[quote name='malawaszka']pogubiłam się to jest mamusia czy to jest córka??? czy ta druga - Dianka ma wątek na dogo, albo moze ma domek??????? bo znalazłam na allegro obie śliczne panie i chcę je dać na stronę tylko coś mi się pokręciło która jest która :oops::lol:
BAAARDZO PROSIMY O UMIESZCZENIE OBU SUŃ, GDZIE SIĘ DA :)
Obie są nadal bezdomne :-( Mieszkają w sopockim schronisku. Nietperka, której poświęcony jest ten wątek, jest córką Dianki. Nietoperka ma 10 lat, a Dianka 12.
Wątek Dianki:
http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=71792