[quote name='Dea']To jest schronisko? Oj, pięknie, tyle miejsca mają psy:lol: , a u nas tylko kojce, bez wybiegów:shake:[/quote]
U nas też i w dodatku nie można psa wyprowadzić, żeby zobaczyć, poznać...
[quote name='Ania_i_Kropka'] Tak to jest schronisko. Zeus mieszka na największym wybiegu z 3 kolegami i koleżanką. Całe dnie spędza bawiąc się zabawkami, lub ganiając się ze swoim, ulubionym kolega Porto. No chyba, że właśnie je 5 posiłek danego dnia.:evil_lol:[/quote]
Cudowne schronisko! Czemu nasze takie nie jest?