Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. Izi, :-( nie doczekala,podarowana dla niej kwoty 25.zl. 03.01.2014 MAGDALENA MARTA H. RYBNIK Tytuł: DAROWIZNA DLA IZI dziekujemy darczyncy, mimo tak smutnego zakonczenia watku. :placz:wplywaja nadal pieniazki na ratowanie Izi 2014-01-07 W. KATARZYNA Jastrzębie Zdrój Tytuł: DAROWIZNA DLA IZI 20,00 2014-01-07 A. ANITA NOWY TARG Tytuł: darowizna Izi 100,00 2014-01-07 JOLANTA W. KATOWICE Tytuł: darowizna dla Izi 20,00 2014-01-07 B. ELŻBIETA KRZYŻOWICE Tytuł: DAROWIZNA DLA IZI 30,00 2014-01-07 Krzysztof B. Jastrzebie Zdrój Tytuł: DAROWIZNA DLA IZI 50,00 2014-01-07 MAGDALENA M. POZNAŃ Tytuł: DAROWIZNA DLA IZI 25,00 2014-01-07 K. MARCIN PAWŁOWICE Tytuł: Darowizna dla Izi 20,00 2014-01-07 K. MAŁGORZATA WARSZAWA Tytuł: DAROWIZNA DLA IZI 20,00 2014-01-07 O. MAGDALENA WROCŁAW Tytuł: DAROWIZNA DLA IZI 16,00 +03.01.2014 MAGDALENA MARTA H. RYBNIK 25,00 RAZEM =========== 326,00 zł. Wszystkim darczyncom DZIEKJUEMY Zadecydujcie na ktora bide przekazemy pieniazki Izi. Przypomnijcie mi prosze ktora psina to Bajka, jest tez dla niej wplata.
  2. 03.01.2014.Dorota Ł. CZERWIONKA-LESZCZYNY darowizna- Ząbek saldo zadluzenia Zebala wynosi, 15,15 zl. DZIEKUJEMY
  3. a juz sie balam ze wywozisz go do lasu.
  4. w celu unikniecia dalszych nieporozumien z fakturami, zmieniamy od dzis adres do wysylki faktr. Prosze powiadomic DT, zeby nie zapomnieli zawiadomic o tym wetow u ktorych sa leczone ich podopieczni, z tego co ja jestem zorientowana, to chodzi o weta w BB gdzie leczona jest szczeniorka z zlamana lapkai i Lapek ktory jezdzi tam na kontrole rehibilitacji, Bartka weta schroniskowego. adres siedziby Fundacji pozostaje bez zmian, na naszej stronie bedzie poprawiony adres do wysylki w przyszlym tygodniu. Na ponizszy adres prosze wysylac wszystkie fa wystawione na nasza Fundacje. [B]Stowarzyszenie Nadir [/B]ul. Grota Roweckiego 69a, 40-748 Katowice
  5. choc nie wiele to pomoze suni, to jednak czekam na wyniki obdukcji i sekscji. mam nadzieje ze uda nam sie doprowadzic do sprawy sadowej, na ktorej zapadnie wyrok z odsiadka.
  6. Twoja medode zna juz sporo osob, ale nie zamierzam tu o tym pisac, umiesz isc w zaparte, ja dyskusje z Toba skonczylam i nie tylko.
  7. [quote name='ajw']Nie wiedziałam, że mój wpis wywoła taką dyskusję... chciałam sie tylko poprawić, że ogłoszeń Reksiowi nie robiłam.[/QUOTE] a uwazasz ze to jest wazne kto robil ogloszenia, ja ich nie robie bo nie umiem, ale doceniam kazdego kto pomaga obojetnie w jaki sposob, kazdy z nas robi to co umie najlepiej. Korespondowalam z ania68, zeby dalej pomoc w oglaszaniu psow ktore zgodzila sie wziasc Marta na BDT, ale tylko na czas sterylek, ja ja doskonale rozumiem bo ma okolo 10 psow na BDT i nie mozna dokladac jej nastepnych bez organiowania dla tych psow, DT, karmy, lub nawet ogloszen. Marta nie nalezy do osob ktore umieja sie upomniec o swoje, to nie znaczy ze trzeba ja zostawic z psami ktore sie jej podrzucilo, Reksio byl tylko jednym z trzech psow ktore po raz kolejny wziela na BDT. Czy mamy o nich zapomniec. Mnie nie chodzi o to kto co o mnie pisze, ale tez nie pozwole sobie na to zeby ktos nazywal mnie klamca, ja ciagle wracam do tematu psow.
  8. [quote name='elik']Nie wiem w ogóle, czemu usiłujesz skompromitować mnie na kilku wątkach. W efekcie kompromitujesz sama siebie powtarzając w kółko te same bzdury, tak jakbyś nie rozumiała co piszą inni. To co robisz jest śmieszne i szkodzi dobrej sprawie. Już dawno powiedziałam Ci, że jeśli są kwestie sporne, to nie powinny być rozstrzygane na wątkach. Jest do tego jeszcze kilka innych komunikatorów.[/QUOTE] typowe dla Ciebie jak chcesz chronic swoja doope to piszesz na PW, ale o mnie piszesz na watkach, nie zapominaj ze ja sie szybko ucze, i to nie ja ciagle zapominam o kasie na wlasnym koncie, bo nie zbieram kasy na swoje prywatne konto, to nie ja zapominam ze udostepnilam konto fundacyjne dla osob z dogo, a pozniej nie wiesz o jakie psy chodzi jak dostajesz fa.
  9. poszlo juz pismo do epe, jak wroci z pracy wysle na Policje, o dalszym przebiegu sprawy bedziemy was informowac.
  10. [quote name='ania68']Przecież napisałam, że na tablicy opłaciłam ja.[/QUOTE] no to ja juz nie wiem o co biega, wychodzi na to ze jednak nie klamiemy, ale sa osoby ktore bardzo lubia mieszac, wrecz sa w tym wyszkolone, dlatego wole zejsc z takich watkow, gdzie sa te osoby, i nie udawadniac ze nie jestem wielbladem, szkoda mi czasu, ktory moge poswiecic, na duzo wazniejsze sprawy. Aniu, to znaczy kasa u elik jest na kolejne wyroznienie dla pozostalych dwoch suk ktore zostaly zabrane razem z Reksiem, z OL. W takim razie bardzo prosze kto moze oglosic suki ktore sa u Marty, a ktore sa bez kasy. To jest ta sprawa w ktorej korespondowalysmy. Chciala bym zeby zakonczyc to co wspolnie zaczelysmy, a do Marty juz zadne psy z OL. nie trafia. Fundacje nie stac na to zeby utrzymywac psy w hotelach. W sylwestra w nocy trafila do niej z ulicy sunia z interwencji Policji. Zobowiazalam sie pomoc Marcie w konflikcie z gmina, ktora jak sie obudzila to chciala ta schorowana starsza sunie zabrac do schroniska w Nowym Targu :angryy:
  11. Ale Policja ma dane osobowe skoro tam byla. Podajcie mi prosze ulice, na ktorej to mialo miejsce. Jak bede dzwonic na Policje to musze choc tyle wiedziec zeby moc sie dowiedziec kto przeprowadzil interwencje.
  12. [quote name='Dorotean']Dziękuję Wiem, że od Ciebie to pewna wiadomość. Czyli teraz każdy transport psa do Racławic jest nielegalny. Wystarczy sprawdzić w gminie gdzie pies pojechał? A zezwolenie na odławianie dalej ma?[/QUOTE] Zezwolenie na wylapywanie nie utracil, to nie ma nic wspolnego z schroniskiem w Raclawicach. Moze dalej wylapywac na terenie gmin w ktorych ma zezwolenie wlodarza na wylapywanie i odwozic do schronisk z ktorymi gmina ma podpisana umowe.
  13. [quote name='ania68']Reksiu miał wyróżnioną tablicę zrobioną przez elik a zapłaconą przeze mnie, a wyróżnione Gumtree kupiła salibinka na bazarku ogłoszeniowym.[/QUOTE] napisalam juz ze ja sie ogloszeniami nie interesuje, natomiast do mnie napislas ze to Ty zaplacilas za wyroznenie, dlaczego od razu nie napisalas ze to Salbinka, wychodzi na to ze wszyscy sa cacy tylko ada zawsze klamie. Dziekuje za mila wspolprace kazdemu z osobna i wszystkim razem, tylko ze ja juz spadam z tego i z innych watkow olkuskich.
  14. [TABLE="class: cms_table"] [TR] [TD]2014-01-02[/TD] [TD]M.-S. ALINA PIELGRZYMOWICE Tytuł: Darowizna –Ząbek[/TD] [TD]+15,00 PLN[/TD] [/TR] [TR] [TD]2014-01-02[/TD] [TD]JULITA AGNIESZKA G.-B. D24 CELBRIDGE CO. KILDARE Tytuł: DAROWIZNA- ZĄBEK[/TD] [TD]+40,00 PLN[/TD] [/TR] [TR] [TD]2014-01-02[/TD] [TD]JOLANTA D. JASTRZĘBIE ZDRÓJ Tytuł: dla Ząbka[/TD] [TD]+20,00 PLN[/TD] [/TR] [TR] [TD]2014-01-02[/TD] [TD]K. ALEKSANDRA ŚWIERKLANY Tytuł: DLA PANA ZĄBKA[/TD] [TD]+30,00 PLN[/TD] [/TR] [TR] [TD]2014-01-01[/TD] [TD]EWELINA BARBARA K. JASTRZĘBIE ZDRÓJ Tytuł: DAROWIZNA - ZĄBEK[/TD] [TD]+20,00 PLN[/TD] [/TR] [/TABLE] dlug pozostal jeszcze w kwocie 35,15 zl.
  15. [TABLE="class: cms_table"] [TR] [TD]2014-01-02[/TD] [TD]ALEKSANDRA J. SOSNOWIEC [B]Tytuł:[/B] darowizna dla FALKO[/TD] [TD]+10,00 PLN[/TD] [/TR] [/TABLE] saldo na dzis to 1.757,82 zl.
  16. moniko wiem od Ciebie ze na sunie juz czeka DS, zadecyduj na ktorego psiaka mamy przeniesc jej wplate [SIZE=4][COLOR=#800080]Wpłaty[/COLOR][/SIZE] [COLOR=#ffffff]..[/COLOR]100,00 - Tomasz Z. - Krzyżowice - 23.12.2013 r.
  17. poinformowalam juz monike, zbyt czesto dochodzi na waszym terenie zwlaszcza na tym przekletym manhatanie, do znecania sie nad zwierzetami. Postarajcie sie dowiezc mala do Bielska na dobra diagnoze i zabrac obdukcje, to jest podstawa do nie wyrazenia tym razem zgody na umorzenie lub odmowa wszczecia postepowania. Do weta musi trafic jak najszybciej, a nie jak ja odkarmicie i podleczycie. Nie chce tym razem zeby znow to uszlo plazem. Chodzi o wyrok, winna i zakaza posiadania zwierzat, co jeszcze sad zadecyduje to juz nie mamy wplywu, jednak o te dwa zapisy bedziemy walczyc.
  18. [quote name='elik']Zwróciła mi kasę za wyróżnienie, ale to ja go ogłosiłam. Nie miałam zamiaru tego pisać, ale skoro Adajeje podaje[B] nieprawdziwe wiadomości...[/B][/QUOTE]mam rozumiec ze ania68 klamala piszac do mnie ze za Reksiowe wyroznienie to ona zaplacila? ja nie sadze zeby klamala bo sama piszesz ze zwrocila Ci pieniadze za wyroznienie, o czym nawet nie poiformowalas na watku. Nie interesuje sie oglaszaniem psiakow, a jesli cos podaje na watku to sa to informacje od osob ktore nie zawsze na watku, chwala sie tym co robia.
  19. [quote name='elik'] A kto to jest epe ?[/QUOTE] nasza wiceprezes
  20. [quote name='elik']Pewnie, że najważniejsze, choć Twoja wiedza i tak nie jest od tego pełna. Obie faktury dotyczą Szczeniorki.[/QUOTE] wiec i tu Ci napisze ze moglas zadzwonic do weta, a nie pytac mnie, bo ja wiem ze w BB sa leczone dwa psy, wiec tak sobie to wykombinowalam, bo ja z Berlina dzwonie tylko w wyjatkowych sytuacjach, tez wiem na ile moge sobie pozwolic na wydanie prywatnej kasy.
  21. na ta chwile tylko zapisuje, pozniej poczytam dokladnie.
  22. [quote name='elik']I wszystko jasne :) Pozostaje mi tylko pogratulować zorientowania w psach i w śledzeniu wątków. Po telefonicznym wyjaśnieniu informuję, że faktura na 600 zł, tak jak się domyślałam, dotyczy operacji Szczeniorki. Druga f-ra na 110 zł dotyczy także Szczeniorki i jest to f-ra za pierwszą wizytę, na której było robione prześwietlenie RTG i konsultacja ortopedyczna.[/QUOTE] Szkoda ze od razu nie zadzonilas do weta, zeby sie upewnic, tylko zwracasz sie z pytaniami do mnie. Wiadomo ze ja z Berlina na komorki dzwonie tylko w wyjatkowych sytuacjach, a watki psow pilnuje tez wtedy jak nie mamy terminowych spraw do zalatwiania z epe. W takim razie ja swoje wpisy na tych watkach usune a Ty popraw zeby nie bylo juz zbednych nieporozumien.
  23. [quote name='ajw']Właśnie się zorientowałam, że ja przecież Reksia nie ogłaszałam :oops: bo ktoś mu wykupił pakiet ogłoszeń. Przepraszam, ale czasami sama się gubię w tym kogo ogłaszam a kogo nie ;)[/QUOTE] Reksia oglaszala ania68, to ona wykupila mu wyroznienie.
  24. jak sie chce komus dolozyc to kij sie zawsze znajdzie.
  25. dokladnie tak, o tego psiaka mi chodzilo, moniko dograj prosze, ta kwote zeby spadl nam jeden watek do rozliczen i do pamietania ze tam jest kasa, bo wiadomo pies w domu, na watek juz raczej nikt nie zaglada, a watek spada na ktoras tam strone i trudno go pozniej znalezc.
×
×
  • Create New...