Dzieki CAMARZE, ktora jest aniołem stróżem podhalańczyków Tina, która zmieniał imie na White Lady jest od wczoraj w nowym super domu. Ma nie tylko panią która ja kocah ale towarzystko koni, kozy Frani i królikow i 3 ha terenu do dyspozycji!
Wczoraj po jej odjeździe płakałam z zalu całe popołudnie... bo podhalanka skradła mi serce :placz: pewnie jesszce mysli sobie , ze ja porzuciałam ale wiem, że tam bedzie szczęsliwa a to najwazniejsze!
CAMARA JESTES WIELKA!:iloveyou: