Yona
Members-
Posts
3644 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Yona
-
Ja zawsze wystawiam psy do skutku. O allegro nie musisz mnie nawet pytać. Będę wystawiała ją tak długo, dopóki nie znajdzie domku. W tej chwili ma trzech obserwatorów. [URL]http://www.allegro.pl/item319199202_spalam_w_wykopanej_wlasnymi_lapkami_jamie_.html[/URL]
-
[wlkp.] Miecio-beaglowata przytulanka szuka domku bez koteczków!
Yona replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Dobrze widzę?... Czyżby Mietek z lekka odchudzony?... :cool3: -
Gad,kolorowy cudo-pies w domu,a Żabine wyrzucili,maja nowa zabawke :(
Yona replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Oto historia pani, która dzwoniła w sprawie Żaby: Jej znajoma Niemka poszukuje dla siebie małego pieska. Takiego, który mógłby latać z nią samolotem, więc pewnie coś nie więcej jak 10kg. W hamburskich schronach mają psy, ale ponoć dużo większe, więc panie szukają odpowiedniego pieska w Polsce. Jak szukały, to i znalazły... Żabę... W trakcie rozmowy pani stwierdziła, że właściwie może zabrać z Polski jakiegoś innego małego pieska, który mieszka w schronie blisko północno-zachodniej granicy (bo stamtąd pani będzie odbierała pieska z jakiejś hodowli dla siebie). Pani (znajoma osoby, która miałaby adoptować) jest z całą pewnością osobą bardzo wrażliwą. Mówiąc o Żabie i wspominając jej historię, którą przeczytała w ogłoszeniu, płakała... Niestety... kiedy rozmawiałyśmy na temat procedur przewożenia psów do Niemiec, pani wykazała się całkowitą beztroską. Nie będę może wchodziła w szczegóły, ale ja bym jej psa nie dała do przewiezienia właśnie (chyba, że nie zrozumiałam dobrze tego, co miała na myśli :p) Niemniej jednak zapisałam sobie nr telefonu, który wyświetlił mi się... -
Gad,kolorowy cudo-pies w domu,a Żabine wyrzucili,maja nowa zabawke :(
Yona replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj zadzwoniła do mnie pani z Hamburga w sprawie Żaby :crazyeye: Ja kobietę (Żabę) widzę teraz po raz pierwszy :) (jak ją sobie wyszukałam). Chyba któraś ciotka podała w ogłoszeniach mój nr telefonu :cool3: -
Ni ma za co, Arta :) A ta kumpela to taka podobna, że nie wiadomo, czy to kumpela, czy Rocky :cool3:
-
[IMG]http://img179.imageshack.us/img179/6305/rockyipikaxi2.jpg[/IMG] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/518/rockyzboku9cm6.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/1921/zabawa0uh7.jpg[/IMG]
-
Pan na włościach :) [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/9817/atakmieszkambu4.jpg[/IMG] Rocky i Gabi [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/148/gabiirockygb9.jpg[/IMG] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/4816/notozpanem8ud9.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/7935/rigim4.jpg[/IMG] Rocky i Arta [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/2430/rociartacp6.jpg[/IMG] cdn...
-
[wlkp.] Miecio-beaglowata przytulanka szuka domku bez koteczków!
Yona replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Nie ma co... Dobrze karmią w tych Wąsoszkach :evil_lol: -
Sznaucerowata,15stoletnia Diana-a juz wątplismy! Ma DOM :) !!!
Yona replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
W górę, w górę... -
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
Yona replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='Yorija']a ta swoje!!! Widziałaś kiedyś zająca jedzącego marchewkę? Ja nieee ale konika to i owszem. He he nawet dzisiaj. Toż to konik - jak nic - konik z marchwką :p[/quote] Voila' :mad: [IMG]http://www.magnes.biz.pl/cc_pliki/wzory/zwierzeta/zajaczm_sm.jpg[/IMG] -
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
Yona replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Hihi:lol: Dzięki Milenka - wszystkie zdjęcia tylko poświadczają mega przemianę:lol:[/quote] ... w zająca :) -
[wlkp.] Miecio-beaglowata przytulanka szuka domku bez koteczków!
Yona replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Anka :loveu: Gruba d..ę trzeba odchudzić, bo nikt jej nie zechce :evil_lol: On wygląda jak baleron :cool1: -
[wlkp.] Miecio-beaglowata przytulanka szuka domku bez koteczków!
Yona replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Dobrze mu w tym schronie... Tej grubej d...e :cool1: -
[quote name='Marzena&Gusti']Hehe widać,że głodna nie chodzi;)[/quote] Czyżby Bajeczka była posiadaczką tłustego kupra?... :mad:
-
[wlkp.] Miecio-beaglowata przytulanka szuka domku bez koteczków!
Yona replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Jednym słowem... gruba d... :mad: -
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
Yona replied to Hala's topic in Już w nowym domu
To nie jest pies! To zając :cool1: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/162/fa2f66bc776a71bf.jpg[/IMG][/URL] -
No to jeszcze tylko fotek z nowego domku do szczęścia brakuje :loveu:
-
Sznaucerowata,15stoletnia Diana-a juz wątplismy! Ma DOM :) !!!
Yona replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Cisza jakaś taka nastała... -
[wlkp.] Miecio-beaglowata przytulanka szuka domku bez koteczków!
Yona replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
A Mietek jest grubas :mad: