[quote name='molos']oooo, może i ja się załapię :evil_lol: w zeszłym roku na obozie IPO/agility w Horni Sucha mój bokser w zawodach "dziwnych i kontrowersyjnych" z elemantami aglity, strzelania z broni palnej oraz wyścigów a'la chartów wszystkich ras zajął I miejsce :multi:
a tak serio - instruktorki, zarówno Katka jak i Ada, są profesjonalistkami w każdym calu a co ważne mają niesamowitą cierpliwość do opornych na agilitową wiedzę takich jak ja :cool3:[/quote]
Cenne uwagi - teraz nie ma co zwlekać, tylko się zapisać ;)