-
Posts
4914 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by egradska
-
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
egradska replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
pozdrawiam baaardzo, wrocilam na chwile do kraju i nadrabiam zaleglości:razz: ciesze sie, że wiesci od was już na bieżąco,szkoda tylko, iż nie do konca optymistyczne:shake: Wierze jednak głęboko, że będzie lepiej, musi byc lepiej -
solidago compositum, w zastrzykach. Pomogło o tyle, że przy koszmarnych wynikach mocznika i kreatyniny psiak czuł się całkiem nieźle przez jakis czas. Ale u nas była niewydolnosc makabryczna, niestety:-(
-
[quote name='citro']jaki piękny Omek.....[/quote] piekny;) można by rzec - słoneczny:lol:
-
Odi-seja, czyli jak Platfus z Krzyczek odnalazł DOM
egradska replied to Anashar's topic in Już w nowym domu
co za spojrzenie:cool3: -
do października odpadam jako dt:shake: podnosze maluchy, a nuz ktoś wypatrzy i może przechowac
-
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
egradska replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
Dołączam do grona entuzjastycznych reakcji na pierwszą "zagamaniczną" relację:multi:, z nadzieją, że opisywane dolegliwości jednak ustąpią i wreszcie zaczniecie żyć z mniejszym bagażem stresów;) Liczę też nieśmiało, że dopóki stosowne kabelki nie zostaną Wam zainstalowane, Mama zechce tu wpadać z wizytą i relacjami:cool3: Pozdrawiamy:loveu: -
Odi-seja, czyli jak Platfus z Krzyczek odnalazł DOM
egradska replied to Anashar's topic in Już w nowym domu
MagYa^^, nie pokraczny, tylko nietuzinkowy;) chciałam napisać, że niepowtarzalny, ale skoro klon widziałaś, to się powstrzymam;) -
[quote name='vioxxal']oczywiście, że tak i to bardzo dobrze Mało tego nie ilość wypowiedzi świadczy o czymkolwiek jak i nie wiek świadczy o rozumie :evil_lol: *** Dorośli ludzie a dogadać się nie mogą. Jeden drugiego nie zna a udają, że znają lepiej niż oni sami siebie.[/quote] wizjoner:multi::multi::multi:
-
Eh, Donvitow, powiem Ci, że my to naprawdę bez serca jesteśmy, podli tacy:mad:Aga Mazury jest powszechnie nie rozumiana i wszystko sprzysięgło się przeciw niej - jak do schroniska przyjadą dziennikarze, to niewłasciwe zdjecia zamieszczą i do tego jeszcze przywiozą niedobrą panią prezes TOZ, która chce zaistnieć kosztem zwierząt, - jak schronisko konkurs wygra - to karmę przysyłają w pogniecionych puszkach i podartych paczkach, jak założy fundację, to wszyscy się czepiają, zamiast docenic i w dodatku bezczelnie domagają się jakichs rozliczeń:evil_lol: i do tego na prawie każdym wątku pojawia się ktoś z pretensjami nieuzasadnionymi... Nic, tylko współczuć;)