Inez super! jak cos sluze pomoca!! juz pytalam dzisiaj ludzi w sklepie, obiecali ze jak beda cos wiedziec (czy ktos nie chce huskyego czy malamucika) to dadza znac, mozemy im porobic zdjecia i wydrukuje je i przykleje na sklep- tak jak zrobilam to z Abra. moze cos sie uda...