[quote name='maciaszek']A jakiś odzew na ogłoszenia jest ????[/quote]
niestety narazie nie ma, ale nie widzialam mambo dzisiaj tam gdzie byl zawsze, mowili ze czarny osmiolatek wlasnie poszedl do adopcji, ale nie dam sobie reki uciac ze to on, bo widzialam pare czarnuskow w budach.