Jump to content
Dogomania

anndzia

Members
  • Posts

    611
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anndzia

  1. xxxxxxxxxx
  2. xxxxxxxxxx
  3. Czy mogę poposić o jakieś krótkie streszczenie wątku? Jak duży urośnie Babel? Jak tam stan jego skóry? Czy jest już w pełni zdrowy? W jakim jest obecnie wieku?
  4. To może dodajcie fotki Amisia na zachęte :cool3:
  5. Ciekawe kiedy się domek znajdzie. Gdybym mogła, brałabym go od razu, szkoda tylko, że jeszcze nie zachowuję czystości (moja mama baardzo tego nie lubi) i że nie ma nikogo w domu po 7-8h.
  6. Hmnn... to możę podniosę na samą górę :multi:
  7. xxxxxxxxxx
  8. [quote name='anndzia']Jak duże urosną psiaki ?[/QUOTE] Ponawiam pytanie :cool3: No chyba, ze dzieś była odpowiedź, a ja ją przeoczyłam :roll:
  9. Jak duże urosną psiaki ? Są przeurocze :loveu:
  10. Coś pusto na tym wątku :razz: Fotki proszę!
  11. Jakie psisko szczęśliwe,bo ma ludzi, psy i przyrodę. Więcej takich zdjęć!
  12. Świetne zdjęcia! :loveu: Piękny Marley!
  13. xxxxxxxxxx
  14. [quote name='Od-Nowa']jest napisane,że przebywa pod opieką kieleckich wolontariuszy. myślę,że to wystarczy. im więcej plakatów tym lepiej ;)[/QUOTE] No tak, nie zauważyłam :)
  15. Wydaję mi się, chodź nie jestem pewna, że nawet już możesz iść z psiakiem do weta. Ale wet musi być zaufany. Popytaj Dogomaniaków - oni najlepiej powiedzą Ci, jacy sa dobrzy, a jakich unikać. Narazie z nim nie wychodź na spacery, psiak jest przed szczepieniami (chyba, że juz był szczepiony), moze załapać jakieś niepotrzebne choróbsko od innych psiaków. Resztę, powinien Ci powiedzieć weterynarz. Ciesz sie psiakiem i zachęcam do założenia własnej galerii w dziale "Foto Blogi" :lol: P.S. Do kiedy trwa ta akcja? Może będzie jeszcze jutro ....
  16. xxxxxxxxxx
  17. xxxxxxxxxx
  18. xxxxxxxxxx
  19. xxxxxxxxxx
  20. xxxxxxxxxx
  21. [B][U]ZAPRAZAM DO NOWEJ GALERII SAJGONA:[/U][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f80/galeria-wiecznie-glodnego-sajgona-zaprasza-125462/#post11293241"]http://www.dogomania.pl/forum/f80/galeria-wiecznie-glodnego-sajgona-zaprasza-125462/#post11293241[/URL] Proszę o zamknięcie tej galerii.
  22. [LEFT][SIZE=1]Z powodu awarii zdjęć (połowa się nie otwierała) proszę o zamknięcie tej galerii.[/SIZE] [SIZE=1]Za utrudnienia przepraszam.[/SIZE] [SIZE=1]Dziękuję za pomoc.[/SIZE] [/LEFT]
  23. Jak mi się uda to porozwieszam plakaty w swojej okolicy :) Nie wiem jak tam z drukarką :roll: PS. Może warto by było na plakacie dopisać miasto, w którym się pies znajduję. Jak zobaczy sobie taki przechodzień na ulicy plakat to sobie pomyśli, ze to z jego miasta psiak pochodzi. Przydało by się żeby później nie było zaskodzenia.
  24. Lepsze w sensie zarzadzania, bo chciałabym podjąć pracę wolontariusza w jednym z nich. Poza tym skoro schronisko jest nowe i na stronie internetowej tego schroniska wyraźnie to widać to pewnie nie ma tam takich strasznych warunków i przepełnienia. A skoro wszystkie Dogomaniaczki z BB są wolontariuszkami w schronie żywieckim to musi być jakiś powód :cool3: Ale może uda mi się zostać wolontariuszką w schronie bielskim, było by to dla mnie wygodniejsze.
×
×
  • Create New...