Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. [B]Nikaragua[/B] już umówiła sie na wizytę pa. Dziękujemy !!!!
  2. Zadzwoniła dzisiaj przemiła Pani z Wrocławia (Kozanów) zainteresowana[B] Emkiem. [/B]Narazie byłaby to adopcja ' na próbę" , bo niewiele o psiaczku wiemy. Przegadałyśmy ponad godzinę. Pani nie pracuje, szuka towarzysza spacerów . Dzieci dorosłe, maż pracuje, zawsze w domu miała psy na ogół duże. Ma sie odezwać jeszcze dzisiaj. Na wizyte sie zgadza. Trzymajcie kciuki. O psiaku wiemy tyle,ile przekazała włascicielka, ale ile w tym prawdy, nie wiadomo? Do innych psów wybiórczo; z jednymi szaleje w parku , na inne szczeka, Czystość ponoć zachowuje, nie niszczy, ale też jak nikogo nie ma w domu zakładany ma kaganiec. Pani twierdzi że powodem jest szczekanie gdy zostaje sam, a w kagańcu tylko popiskuje... Z mojego pierwszego z nim kontaktu; psiak wycofany, bojażliwy, nieufny... Ze swoją "pańcią" b.związany emocjonalnie choć lelkko z nią raczej nie ma , cały czas się za nią chował lub wskakiwał na jej kolana...
  3. [B]Nikaraguo,[/B] On ma wykupioną wyróznioną Tablicę i jest na wazniejszych portalach; Morusek, Gumtre itp... [URL]http://tablica.pl/oferta/kosmate-cudo-czeka-na-dom-czarus-sam-na-swiecie-ID2g9pF.html[/URL], ale im wiecej, tym lepiej. A może sie jednym pakiecikiem podzielić z rudaskiem Emkiem ? On jest w większej potrzebie niż Czaruś. Tez ma wykupiona Tablicę itp, ale wiecej go trzeba pokazać; [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238759-Już-się-znudził-Roczny-prześliczny-psiaczek-Tymczas-potrzebny/page3[/url]
  4. [quote name='babi2']wyjeżdżamy - ja z Amelką do Brennej, Leon z Luzikiem do Katowic do cioci Ewy - na tydzień. Do zobaczenia za tydzień :bye::bye:[/QUOTE] Jak cudnie !!!![B] Luziku[/B] bądż grzeczny !:razz:
  5. [quote name='Poker']Prześliczny ten mały Czaruś.Faktycznie ma czarujacą urodę. A kićka tez supraśna. ALe togaa, przywołuję cię do rozsądku zgodnie z rozumem i metryką :eviltong:[/QUOTE] Wiem, wiem, zwłaszcza ta metryka gniecie , ale nie było już gdzie kiciusi umieścić.Wszystkie DT zapchane .
  6. Jedno było na widoku, tylko drugie gdzieś sie zapodziało. Tak więc oba 'poszły".:razz:
  7. Dzisiaj poodnawiałam ogłoszenia, opłaciłam wyróżnione. Dom tymczasowy bardzo, bardzo na cito potrzebny. Niestety, to dużo trudniejsze do zdobycia niż kasa...
  8. Cudna ta Twoja dziecięca kraina,[B] Nikaraguo..[/B].! Ale dziwy z tym śniegiem. Jakby kreską odznaczone; tu biało, a tam zielone...
  9. [quote name='Smyku']Dziewczyny poczekajcie z bazarkiem na mnie do niedzieli . To cudo to chłopak ?[/QUOTE] Chłopak, ale od wczoraj bezjajeczny. Bezstresowe, kochające cały SWIAT kosmate głupstewko !Zero agresji. Cudeńko do zakochania.
  10. Takie cudo, a nikt go nie chce. Jak ktoś chętny, kontakt do mnie !;) tel.502329612 [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8752/p2080028.jpg[/IMG]
  11. Domek się wycofał, niestety. Dziwni ci ludzie . Nawet nie potrafią tego w oczy powiedzieć, tylko robią uniki.. Żenada. A nasz[B] Czaruś[/B] wszystko przeżył bez większych problemów. Noc spędził w Lecznicy i dzisiaj p.Agnieszka przywiozła go spowrotem do B-B. Jajuszko było tuż pod skórą brzuszka. Zostal przy okazji wykąpany i ostrzyżony na westa.:razz: Dzisiejsze zdjęcie; oczka w końcu widać. [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8752/p2080028.jpg[/IMG]
  12. Pomyliłam imiona. To [B]Scoob[/B]i jest chorutki.:-(
  13. Też wypatrywałam Martuni jak kania dżdżu...;) Mam obfocone i opisane dziecięce ciuszki (niewiele) od naszej Anetki od kotów. Ślę na Twojego Misia. ok?:roll:
  14. [quote name='Malgoska'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239659-Kij-do-bilarda-akces-komputerowe-dla-Lolusia-do-19-02-13-godz-23-00?p=20409254#post20409254[/URL] no to zapraszam miło widziane podrzucanie i rozsyłanie:)[/QUOTE] Będziemy trwać na posterunku, tym bardziej że [B]Cięciunio[/B] ma już tylko pół paczki pieluch.. A to nowy tymczasowicz;3 miesięczna [B]Anusia.[/B] Już jestem w niej zakochana po uszy. Jak szybko nie znajdzie domu, to przepadnę wbrew logice, metryce i rozsądkowi.. [B]Cięciunio[/B] jest jedynym ze stada którego mogłam zaprosić do [B]Je[/B]j pokoju [B].[/B] Zachował sie z godnością. Widział, ale udawał że nie widzi kociątka na moich kolanach.:razz: [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/2617/66522696.jpg[/IMG]
  15. Myślę że Iwonka wybaczy, ale drugi miesiąc walczy o życie ukochanego Skiperka. Leczy go we Wrocławiu u najlepszych. To dla Niej ciężki czas.
  16. Jest nadzieja na fajny domek w Katowicach. Póki co, jutro zabieg i fryzjer. Troche sie denerwuję, bo to jednak rozcinanie brzuszka ...Biedny [B]Czaruś[/B].
  17. [B]Haniu[/B], oczywiście że ' bierz co chcesz". Fajnie że te teksty pójdą dalej w Swiat ! Kochana [B]ihabe[/B] która prowadzi nasza Stronkę z pewnoscią sie ucieszy!
  18. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']A czy wiadomo coś więcej o chłopaku? W jakim jest wieku, czy to świeżak, który może być nieszczęśliwym uciekinierem? Jakieś fotki? Pytam, bo zainteresowały się pomocą cioteczki ze SforaHusky (sforahusky.pl ) i chciały pomóc chociaz ogłoszeniem u nich na stronie.[/QUOTE] Dziewczyny z Husky-Adopcje mają dla niego DT w Warszawie. Rozmawiałam dzisiaj z Dorotą z tejże Fundacji. Mogę na pw. podać dziewczynom ze sforahusky.pl Jej nr. telef. i e-mail. Niech sie dogadaja w sprawie ogłoszeń. (Mam też sporo zdjęć chłopaka.) Łapę [B]Lopez[/B] "załatwił" sobie w schronie. Cudny jest, przytulak jakich mało.
  19. [quote name='pamela555']Aż się serce kraje.... ;([/QUOTE] Jest strasznie biedniusi. Rana była zakażona, wydawało sie że nie przeżyje ale od 3 dni jest lepiej. Cały czas jest w Lecznicy. A w schronie tkwi takie haszczakowe cudo. Ma strzaskana łapkę, jest po operacji. Powiadomiłysmy dziewczyny z SOS huski. Oby go szybko wyciagnęły..DT na cito potrzebny. [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/4191/sam1913.jpg[/IMG]
  20. ha, ha, a ja własnie przed chwilą wyżalałam sie u L. ile to u mnie gadów, a u Ciebie też niezłe stadko. I jakim cudem udaje Ci sie je spacyfikować w jednym miejscu? :roll: Też bym tak chciała !:razz:
  21. [quote name='Nikaragua']Togusiu, z tego co czytam to nic nie działa :shake:[/QUOTE] No to chyba się zastrzelę... Koszmarny[B] Lolo[/B] przy tych "moich" , to cudo nie pies ! Rano ubieram but a w nim mokro. Oczywiście kurdupel[B] Pepe[/B] nie wycelował, bo na ogół siura po nich... Przez 5 lat 'załatwił' mi szafy w holu, szafki kuchenne, komodę i kilometry ścian. Cała okleina wywinięta. Zlane ściany pewnie cuchną,( ja juz tego nie czuję ). Toga - niecierpliwa, "głucha" od 14 lat babcinka, Niunia kochana - kiedyś przebrzydła lizawka, teraz chorutka i bardzo biedniusia. Pepe - niestrudzony sikawkowy . Iga - nawiewa , zżera g... i wyżera kotom żarcie (nawet gdyby wisiało pod sufitem) Mikuś Halny - artysta jakich mało, wolny strzelec. Ostatnio nieszczelny. i koty; Laluna - snuja, histeryczka, przejawia aktywność (zwłaszcza akustyczną) wyłącznie nocą ,budząc cały dom.Wiek sędziwy. Dudi - kot wychodzący,wkurza Lalunę , guzikożerca, Kiciulka - je i tyje, zużywa bardzo mało życia na życie . No i Lolo - cudo kochane i tyle ! Wyżaliłam się z lekka, zamiast wziąść sie w końcu do roboty. Rano byłyśmy w Schronisku. To zawsze przygnębia. Trzeba odreagować...
  22. [quote name='Nikaragua']Doskonale rozumiem ;) mam to z Niką na co dzień, jak tylko śnieg stopniał i kupska wylazły na wierzch, to ani jej spuścić nie można , ani nawet na długiej smyczy prowadzić , bo wszystko wcina. Aż mnie obrzydzenie bierze. A po żwaczach miała rozwolnienie, i dwa dni nie jadła nic, więc też nie da rady.[/QUOTE] Widziałam Nikaraguo Twój wpis na wątku 'pożeraczy g...". Teraz juz wiem czemu wolałabyś [B]psa idealnego[/B]. Ja chyba też.:razz: Koszmar ! Stoję nad kotem jak siedzi w kuwecie, by być pierwsza. Dzisiaj próbowałam jej przed wyjściem do ogrodu ubrać kaganiec, to odstawiła cyrk nie na moje nerwy i go zdjęłam, oczywiście. Jutro będe w Lecznicy, może jakis preparat podziała ?
  23. I jak dzielnie pupinę próbuje dżwigać do góry.! ! ! Trudne to jeszcze dla[B] L_L[/B], ale wierzę że podoła...
  24. Już tam[B] Lolo[/B] krzywdy sobie nie da zrobić. Spokojna,[B] smykowa[/B] głowa .:razz: Dzisiaj tematy g….. [B]Iga[/B] zżera koopska. Mało powiedziane 'zżera". Ona je pochłania w ogromnych ilościach. Mogłam się o tym naocznie przekonać, gdyż wszystko co zeżarła, w stanie półpłynnym wyrzygała w domu w 6 gigantycznych porcjach... Poprawienie [B]Igun[/B]i flory bakt. żwaczami spowodowało srakę u[B] Lola,[/B] bo do żwaczy to on pierwszy w kolejce... Nic, tylko piorę, szoruję, ścieram ,myję i klnę ...:razz:
  25. [quote name='Malgoska']wszystko mam; postaram sie jak najszybciej ale dajcie mi chwile....[/QUOTE] Poczekamy cierpliwie i z wdzięcznością...:lol: [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/7886/dsc01513j.jpg[/IMG] [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/6060/dsc01500m.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...