te bielusie to 1,5 roczna sunia, ktora tak sie boi ze na widok czlowieka ucieka i nawet jej numerku nie dojrzalam. Gama juz po sterylizacji, dochodzi do siebie. Pani sie nia zainteresowala i sie zastanawia bo ma pieska i kotka w domu i nie wie jak to bedzie, a zrobic testy "na koty" u nas sie nie da. No coz zainteresowanie Gama jest, a co z Akselem i Betka?? :(