[quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:samymi fotami człek nie żyje ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
[quote name='Vectra']a kto na dogo foty ogląda ;)[/QUOTE]
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: czasami się ogląda żeby wiedzieć w czyim blogasie się jest ....a czasem rzuci się w oczy jakiś fajny ciuch , buty ;):evil_lol:
berek z rańca :multi:
[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
Hejo;)
Ja fotki oglądam....:eviltong:
[quote name='Medorowa']O widzicie jak mundrze gadacie:cool1::diabloti::diabloti:
witaj:loveu:[/QUOTE]
Witaj Różowy Króliczku:loveu: