-
Posts
454 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kama_i_ja
-
DOG ARGENTYŃSKI. Pojechał do nowego domu, do Niemiec :)))
kama_i_ja replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']Chodzi o psa? Tu masz innego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10392355#post10392355[/URL] [/quote] Widziałam. Tylko mi jest potrzebny ze sprawdzonym charakterem, najlepiej z DT. Nie koniecznie DA;) -
missieek: PROSZE O POMOC w szukaniu domow... 15+5 futer
kama_i_ja replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Missieek, będziecie też jutro w Silesii? Poszłyście dosłownie 15 min za wcześnie:-( Jednej pani spodobała się Psotka, ale jej partnerowi Fokusia. Mają się z tym przespać i jutro przyjść znowu. Tylko.. to nic pewnego z tą Psotką:roll: -
DOG ARGENTYŃSKI. Pojechał do nowego domu, do Niemiec :)))
kama_i_ja replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki! U mnie sprawa wygląda cięęężko:shake: Aczkolwiek nie tracę nadziei. Na pewno znajdziemy innego, który by odpowiadał. -
potrącona przez samochód PANDA już w nowym domu:)
kama_i_ja replied to AjriszZona's topic in Już w nowym domu
Fajnie:):):) -
DOG ARGENTYŃSKI. Pojechał do nowego domu, do Niemiec :)))
kama_i_ja replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']A co Ty tak z tym niszczeniem w domu? :eviltong: Wszędzie pytasz... :evil_lol: Masz chętnych na psa nieniszczącego czy jak?[/quote] Jeszcze sama nie wiem, ale się postaram:cool3: Allee to jest warunek absolutnie konieczny, dlatego proooszę żebyś się dowiedziała. -
potrącona przez samochód PANDA już w nowym domu:)
kama_i_ja replied to AjriszZona's topic in Już w nowym domu
A czy Pandzia nie była ostatnio w Siemianowicach?:lol: Wydawało mi się, że widziałam ją na swoim osiedlu. A Pandzia jest tak wyjątkowa, że to chyba nie mógł być identyczny pies..? -
DOG ARGENTYŃSKI. Pojechał do nowego domu, do Niemiec :)))
kama_i_ja replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
A ak jest u niego z zostawaniem w domu? Niszczy? -
No, to że nie ma kagańca to faktycznie problem:-( Pożyczyłabym od Kamy, ale nie wiem czy będzie dobry.. jak na amstaffa ona ma dość długą i szczupłą sznupkę, ale zawsze co amstaff to amstaff. No i musiałabym podjechać do Jaworzna przed festynem, potem pojechać z nią (najlepiej z Tobą, bedzię spokojniejsza) autobusem do centrum Katowic i stamtąd Joma odbierze nas samochodem. Ale z powrotem to nie wiem jak będzie.. Może ktoś na miejscu będzie mógł urwać się na pół godzinki, żeby odwieźć mała samochodem, za zwrotem kosztów paliwa?
-
Ja mogę zabrać w niedzielę Vikę do Giszowca, ale jestem z Siemianowic i do Jaworzna mi w ogóle nie po drodze:shake: poza tym nie znam tego miasta. A może mogłabyś przetransportować ją do centum Katowic? Ja ją wezmę, na 2 godziny pojdziemy się reklamować i przywiozę w to samo miejsce, z którego też ktoś musiałby ją odebać. Dasz radę? Chyba, że wolisz żebym zabrała małą szczeniaczkę?
-
OWCZARKOWATA Ziuta JUŻ W NOWYM DOMU !!!!!!
kama_i_ja replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Czyli rozumiem, że Ziuta do Giszowca się nie wybiera? Swoją pomoc mogę proponować gdzie indziej? -
OWCZARKOWATA Ziuta JUŻ W NOWYM DOMU !!!!!!
kama_i_ja replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']Myślę nad tym intensywnie. Mam tylko wątpliwości czy zrobi tam na kimkolwiek dobre wrażenie - non stop w kagańcu i rzucająca się na ludzi (nie na wszystkich oczywiście, ale...). Boje się, że atmosfera jaka tam będzie może wpłynąć na nią stresogennie. Ale na razie nie mówię nie. Myślę. [/quote] To może zaczac Ziutę przyzwyczajać do otoczenia ludzi i psów? Bez szkolenia to nie będzie raczej psią przytulanką, ale może nauczy się, że człowiekowi nie podoba się jej zachowanie i sobie daruje..? (z moim psem było podobnie, tyle, że Kama była gresywna w stosunku do psów - teraz też nie mam do niej 100% zaufania, nie puszczam jej do zabaw z każdym psem napotkanym, ale mogę puścic ją bez smyczy i wiem, że jak powiem "nie wolno" w odpowiednim momencie to sobie podaruje) Może na początek nie na długo, ale na godzinkę-dwie? Jeśli Ty, Maciaszku, nie będziesz mogła się z nią szarpać to ja ją wezmę. O ile Ziutka nie będzie chciała mnie zjeść:cool3: -
OWCZARKOWATA Ziuta JUŻ W NOWYM DOMU !!!!!!
kama_i_ja replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Suuper, że ktoś chce Ziutkę:):) [quote name='maciaszek'] Mam jeszcze wątpliwości takiej natury - miejsce, w którym byłaby Ziuta ma być niedaleko tego, w którym teraz mieszka. Czy to nie będzie jakąś przeszkodą? Czy ona nie będzie za bardzo tęsknić, kojarząc okolice? Nie będzie chciała iść do domu?[/quote] Maciaszku:p przecież Ziutka zdołała przeprowadzić się piętro niżej od swojego domu tymczasowego i nie robiła problemów:p Ona widocznie nie jest psem, który przywiązuje się dozgonnie, na śmierć i życie. I tym lepiej, bo jak ma być w kojcu to nie będzie miała swojego człowieka u boku, w każdej chwili, jak miała. -
Maleńka ok 3 miesięczna Żabka ma domek!
kama_i_ja replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
Może ogłoście ją tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111761[/URL] ? -
I jak?:roll:
-
OWCZARKOWATA Ziuta JUŻ W NOWYM DOMU !!!!!!
kama_i_ja replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek'] [B]Razem:[/B] 118,10 zł Zastanawiam się też cały czas nad Allegro za ponad 100 zł (o którym pisała kilka postów wcześniej Aarione).[/quote] Ja jestem za. Na razie z pieniedzmi nie za co lepszego zrobić. Zresztą pieniądze rzecz nabyta. A to może w końcu pomóc znaleźć Ziutce dom (bezcenne). Trzeba tylko spytać Aarione jaki tytuł dała, że przyciągnął tyle ludzi i w jaki dzien tygodnia wystawiła (czy ta aukcja trwa dzień?/tydzień?) -
OWCZARKOWATA Ziuta JUŻ W NOWYM DOMU !!!!!!
kama_i_ja replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
A jak jej waga? Nie spada? -
UWAGA!!! MUFKA - 6 miesięczna nieduża sunia MA DOM
kama_i_ja replied to Akitka's topic in Już w nowym domu
:cunao::cunao: Żeby to już na zawsze było.. -
POLANA KWASEM? PODPALONA? Już w nowym domku! :)))
kama_i_ja replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
......i co? i co?