-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Okaleczony Shrek z sideł . Bez łapy, bez ogona...Prosi o wsparcie i dom !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Znalazłam jakies stare zdjęcie chłopaka. Ma sie baaardzo dobrze i niespecjalne chcemy by zmienił dom.:razz: [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/5441/sam9605.jpg[/IMG] -
CZARUŚ , kosmate psie cudeńko. Już nie sierotka. Ma dom !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Zabieg umówiony na czwartek. Przy okazji będzie fryzjer, bo jest po sąsiedzku z Lecznicą. Poszły w Świat wyróżnione ogloszenia, ale nikt nie dzwoni.... -
CZARUŚ , kosmate psie cudeńko. Już nie sierotka. Ma dom !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Prosimy, błagamy. Pani tymczasująca Czarka jest starsza osobą, trudno od Niej wiele wymagać. W przyszłym tygodniu będzie miał zabieg usunięcia jajeczek. Jest wnętrem. Nie wiemy jeszcze gdzie to drugie jajo siedzi? Oby nie było komplikacji. Może się uda na krótko zostawić go w Lecznicy, bo jest obawa czy Pani poradzi sobie w opiece pooperacyjnej ? -
CZARUŚ , kosmate psie cudeńko. Już nie sierotka. Ma dom !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='M&S']Zaglądam do Czarusia wieczorkiem.[/QUOTE] Miło bardzo. O [B]Czarusia[/B] pytają sami dziwni ludzie. Z DT umawialismy sie na 2 tygodnie. Nie mam gwarancji że uda sie to przedłużyć...Trochę nerwowo sie robi. -
Odwiedziłam Żabolstwo . Zaraz wpakował mi sie na kolana i tak przetrwał całą wizytę. Neurologicznie jest ogromna poprawa. Tylko w niewielkim stopniu nim 'rzuca". Jest nie do porównania z tym co było. Chodzi tylko nadal tanecznym krokiem, jak marynarz na statku... Za to charakter; miodzio !! Co to za kochany pies !!! Do zacałowania ! Na zimę ma na futerku takie śmieszne, kawowe łatki. Śliczny jest. Zdjęcie nieudane, bo w rzeczywistości jest dużo ładniejszy... [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/4082/dsc01479n.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/1045/dsc01480k.jpg[/IMG]
-
Placowa, stara rottweilerka ma DS dzięki ROTTCE. Córeczka też w DS.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]To może jakieś fotki córeczki by się dało zorganizować, chętnie zobaczymy, co z nie wyrosło :smile:[/QUOTE] Odwiedziłyśmy dziewczynkę kilka dni temu. Państwo nie mogą się jej nachwalić; że mądra, piekna, łagodna, kochana. Bardzo się Nią cieszą. Aa... mała ma na imię ROTTKA :razz: [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/8928/sam1844f.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/6047/sam1839s.jpg[/IMG] [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/5057/sam1838b.jpg[/IMG] -
Bielski domek odmówił, do łódzkiego wróciła z adopcji sunia . Jesteśmy na lodzie. Rozmawiałam dzisiaj z właścicielką psiaczka, drążąc temat kagańca. Okazuje sie że jest to sposób na wszelakie okoliczności; nawet zakłada mu jak psiak zostaje sam sam w mieszkaniu , (żeby nie szczekał ). Ogłaszamy go, ale cisza jak narazie. Powinien jak najszybciej znależć sie w innym domu.
-
CZARUŚ , kosmate psie cudeńko. Już nie sierotka. Ma dom !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikaragua']a ja bym chciała takie idealnego psa :oops: no szczerze: kto by nie chciał ? ;)[/QUOTE] Ja bym nie chciała ! Szczerze !!!!! -
CZARUŚ , kosmate psie cudeńko. Już nie sierotka. Ma dom !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='M&S']Przykre jest to co mówisz.[/QUOTE] Całkiem świeże; [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238940-Przygarn%C4%99-ma%C5%82ego-%C5%9Bredniego-psa-w-Warszawie[/url] ręce opadają.... -
Że też psiak może się w nim położyć..???:crazyeye: A te schody ??? Niesamowite !
-
[B]Karilka[/B], jestem w szoku. Ale się probiło.Wszystko nie tak... Oczywiście że zawinił "człowiek", a konsekwencje poniesie pies i Ty w pewnym sensie. Może przez niewiedzę, przypadek ale stało się. Szkoda. Podwójna szkoda, bo przecież pakował się do Ciebie na tymczas mój rudzielec w kagańcu. Niech to diabli...
-
[quote name='Kryzia']Dzisiaj znalazłam taki wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238940-Przygarnę-małego-średniego-psa-w-Warszawie[/URL][/QUOTE] Dzięki za podpowiedż. Prawdziwy casting. Nasz rudasek niestety raczej sie nie załapie. Goni koty i jest lękliwy. Ponadto z Pana niezły leniuszek; [QUOTE]nie mogę poświęcić psu odpowiedniej ilości czasu niezbędnej do przeprowadzenia socjalizacji. Ponadto nie wiem czy dałbym radę.[/QUOTE] A nasz rudasek wymaga wyprowadzenia na prostą.
-
Taki znalazłam kosmiczny wręcz wózeczek na wątku Rubika; [url]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fJ8vMeP2-q4[/url]
-
[B]Malgoska !![/B]! masz nasza dozgonną wdzięczność !:buzi: Moja [B]Niunia[/B] ciupinę żwasza , to i we mnie wraca życie. Tak sobie żyje na 50 % dawnej Niuni, ale żyje. Tylko dupinkę trzeba podsadzać, a potem jakoś sobie drepcze... [B]fona[/B],badania robiłam 'na wszystko" ,niezależnie w dwóch lecznicach i kilkakrotnie powtarzałam. Oprócz jednorazowej "złej" morfologii, reszta nic nie wykazała. Ani rtg, usg, testy różnorakie itd...Nic. Za to kolejny mój geriatryk zaczyna szwankować. Zauważyłam że wciąż mam świeżo pokapane podłogi mimo że pielucha[B] Lolkow[/B]a sucha. A to mój kochany [B]Mikuś Halny[/B] tak kropi. Dzisiaj odkryłam że rano jego kołderka cała zsiurana. Ręce opadają. Tego wariata to za Chiny nie zaciągnę do Lecznicy. Będzie musiał być leczony zaocznie, albo 'korespondencyjnie"...:hmmmm: Narazie sobie żartuję , ale wolę nie myśleć co będzie... [B]Niunia (mniejsza) i Mikus Halny....[/B] pół roku temu. [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/1701/dsc011652.jpg[/IMG]
-
CZARUŚ , kosmate psie cudeńko. Już nie sierotka. Ma dom !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikaragua']Wszystko można wypracować jeśli się chce i ma czas. Zależy od ludzi.[/QUOTE] To prawda, ale coraz więcej ludzi do adopcji podchodzi 'roszczeniowo". Chcą mieć 'towar" w pierwszym gatunku, bez kosztów i najmniejszego wysiłku zwłaszcza wychowawczego. -
[quote name='Gusiaczek']Cudownie! :multi:[/QUOTE] Jak narazie bez c.d.... Cudownie by było, gdyby takich spotkań z Panią Ewą było więcej. Pozostaje tylko trzymać kciuki !
-
[quote name='Smyku']Przyszłam z pozdrowieniami i życzeniami wszystkiego dobrego . Mam troszkę fantów dla Cięciunia . Kto poratuje i wystawi bazarek , prześlę zdjęcia i opisy . Basiu wycałuj nasze szczęście .[/QUOTE] Kto pomoże bazarkowo ??? Dziewczyny kochane, bardzo, bardzo prosimy.:modla:
-
Cichutko przypominam o super - bazarku naszej[B] Iwona71.[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239045-sreberka-CD-i-inne-do-10-lutego-2013-do-godz-22-oo-czasu-Dogo?p=20348593#post20348593[/URL] Bardzo, bardzo zapraszamy. Nadal nie wyszlismy z długów. Za grudzień znowu faktury na ponad 4 tyś. przyszły do zapłaty. Wczoraj do Lecznicy trafił 3 m-czny kociak po wypadku komunikac.. Była alternatywa; albo schron, albo 'bierzemy". Prawdopodobne straci łapkę....
-
[quote name='tamb']Maks już nie ma słomy na posłaniu tylko kocyk, robi siad i podaje łapkę (musi być nagroda).[/QUOTE] Niedługo go będzie można ogłoszać jako kanapowca- salonowca.:razz: Widać w każdym psie są ogromne pokłady ufności i sympatii do człowieka. Trzeba mieć [B]tylko[/B] chęci, cierpliwość i wielkie serce...
-
CZARUŚ , kosmate psie cudeńko. Już nie sierotka. Ma dom !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
I [B]Będzin [/B]nie oddzwonił. Nawet nie wiedzą jaki skarb stracili...