Yona
Members-
Posts
3644 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Yona
-
[wlkp.] Miecio-beaglowata przytulanka szuka domku bez koteczków!
Yona replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Biedny ten Mietek... Wszyscy, którzy do tej pory go chcieli mieli jakieś dziwne kłopoty: z kotami, przechodnimi podwórkami, a teraz jeszcze z alkoholem :mad: bo rozumiem, że ta sąsiadka też ma, skoro o tej porze u napranego pana była i ogłoszenia na allegro z nim oglądała :mad: -
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
Yona replied to Hala's topic in Już w nowym domu
:lol: Hala dorwała aparat :lol: -
Sznaucerowata,15stoletnia Diana-a juz wątplismy! Ma DOM :) !!!
Yona replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
......................:-( -
[wlkp.] Miecio-beaglowata przytulanka szuka domku bez koteczków!
Yona replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Aha... No to ja tyż idę się czegoś napić :cool3: -
[wlkp.] Miecio-beaglowata przytulanka szuka domku bez koteczków!
Yona replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Przed chwilą zadzwonił w sprawie adopcji Mietka... naprany gość :drink1: Poradziłam, żeby zadzwonił do Anki :evil_lol: A niech ma kobitka trochę rozrywki przed snem :evil_lol: Facet zadzwonił, ale Anka nie odbiera, śpi chyba, więc on znowu do mnie dzwoni i żali się na Ankę :evil_lol: Potem jeszcze dowiedziałam się, że Mietek byłby dla sąsiadki, bo jego smutny wzrok się jej spodobał :lol: Świat pełen... pijaków o tej porze :drink1::drink1::drink1: -
[quote name='Szczurosława'] Ignoruje inne psy,chyba,że zostanie zaatakowany. Ideałem byłby dla niego dom bez innych psow[COLOR=lightblue][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=8980572&postcount=120"]....[/URL][/COLOR][/quote] Ja usunęłabym te dwa zdania. Każdy pies jak zostanie zaatakowany to się broni. To wszystko sugeruje, że on jakiś niebezpieczny, a tak nie jest.
-
Gad,kolorowy cudo-pies w domu,a Żabine wyrzucili,maja nowa zabawke :(
Yona replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Na pewno trzeba na nią uważać. Ponieważ wykazała całkowitą niewiedzę (tak mi sie wtedy wydawało) na temat przewożenia psów do Niemiec, opowiedziałam jej, co pies powinien mieć, aby przekroczyć granicę. Ona na to, że Polska już w UE i można chyba psy tak beż niczego przewieźć. No to ja znowu jej mówię, co pies musi mieć. No i wtedy pani mi na to, ża jakoś chyba można jednak bez tego wszystkiego (cwaniackim głosikiem). No i wtedy zapytałam ją, co ma zamiar zrobić z psem, który nie będzie miał paszportu, a na granicy to jednak zauważą. Wtedy pani jakoś tak szybko zakończyła rozmowę... -
[wlkp.] Miecio-beaglowata przytulanka szuka domku bez koteczków!
Yona replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Raczej za gruby :evil_lol: Kto ma tyle kasy, żeby utrzymać takiego zwierza?... -
Bawi się :) To bardzo postępowa suńka :evil_lol: Wstawiłam te ostatnie fotki do ogłoszeń.
-
Nie wiem czy dobrze widzę, ale jeden z bliźniaków wyróżnia się nieco. Coś jakiś taki... brudny krawat ma :lol:
-
Sznaucerowata,15stoletnia Diana-a juz wątplismy! Ma DOM :) !!!
Yona replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
No ja też nie mogę... Wkurzyć się można...