Jump to content
Dogomania

egradska

Members
  • Posts

    4914
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by egradska

  1. czy w tym potencjalnym domu są inne pieski? pytam, bo mam wrażenie, że Nikusiowi nie byłoby łatwo być psim jedynakiem, po tych polach latał z innymi psami, u Mirona jest szczęśliwy w stadzie...
  2. [quote name='BUDRYSEK']Pani szkoleniowiec była raz u Bostonka i stwierdziła, ze nie widzi podstaw do uspienie psa :) Pani kierownik schronu potwierdziła :) Ciesze się bardzo!!! Jeszcze 3 dni obserwacji...czekamy....[/QUOTE] oby tak dalej, nieustająco trzymamy kciuki za Bostona
  3. ja zaglądam dość często, ale niestety niewiele z tego pożytku
  4. czy ktoś wie, jak wygląda praca z tym behawiorystą? Co u Bostona?
  5. [quote name='ewelinka_m']Nikuś [IMG]http://i1140.photobucket.com/albums/n578/ewelinkamataninka/schronisko 2012/521f1131.jpg[/IMG] [IMG]http://i1140.photobucket.com/albums/n578/ewelinkamataninka/schronisko 2012/4add12fe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1140.photobucket.com/albums/n578/ewelinkamataninka/schronisko 2012/3dd92cdb.jpg[/IMG] [IMG]http://i1140.photobucket.com/albums/n578/ewelinkamataninka/schronisko 2012/0ea1e688.jpg[/IMG] reszta późnym wieczorem :)[/QUOTE] cudny jest:)
  6. [quote name='Diegula']Dziewczyny wiem ze wiele onków w potrzebie ale może znajdzie się jakiś DT dla tego psiaka: http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=395591378&MessageId=MSG.VIEW_AD.REPLY_TO_AD_SENT&backToSearchUrl=http%3A%2F%2Fwarszawa.gumtree.pl%2Ff-Zwierzaki-psy-szczenieta-W0QQCatIdZ9131&ilIds=39 Psiak ma czas to soboty potem schronisko :(:(:(. Piękny kochany. Jak się pytałam o warunki adopcji to odpowiedziała że najlepiej przyjechać i jak się spodoba to brać czyli odda go każdemu :(:( pewnie wczasy się zaczynają od soboty:angryy:
  7. jestem i ja:) gdyby ktoś zbierał fanty na bazarek, służę
  8. kiedy będą wyniki? i czy dałoby radę sprawdzić reakcję na kota?
  9. [quote name='DONnka']... i na dzień dobry :):):) Nie puszczam kciuków za odzew z ogłoszeń :thumbs:[/QUOTE] Udanego popołudnia wszystkim, upał jakby mniejszy, na spacer czas wyjść
  10. wątrobę idealnie regeneruje czarna rzepa, a dokładniej sok, ma bardzo silne działanie, trzeba dawkować ostrożnie. Przetestowałam na sobie. czy pomaga w weterynarii, nie wiem, nie zaszkodzi zapytać lekarza
  11. Ula, mogłabym napisać, że taki ton jest wynikiem twojego małego stażu na dogo, zarówno w kwestii czasu, jaki upłynął od momentu zarejestrowania się, jak i ilości napisanych postów, ale napiszę coś innego. Napiszę, że bardzo się cieszę, że Iwanek dobrze wygląda, ma uśmiechniętą mordkę i leczenie przynosi rezultaty. Cieszę się też, że ma zabezpieczone środki na dalsze zabiegi, opiekę wolontariuszy. Mam wielką nadzieję, że jest spora szansa na lepsze i szczęśliwe życie dla tego owczarka i tego mu życzę z całego serca. Napiszę jeszcze, że bardzo dziękuję wszystkim, którzy się zaangażowali w ratowanie tego psa. Dziękuję i znikam z wątku, w którym nie czuję się mile widzianym gościem. Owczarków potrzebujących pomocy jest nieprzebrana masa: Mortes heroicznie i samotnie (!) walczy o pieski, między innymi o owczarka NIKO, informując o każdym kroku: http://www.dogomania.pl/forum/threads/214791-ONEK-Niko-i-Vini-zbieraj%C4%85-na-HOTELIK-szukaj%C4%85-DS%21-POMOCY%21-Nuka-Dyzio-ju%C5%BC-u-siebie%21 Zosia stara się jak może wskrzesać nadzieję dla Szarika, który po nieudanej adopcji czeka we wrocławskim schronie: http://www.dogomania.pl/forum/threads/218787-%C5%9Aliczny-owczarek-niemiecki-WR%C3%93CI%C5%81-DO-SCHR-SZUKAMY-DO%C5%9AWIADCZONEGO-DT-DS%21/page22 w Lublinie jest jeszcze drugi Rex, któremu bakteria zniszczyła kość łapki http://www.dogomania.pl/forum/threads/224521-ON-ek-REX-umiera-w-schronisku-czy-znajdzie-jeszcze-ciep%C5%82y-dom-na-ko%C5%84cu-drogi/page16 Jest Boston z mojego podpisu, Bosman z padaczką u toyoty, wyrwana z Olkusza Tami, masa owczarków z umieralni w Ruskiej Wsi http://www.dogomania.pl/forum/threads/228417-Dramat%21%21Ruska-wie%C5%9B-E%C5%81K-SYF-NIEGOSPODARNO%C5%9A%C4%86-%C5%81AMANIE-PRAWA-%21%21POTRZEBNE-DT-NA-CITO-%21%21/page31 i wiele innych czekających na pomoc. Wiem, że Iwan się nie pogniewa, że o nich wspomniałam na jego wątku, psy nie są małoduszne. Powodzenia, Iwan, poczytam wieści o tobie na OWCZARKU, jeśli dziewczyny przekleją
  12. Dziękujemy za info, Magdaleno i czekamy na te wyniki, może jeszcze jakiś inny specjalista spojrzy z boku i znajdzie jakąś nadzieję dla Rexa
  13. Może pora odnowić ogłoszenia, poszukam adekwatnego bazaru
  14. paros, stan z boku, wyłącz to zacietrzewienie, przeczytaj, co sama napisałaś i wyciągnij wnioski. Mamy w społeczeństwie aż nadto ludzi, którzy się znęcają nad zwierzakami, nie trzeba się zreć z tymi, którzy wyciągają pomocną dłoń, w najlepszej wierze i intencji zresztą. Czy zamiast tego, co powyżej, naprawdę nie mogłaś napisać, co u Iwana
  15. Mortes, zaraz przeleję parę groszy dla Nikusia, cieszę się, że szczęśliwy jest
  16. dobrze, ze już po zabiegu, mam nadzieję, że nie cierpi za bardzo w tej duchocie. Trzymam kciuki za dobry i odpowiedzialny domek dla suni
  17. [quote name='anett']Czy ktoś ma lub może skompletować całą dokumentację, wszystkie wyniki badań Rexa? Warto byłoby je skonsultować!! Jak Rex reaguje na inne psy i koty?[/QUOTE] halo, dziewczyny, kto moze odpowiedzieć na to pytanie
  18. koszmarny ten rok:placz: Szariczku (*), bedziemy cie pamiętać, do zobaczenia po drugiej stronie
  19. wreszcie dotarłam:) piesek jest taki uśmiechnięty na tych zdjęciach, oby mu ten uśmiech dom przyniósł
  20. właśnie. A tak w ogóle, kto jest osobą decyzyjną jeśli chodzi o przebieg leczenia Rexa?
  21. [quote name='daga31081980']ciocia wrzuć to na fb na wydarzenie[/QUOTE] nie jestem na fb
  22. Przeklejam z OWCZARKA [LEFT][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Witam wszystkich kochajacych pieski[/FONT][/COLOR][/LEFT][IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley1.gif[/IMG] [LEFT][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Przygarne onke, wiek obojetny, moze byc po przejsciach, powinna byc jednak lagodna i lubiaca dzieci poniewaz siostra ma malutkie dzieci.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Mieszkam w domu z duzym ogrodem, piesek mieszkalby na dworze ale mialby tez wstep do domu.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Mieszkam w malopolsce, okolice Krakowa.Z transportem nie bedzie problemu gdyz posiadam samochod.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Prosze o kontakt, bardzo chcialabym pomoc pieskowi ktory nie mial latwego zycia i takiemu ktoremu mozna pokazac ze istnieja jeszcze dobrzy ludzie.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Mam doswiadczenie z psami, moj ostatni piesek ktory zmarl 3 mc temy byl z nami 15 lat.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Do uslyszenia [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]pozdrawiam wszystkim [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Gosia tu wątek [/FONT][/COLOR][/LEFT][URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=20896[/URL] Gosia jest zainteresowana suczka z umieralni. Kto ma jakieś info konkretne?
  23. skoro wyniki nie są takie tragiczne, to moze jest jeszcze jakas nadzieja na pokonanie tej bakterii... Moze leczenie niekonwencjonalne? a przeciwbolowo moze trocoxil?
  24. [quote name='BUDRYSEK']tez o tym mysle :( ale nie chce zeby ktos mi zarzucił ze zebralam kase i nie oddaje nie wiem co bedzie za 3 tyg? jeszcze wszystko moze sie pozmieniac? jezeli wyrazicie zgode to mozemy zaczekac na rozwoj sytuacji?[/QUOTE] jestem za. Trzy tygodnie szybko miną, niech kasa poczeka. Przynajmniej moja
  25. Budrysek, czy jesteś pewna, że Bostonek tych pieniędzy nie potrzebuje? Zeby sie nie okazało, że jednak trzeba, drugi raz będzie znacznie trudniej zebrać
×
×
  • Create New...