Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. Dziewczyny na ogólnym wątku proponowałam DT dla jakiegoś malucha jak jeszcze są. Czy potrzebujecie DT dla szczeniąt?
  2. Dopiero dzisiaj tu dotarłam.. jestem w ciężkim szoku:crazyeye: Tego faceta to za jaja powiesić:angryy: Czy szczeniaki szukają jeszcze DT?? mam dwa DT sprawdzone dla psiakó, jeden moze nawet DS. Jak bedzie potrzebna jakakolwiek pomoc-piszcie na gg 4410664 nóż sie w kieszeni otwiera..:roll::angryy:
  3. [quote name='deer_1987']No to niezle sie stesknila za Toba..[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Strasznie:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]czeeeeść mamo kocinków i szczniorkowa ratowniczko :multi: hehe... no się sucz stęsknił za Tobą :evil_lol: uroczo to musiało wyglądać:) Zuzka jak taka stęskniona, to się na siłę wciska we mnie... nie waaażne, że prawie by nogę złamała... :cool3: tak na mnie napiera... i łapie taki przechył... że normalnie ciężko się nie wywalić :evil_lol: i łazi za mną jak cień... to mówiłam ja - miszczunio :diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Miszczunio:multi: Wyglądało superancko:eviltong: [/B][/COLOR] [quote name='justysiek']steskniona Vega- bezcenne:evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nic dodać-nic ująć;)[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]hmmm.... to już wiem po kim Salsa nie lubi banana... to jedyna rzecz jaką do tej pory moja sucz pogardziła... wszystko inne wpierdziela aż jej się uszy trzęsą :evil_lol: cześć siostrzyczko misjonarko :multi::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć siostrzyczko!:multi: No to nasze sucze mają coś wspólnego :razz: W piatek i w sobote na trening:razz:Faaaaaaaanie bedzie:multi:[/B][/COLOR]
  4. [B][COLOR=DarkOrange]Cześc Ciotki!:multi::multi: Wróciłam z misji SZCZENIAKI:evil_lol: Misja zakończyła sie powodzeniem, szczeniaki bezpieczne. A my z Vegusią jedziemy na piątek i sobote na trening do Białegostoku :razz: A Vega jak mnei zobaczyła jak dzisiaj do domu weszłam to s*******czała:crazyeye:[/COLOR][/B][B][COLOR=DarkOrange] zaczeła biegac jak opętana, rzuciła sie na mnie i wogóle taka szczęśliwa była ze szok[/COLOR][/B][B][COLOR=DarkOrange]:evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=DarkOrange] A później ze mna żarła FASOLKE SZPARAZGOWĄ:crazyeye: I ARBUZA:crazyeye: i.......... BANANA:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Którego zawsze niecierpliła:crazyeye: No szok:evil_lol:[/COLOR][/B]
  5. [COLOR=DarkOrange][B]Cze mój MISZCZU:multi: przyszłam sie przywitać i pożegnać bo jadem z misjoM na dwa dni:razz: Buziaki!:multi:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]to mówiłam ja-- twoja pomarańczka:loveu:[/B][/COLOR]
  6. [COLOR=DarkOrange][B]100 lat lalka:multi: 100 lat Denis:multi: 100 lat Vectra:evil_lol::multi: a tak za wczasu:evil_lol: Cze ciotka:razz:[/B][/COLOR]
  7. [B]Cześć Babi to ja wam powiem że jutro wybywam do Białegostoku na misje "szczeniaki":evil_lol: Musze zawieźć pięć szczeniaków na tymczas do białegostoku. Wróce w niedziele. Dzisiaj duzo z Vega ćwiczyłam posłuszeństwo i "domowe agility" Szkoda ze nei mam aparatu. Vega ma swira na punkcie targetu i klikera, jak widzi go tylko to juz szału dostaje i tak bardzo chce trenować. I super skacze przez nasze domowe"hopki":evil_lol: Jestem z niej dumna:loveu: aa to mój nowy rysunek: [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Pilot/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/254/f764402ea59035b6.jpg[/IMG][/URL] kilka nowych stron: [url]www.moj-bobik.xt.pl[/url] [url]www.ewa-haker.xt.pl[/url] [url]www.emilia.wiznet.pl/szkot/index.html[/url] <--- to dopiero projekt;) Papatki i do niedzieli:hand:[/B]
  8. [url]http://www.ewa-haker.xt.pl[/url] Wchodźcie przez IE bo do mozilli jeszcze nei zoptymalizowana:eviltong:
  9. ZAPRASZAMY NA STRONE HAKERA!:multi: [URL="http://www.ewa-haker.xtp.pl"]http://www.ewa-haker.xt.pl/[/URL]
  10. :hand:Witam koffanie:loveu:
  11. [quote name='Vectra'] ale taka Klementyna , to ma instynkt złodziejski .... ona ostatnio , ogólnie straciła całkowicie kontakt z rzeczywistością :shake: Jej życie , to PIŁKA ... jak wezmę ich bez piłki na podwórko , zakręci się , poniucha i zaraz skądś ma piłkę :crazyeye: znaczy z Ajdy kojca :diabloti: Swoimi , wszędobylskimi , długaśnie chudymi łapyma ... jej wyciąga piłki przez szczebelki kojca :mdleje: Więc jak nie wezmę piłki z domu , to ona tup tup tup .. pod kojec i zaczyna się wyjmowanie .. ciekawe kiedy Ajda jej łapy poskraca :diabloti: Bo po za piłkami , wyciąga jej kości , wędzone uszy , patyki i wszystkie skarby jakie tam znajdzie .. Ajda patrzy z zaciekawieniem i politowaniem , Klementyna nawet nie widzi chyba , że miś Ajda się jej bacznie przygląda - cel = wydobyć łup :cool1: [/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Hahaha jaka cwana z niej pannica:evil_lol:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B] DObrze że Ajdunia nie próbuje tego przysmaku zwanego Psimi łapkami:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Vectra']a jakie moje zdziwienie było poprzedniej nocy :evil_lol: 4 rano , śpię .. nagle budzi mnie , dzikie jeżdżenie metalową michą po podłodze i chrupanie :roll: Więc podrywam się nerwowo - w głowie mi leci - nie schowałam paszy Egona i Frania i Lalka się dożywia :p Więc jak próbuje wydostać się z pod kołdry ... bo jedno czarne leżało na kołdrze , a jedno wątrobiane pod kołdrą , ale na mnie.Wygrzebując się , słodkim głosem przemówiłam - Lalka kuRRRDe won od michy ... ale krzycząc i zarazem wygrzebując się z wyra - słyszę koło ucha , westchnienie ... Lalki :crazyeye: Jak się już wygrzebałam , przecieram oka - patrzę Egon :crazyeye: wcina , z wielkim apatytem zawartośc michy :-o chrupie ze smakiem , raz za razem w paszcze bierze , szoruje micha po podłodze .... no szok - Egon je :evil_lol: Pierwszy raz , od kiedy Klementyna jest u nas , widziałam jak zajada się ... zeżarła dużo !!! o 4 rano :cool3: Jak już zjadła , popiła wodą , przylazła na wyro , beknęła że pół wsi słyszało .. i nie nie , nie poszła spac .. tylko dawaj chłeptać się :angryy: No i skończyła się moja miłośc do niej , bo szału dostaje jak ona się tak wiska i wylizuje :angryy: Powiedziałam czule :loveu: jeszcze jedno mlaśnięcie i spadniesz stąd :diabloti: nastała cisza i usnęłam :cool1: [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]:crazyeye:Ona.......Zjadła?:crazyeye: Tak..... normalnie poszła....... WCINAĆ?:crazyeye: :mdleje: I jeszcze wodą popiła:evil_lol: :multi:Kocham Egona:multi: Mądra dziewczyna spać cioci nie dała:multi: cześć Eff:diabloti:[/B][/COLOR]
  12. Piękna niunia , dla mie wygląda jak mix astka z dogiem, bo pyszczek ma taki troche doziowaty, no i duza pannica z niej.:razz:
  13. [COLOR=DarkOrange][B]Cze mój Miszczu!:multi: U nas pro psio-kocie fotki:evil_lol: A ja ostatnio byłam w Wawie:-( i znowu sie nei złapaliśmy:-( Baśka daj mi swój nr bo jak bede to znowu sie nei złapiemy:placz:[/B][/COLOR]
  14. [quote name='Bullila.nl']Podoba mnie sie ta dziewczyna:loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Muuussssss:loveu: Spróbowałabyś ty tylko jej nie podziwiać:mad:[/B][/COLOR]
  15. [quote name='Bullila.nl']I ona tak tego normalnie z tymi koteckami???:crazyeye: U mnie kotek nawet pod domem juz nie przechodzi:evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No normalnie:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='justysiek'][URL]http://images29.fotosik.pl/252/58f2171204fbef9d.png[/URL] boska ma mine:evil_lol::turn-l::roflt:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]:evil_lol: Vega zawsze fajne minki strzela[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Vega jako kocia mama się spisuje rewelacyjnie widzę :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Idealna z niej kocia mama:multi:[/B][/COLOR] [quote name='Tengusia']:evil_lol: no ja nie moge istny amstaff morderca :evil_lol: [URL]http://images29.fotosik.pl/252/58f2171204fbef9d.png[/URL][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]My sie z niej śmiejemy ze to psi zdrajca jest:diabloti:[/B][/COLOR]
  16. Dziewczyny nie offujcie:diabloti: Komu ślicznego szczeniaka??:loveu: ps. Zrobiłam ogłoszenie na suwalki.info
  17. [quote name='deer_1987']eh jak to mozliwe`?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]ODNIEŚLI!:multi:[/B][/COLOR] [quote name='kiti7'][B][COLOR=blue]Witaski[/COLOR] [/B]:multi: [B][I][COLOR=blue]ach ta minka jest boska[/COLOR][/I][/B] :loveu: [URL]http://images32.fotosik.pl/316/a0f8b9c14c65df5f.jpg[/URL][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko Kiti:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]o jaaa.. no to szał masz normalnie dziki :evil_lol: :diabloti: :multi:[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A no mam:evil_lol: Bicza z Milusią:[/B][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/252/72c64468507725b9.png[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/252/834e8e10f78d40b6.png[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/320/ed7b1d49927067d8.png[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/253/3f96e28122816f38.png[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/252/58f2171204fbef9d.png[/IMG][/URL]
  18. Martyna- teraz to najbardziej by sie przydała kasa bo mam dług u weta, kotki trzeba czymś karmic, musze kupic drugi antybiotyk i nowy żwirek, narazie pozyczam od mamy ale kiedys bedzie trzeba to zrobic. No i oczywiscie ogłoszenia potrzebne i podnoszenie wątku. kilka fotek: LALUNIA: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/328/6fcd1bf59a3d5f4e.png[/IMG][/URL] MILUSIA: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/252/24d00016f716ca4a.png[/IMG][/URL] z moja suką na moim łóżku:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/252/72c64468507725b9.png[/IMG][/URL]
  19. Kolejny kociak do nas dołączył - ok 4 tygodniowy kocurek, na szczescie zdrowy. Dług u weta rosnie. Kto pomoze??:-(
  20. [COLOR=DarkOrange][B]Woalach: 100x100px [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10542313#post10542313"][IMG]http://images27.fotosik.pl/252/e283cf010f1d3d36.jpg[/IMG][/URL] 500x100px [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10542313#post10542313"][IMG]http://images33.fotosik.pl/328/c4312c4beab4ae66.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
  21. [quote name='Bullila.nl']Dzien doberk:p[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witamy!:multi:[/B][/COLOR] [quote name='justysiek']Czesc:multi::evil_lol::eviltong:muaaaah:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Buźka kochanie:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='kate89']witamy sie i my ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]I my Cie tez witamy!:multi:[/B][/COLOR] [quote name='deer_1987']i my tez!!![/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Ho!:multi:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]Mam zła wiadomosć. Ktoś nam z pod psychiaryka zabrał dwa szczeniaki:placz:[/B][/COLOR]
  22. [quote name='Asia&gordonisko']Emi, mniej więcej w jakim czasie robisz te stronki :) ? Iza ma już 900 stronke :diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] ok 1-2 godziny grafika a później to juz wklepywanie kodu i materiału ok 1-2 dni:)
  23. [quote name='Okamia']A będę mogła sobie np dodawać fotki do galerii Dreamweaverem?? :evil_lol: [SIZE=1]Ale my tu śmietnik robimy :evil_lol:[/SIZE][/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Jezeli bedziesz miała swój serwer to tak bo do swojego to ja ci hasła nie podam:evil_lol: A znasz sie na Java script? Bo galeria w javie by była xD Ewa - grafike zrobiłam , dawaj materiały bo cie Łudusze:diabloti:[/B][/COLOR] [SIZE=1]Iza nei zabij nas za ten smietnik[/SIZE]:oops:
  24. Ewa-ja juz robie projekt strony a ty mi szybko wysylaj materiały:evil_lol:
  25. [quote name='Martynia&Pusio']widzialam bobika :loveu: . i widzialam Bobisiowa stronke :) . sliczna ! Ja tez sie pisze! :lol:[/quote] Kurde długa ta kolejka:evil_lol:
×
×
  • Create New...