Jump to content
Dogomania

egradska

Members
  • Posts

    4914
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by egradska

  1. ja tam wolę wierzyć, że ten, kto go chce, po prostu jeszcze o nim nie wie
  2. obawiam się, że możesz mieć rację:( owczarek zebrał pieniążki na leczenie i mam nadzieję, że właśnie na to zostaną spożytkowane, zgodnie z wolą darczyńców, nawet jeśli trafi do osoby prywatnej, gotowej zapewnić mu nie tylko opiekę, ale i prawdziwy dom. Przepraszam, jeśli mylę się w swojej ocenie, ale wciąż pamiętam historię owczarka Brajlusia, którego nieszczęście poruszyło serca wielu ludzi a środki zgromadzone na jego leczenie na koncie fundacji było potem niezwykle trudno odzyskać...
  3. wlasnie wrocilam do kraju i taka wiadomosc... strasznie mi przkro, ze los byl niesprawiedliwy do konca, nie dajac psu wiecej czasu na cieszenie sie z zycia, kiedy trafila mu się szansa na pogodna starosc... Dziekuje DT za opiekę nad Misiem.
  4. to ja jeszcze pozdrowię z okazji tej półrocznicy i lecę się pakować, o świcie wyjeżdżam. Zdrówka dla wszystkich życzę
  5. [quote name='jostel5']Od rana mam stracha...No,ciekawe,jak tam....?[/QUOTE] trzymamy kciuki za pieska
  6. jesli ten dt byłby tak wspaniały, jak ten, do którego trafił Misio z nowotworem, to jestem jak najbardziej za. A może to ten sam domek???????????
  7. [quote name='cancer43']Nie wiem czemu akurat Misiu tak bardzo mi zapadł w serce,cały czas śledzę wątek i kibicuję jemu i jego wspaniałym przyjaciołom (bo opiekunom to za mało powiedziane).Nie ma dnia żebym o was nie myślała i wysyłała pozytywną energię w waszym kierunku[/QUOTE] to tak jak ja, uzależniłam się od Misia od pierwszego wejrzenia, kiedy taki bezradny i zmarznięty stał w tych krzakach z chorą łapką i wiernym spojrzeniem... My tez posyłamy dobrą energię w ilościach hurtowych
  8. siersc odrasta relatywnie szybko, tyle że u niektórych psow do tego czasu występuje megaświąd na ogolonych miejscach :( Moje psisko przechodziło katusze po każdym usunięciu sierści przy przygotowaniu do zabiegu bądź badan
  9. Przyznaję ze skruchą, ze zdarza mi się zostawić dranioła pod sklepem, jeśli jest to sklep z takim rozmieszczeniem okien, że mam go na widoku...
  10. Z rowerzystami temat jest do przeskoczenia, tak myślę po własnych doświadczeniach z draniołem. Trzymam kciuki za Axelka
  11. Paskudna jest ta bezradność, bezsilność, wykańcza psychicznie, a przecież trzeba być silnym... Podziwiam wszystkich, którzy tę siłę umieją w sobie znaleźć, bo sama wiem, jakie to ogromnie trudne, rozsypałam się na kawałki, kiedy okazało się, jak poważnie jest chory Ram, mój poprzedni ON... Paradoksalnie wydaje mi się, że dzięki temu, iż Miś nie jest jedynym staruszkiem u Was i macie więcej na głowie, minimalnie łatwiej jest zachować ten dystans a przez to i dać Misiowi poczucie bezpieczeństwa... Pozdrawiam serdecznie, a Misia wyściskajcie ode mnie
  12. to są bardzo dobre wiadomości, oby tak dalej
  13. miłej niedzieli Wam życzymy, pisałam już wcześniej, ale dogo znów miało jakieś manewry... Jeśli będzie bazarek z ciasteczkami wątróbkowymi, zamówię dla Misia, mój Maxior gotów za nie zrobić wszystko, a asysta podczas pieczenia nadawałaby się na scenę z jakiegoś filmu...
  14. ja też wpadam do Tuliczka... Ostatnio tyle tych owczarków w potrzebie, że troszkę go zaniedbałam, ale pamiętam o wiernym psie i nieustająco trzymam kciuki za domek
  15. Dziewczynki, uważajcie z tym kagańcem weterynaryjnym. Pies w nim nie może oddychać z otwartym dziobem, co przy wysokiej tem jest dla niego męczarnią. A tak poza tym, nieustannie kibicuję Reksiowi
  16. edit: to może ograniczę się do stwierdzenia, że Iwan piękny, a kasa wciąż potrzebna
  17. [quote name='toyota']Dziękuję kkasiiiar ! Egradsko, z bazarku mam na koncie 50 zł z 07.05 - jest to już w rozliczeniu na pierwszej stronie. Jeszcze dostałam wpłatę od anett -10 zł oraz 200 zł od dagi - dziękuję Wam dziewczyny ![/QUOTE] aa, to dobrze, muszę Anetkę dorwać i bazarkową płytę Jej dostarczyć
  18. Trzymam kciuki za oba pieski. Mortes, jesteś wielka, to dzięki Tobie mają szanse na szczęsliwe życie:loveu:
  19. [SIZE=5][B][COLOR=#b22222]No, to aktywizujemy znajomych i przekonujemy, że potrzebują szamponów, mydełek, pachnidełka dla mamy z wiadomej okazji, dezodorantów id itp . I zamawiamy hurtem u kejciu> [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226846-Avon-dla-IWANKA-do-16-05"][COLOR=#b22222]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226846-Avon-dla-IWANKA-do-16-05[/COLOR][/URL][COLOR=#b22222] Oriflame mam w podpisie, tez warto zajrzeć[/COLOR][/B][/SIZE]
  20. ehhh, ja też się dziś zachwycałam psią kupą:diabloti: Maxior po raz pierwszy od kilku dni machnął modelowy egzemplarz... ściskamy domatora:loveu:
  21. [quote name='rudynpm']Dzisiaj Misio za karę, bo dwa razy nabrudził, został wyprowadzony na przymusowy spacerek. Jegotrzeba na siłę z domu wyciągać. Co za typ!;)[/QUOTE] domator:loveu: może nadrabia wieloletnią separację od domku
  22. jak Bosman? czy dotarły pieniądze z bazarku cegiełkowego dla niego? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225799-Zamykamy-i-rozliczamy-Prosimy-pom%C3%B3%C5%BC-nakarmi%C4%87-Onka-Bosmana-brak-funduszy-do-30-04-12/page2"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225799-Zamykamy-i-rozliczamy-Prosimy-pom%C3%B3%C5%BC-nakarmi%C4%87-Onka-Bosmana-brak-funduszy-do-30-04-12/page2[/URL]
  23. [quote name='rodzice']słuchajcie , czy byłby ktoś chętny na zakup koszulki z namalowanym owczarkiem długowłosym takim jak powinien wygladać Cyguś jak wyzdrowieje . chętnie namaluję a pieniązki przekazę na Cygusia .A moze namalować w ciemno i wystawić na bazarek na licytację ? Moze znajda się chętni ?[/QUOTE] Ja tez obstawiam bazar, wrzucimy info na OWCZARKA, może sie uda wylicytowac dobrą kwotę
  24. [quote name='kasia-online']widziałam tego kota, załatwiły go tak ośmioletnie dzieci. To nie czteroletnie maluchy, które sprawdzają co wolno, a czego nie. Patologia na każdym kroku. Straszne :/[/QUOTE] Kasiu, byłoby dobrze przenieść wątek do PWP, Psy w Potrzebie
×
×
  • Create New...