Dziś póki co wszystko całe. Przedwczoraj za to dwa razy nasikała. Raz na zdjęte z okna firanki!Nie wiem co się jej nie spodobało? Może uwazała ze będą czyściejsze? Drugi raz na nakładkę na schodach. Taka trochę pokręcona ta Myszka.
[quote name='obraczus87']Auraa wykupiłam dla Myszola pakiet ogłoszeń. Wklej proszę dane do ogłoszeń na ten wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241288-Bazarek-ogłoszeniowy-różne-pakiety-do-wyboru-do-10-04/page2[/URL]
Dziękuję bardzo. Jutro tam coś ładnego o Myszce napiszę:lol: