i ukochane śmierdziuszki-uszka wędzone i duuuzo ciasteczek:razz:[/B][/COLOR] -------------------------------------------------------------------- [CENTER][SIZE=4][COLOR=Red][B]:tort: VEGUSIU MA KOCHANA:tort:[/B][/COLOR][/SIZE] [B][COLOR=DarkOrange]:new-bday:Żebyś żyła nam jak najdłużej obdarowując nas swoim radosnym machaniem ogonka, dzieląc się tym pięknym, pim uśmiechem.:new-bday: Mam nadzieje ze kolejne lata spędzone razem będą tak wspaniałe jak te 3 które już minęły.[/COLOR][/B]:BIG: [SIZE=6][COLOR=Red]:beerchug:[/COLOR][/SIZE][SIZE=6][COLOR=Red]100 lat!:BIG: [/COLOR][/SIZE][/CENTER]