wczoraj poodświeżałam jej ogłoszenia. Pozmieniałam zdjęcia, ech....
Martwię się, bo mamy kłopot z Kropką, sunią teścia. Niby zaopiekował się nią syn męża ale często wyjeżdża. Jego dziewczyna też pracuje w różnym wymiarze godzin i od czwartku ich nie było w domu. To nie jest pierwsza taka sytuacja. Albo Kropka siedzi całymi dniami sama albo mój mąż do niej jeździ i praktycznie jego nie ma w domu. U nas Kropka jest zestresowana, zazdrosna o inne psy. Wazy ze dwa kilo a rzuca się na Myszkę. Myszka jej w takich sytuacjach nie odpuszcza. Same problemy...