[quote name='Cerber']No też jej to powiedziałam... że każdy pies linieje, a ona na to, że weźmie ją i jak okaże się, że będzie liniała to w ciągu roku zadecyduje co z nią zrobić... no to ja odpowiediałam, ze to chyba nie ma sensu i żeby pani jeszcze może przemyślała dokładnie sprawę, a ja poszukam innego właściciela dla Koki...
[/quote]
Właśnie po to są wizyty przedadopcyje, żeby wybadać teren i nie było później takiej sytuacji,że psa będzie chcieć oddać bo linieje...
Cerber jakiego psa na stałe? Ja o czymś nie wiem:cool3:?