-
Posts
4914 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by egradska
-
obawiam się, że możesz mieć rację:( owczarek zebrał pieniążki na leczenie i mam nadzieję, że właśnie na to zostaną spożytkowane, zgodnie z wolą darczyńców, nawet jeśli trafi do osoby prywatnej, gotowej zapewnić mu nie tylko opiekę, ale i prawdziwy dom. Przepraszam, jeśli mylę się w swojej ocenie, ale wciąż pamiętam historię owczarka Brajlusia, którego nieszczęście poruszyło serca wielu ludzi a środki zgromadzone na jego leczenie na koncie fundacji było potem niezwykle trudno odzyskać...
-
[quote name='cancer43']Nie wiem czemu akurat Misiu tak bardzo mi zapadł w serce,cały czas śledzę wątek i kibicuję jemu i jego wspaniałym przyjaciołom (bo opiekunom to za mało powiedziane).Nie ma dnia żebym o was nie myślała i wysyłała pozytywną energię w waszym kierunku[/QUOTE] to tak jak ja, uzależniłam się od Misia od pierwszego wejrzenia, kiedy taki bezradny i zmarznięty stał w tych krzakach z chorą łapką i wiernym spojrzeniem... My tez posyłamy dobrą energię w ilościach hurtowych
-
Przyznaję ze skruchą, ze zdarza mi się zostawić dranioła pod sklepem, jeśli jest to sklep z takim rozmieszczeniem okien, że mam go na widoku...
-
Paskudna jest ta bezradność, bezsilność, wykańcza psychicznie, a przecież trzeba być silnym... Podziwiam wszystkich, którzy tę siłę umieją w sobie znaleźć, bo sama wiem, jakie to ogromnie trudne, rozsypałam się na kawałki, kiedy okazało się, jak poważnie jest chory Ram, mój poprzedni ON... Paradoksalnie wydaje mi się, że dzięki temu, iż Miś nie jest jedynym staruszkiem u Was i macie więcej na głowie, minimalnie łatwiej jest zachować ten dystans a przez to i dać Misiowi poczucie bezpieczeństwa... Pozdrawiam serdecznie, a Misia wyściskajcie ode mnie
-
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
egradska replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
to są bardzo dobre wiadomości, oby tak dalej -
[quote name='toyota']Dziękuję kkasiiiar ! Egradsko, z bazarku mam na koncie 50 zł z 07.05 - jest to już w rozliczeniu na pierwszej stronie. Jeszcze dostałam wpłatę od anett -10 zł oraz 200 zł od dagi - dziękuję Wam dziewczyny ![/QUOTE] aa, to dobrze, muszę Anetkę dorwać i bazarkową płytę Jej dostarczyć
-
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
egradska replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za oba pieski. Mortes, jesteś wielka, to dzięki Tobie mają szanse na szczęsliwe życie:loveu: -
[SIZE=5][B][COLOR=#b22222]No, to aktywizujemy znajomych i przekonujemy, że potrzebują szamponów, mydełek, pachnidełka dla mamy z wiadomej okazji, dezodorantów id itp . I zamawiamy hurtem u kejciu> [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226846-Avon-dla-IWANKA-do-16-05"][COLOR=#b22222]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226846-Avon-dla-IWANKA-do-16-05[/COLOR][/URL][COLOR=#b22222] Oriflame mam w podpisie, tez warto zajrzeć[/COLOR][/B][/SIZE]
-
jak Bosman? czy dotarły pieniądze z bazarku cegiełkowego dla niego? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225799-Zamykamy-i-rozliczamy-Prosimy-pom%C3%B3%C5%BC-nakarmi%C4%87-Onka-Bosmana-brak-funduszy-do-30-04-12/page2"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225799-Zamykamy-i-rozliczamy-Prosimy-pom%C3%B3%C5%BC-nakarmi%C4%87-Onka-Bosmana-brak-funduszy-do-30-04-12/page2[/URL]
-
[quote name='rodzice']słuchajcie , czy byłby ktoś chętny na zakup koszulki z namalowanym owczarkiem długowłosym takim jak powinien wygladać Cyguś jak wyzdrowieje . chętnie namaluję a pieniązki przekazę na Cygusia .A moze namalować w ciemno i wystawić na bazarek na licytację ? Moze znajda się chętni ?[/QUOTE] Ja tez obstawiam bazar, wrzucimy info na OWCZARKA, może sie uda wylicytowac dobrą kwotę
-
[quote name='kasia-online']widziałam tego kota, załatwiły go tak ośmioletnie dzieci. To nie czteroletnie maluchy, które sprawdzają co wolno, a czego nie. Patologia na każdym kroku. Straszne :/[/QUOTE] Kasiu, byłoby dobrze przenieść wątek do PWP, Psy w Potrzebie