kolezanka była zrobic dobce zdjęcia. jak tylko mi przysle (mam nadzieję , że zaraz) to je wkleję.
oczywiście, że propozycja majafaja jest super:loveu: ja tylko pytałam czy moze jest ktos kto moze dac dłuższy tymczas. Sytuacja jest nie zaciekawa - ale juz znajomy policjant powiedział, ze jak tylko bedziemy ja chcieli zabrac to nam pomoże. co do rodowodu to nie udało sie nic spisac, ale jest do wydostania. Zreszta nie sadzę, zeby to było w tej chwili najważniejsze. Fakt musimy ja natychmiast zabrac tylko GDZIE? majafaja mieszka w Krakowie a dobka jest w Ostrowcu :(