Jump to content
Dogomania

iwop

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwop

  1. ojej znowu boksio :placz:
  2. ciociu ybot:loveu: :loveu: :loveu:
  3. ybot powiedziano mi żeby lepiej zrobic ogólna skarpete - psy z ostrowca. Nie robi ci to róznicy?
  4. :loveu: :loveu: :loveu: ciociu yona możesz dodac mój mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  5. dostałam nowe zdjęcia Bulinki. widac, że dbaja o nia w schronisku. SZUKAMY DOMKU! [IMG]http://[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/3601/bulinkazdziemivr8.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/8594/bulinkanaulicyjt8.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG]http://[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/5258/bulinkanaspacerzeox9.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  6. a czy moglby ktos zrobic takie ogłoszenia meli pręgusce? Bo allegro juz ma. :)
  7. Jestnas 4 ale na dogo tylko ja jedna. reszta nie ma dostępu do netu :(
  8. Czy jest ktoś z dogo z Zawiercia lub okolic zeby obejrzec ewentualny przyszly domek?
  9. cos jest nie tak. Pani przed chwila zadzwoniła, że dzis nie przyjedzie bo ma jakies problemy... MOZE jutro :(
  10. Oczywiście, że super:loveu: trzeba bedzie jeszcze poszukac kogos z tamtych okolic zeby mógł zajrzec tam i zobaczyc jak dobka sie czuje. Bo wizyty przedadopcyjnej oczywiście nie było . :multi: :multi: :multi:
  11. :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Dzwoniła do mnie kolezanka :) była u tych ludzi - dała im 50 zł i powiedzieli, ze mozna psa zabrac w kazdej chwili! Pani z Zawiercia juz wyjeżdza po Sarę!!! DZIĘKUJĘ DZIEWCZYNY!!!!! jesteście super!!!!!!:loveu:
  12. teraz tylko moge czekac na wiadomości bo kolezanka ma się tym zając - ja nie moge zostawic domu
  13. kasia ja ja znalazłam ale jakby nie dziewczyny to juz by jej pewnie nie było :-(
  14. a xle kasiu - dalismy im 50 zł i powiedzieli, ze poczekaja tydzień ale taki szantaz jest ciągle. ja nie mam pojecia co zrobic :placz:
  15. Super wiadomość!:loveu: zaraz kolezanka zadzwoni do dobki. No oczywiście, ze ktos musi byc :angryy: bo oni nie chca jej dac. własnie kolezanka ma tam isc i zapytac ile chcą - to takie menele, że pewnie nieduzo. Boze jak ja mam dośc tego miasta :angryy: A skąd pani wie o dobce?
  16. wyglada na to, ze w najlepszym przypadku trafi so schronu :placz:
  17. Nikt Nie Chce Pieknej Dobki?????
  18. Pilnie Potrzebny Chociaz Tymczas!
  19. rozmawiałam przed chwila z mariee. Bella jest tam gdzie Oskar i tonga. ma doskonałą opiekę. jest teraz na ojomie ale ma szanse wyjśc z tego. cos więcej bedzie wiadomo za trzy dni jak bedzie mozna powtórzyc analizy i zobaczyc jak dzialaja leki. Wszystkim dziewczynom zaangażowanym w ratowanie Belli DZIĘKUJĘ :loveu:
  20. majafaja jeszcze nic nie wiadomo. tymczas nadal poszukiwany.
  21. aganiok jakby nie aghatheia i kamkam to nic z tego by nie było. Rokowania sa powazne ale ma jakies szanse , w ostrowcu to kto wie czy do jutra by dozyła..:placz: To m"moja" pierwsza boksia i nie moge sobie dac rady a jak przypomne sobie te jej zdesperowane oczy to juz wogóle zyc mi się odechciewa:-(
  22. boksia z mojego watku jest w cięzkim stanie :placz: Dzieki Aghathei i kamkam jest w klinice w Lublinie ale nie wiadomo czy nie za poźno... mam suczke na tymczasie i są w związku z tym problemy z moja onką (która jest chora) - wszystkiego nie opisze...:shake:
×
×
  • Create New...