Jump to content
Dogomania

kama_i_ja

Members
  • Posts

    454
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kama_i_ja

  1. [quote name='maciaszek']Chodzi o psa? Tu masz innego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10392355#post10392355[/URL] [/quote] Widziałam. Tylko mi jest potrzebny ze sprawdzonym charakterem, najlepiej z DT. Nie koniecznie DA;)
  2. A czy ten pies z pierwszej strony: [COLOR=black][quote][/COLOR] taki sliczny młody astek jest w przytulisku w Głownie jest łagodny [URL="http://www.imghost.pl/?id=2a34965596"][IMG]http://www.imghost.pl/thumbs/2a34965596.jpg[/IMG][/URL][/quote] dalej jest w schronisku? Ma swój wątek na Dogo?
  3. Missieek, będziecie też jutro w Silesii? Poszłyście dosłownie 15 min za wcześnie:-( Jednej pani spodobała się Psotka, ale jej partnerowi Fokusia. Mają się z tym przespać i jutro przyjść znowu. Tylko.. to nic pewnego z tą Psotką:roll:
  4. Trzymam kciuki! U mnie sprawa wygląda cięęężko:shake: Aczkolwiek nie tracę nadziei. Na pewno znajdziemy innego, który by odpowiadał.
  5. A w tej sytuacji to w ogole nie wiadomo co robić.. Nie wiemy co z Viką, czy jest chora czy też nie. A to istotna informacja przy adopcjach.. A Vika będzie w Silesii?
  6. [quote name='maciaszek']A co Ty tak z tym niszczeniem w domu? :eviltong: Wszędzie pytasz... :evil_lol: Masz chętnych na psa nieniszczącego czy jak?[/quote] Jeszcze sama nie wiem, ale się postaram:cool3: Allee to jest warunek absolutnie konieczny, dlatego proooszę żebyś się dowiedziała.
  7. A czy Pandzia nie była ostatnio w Siemianowicach?:lol: Wydawało mi się, że widziałam ją na swoim osiedlu. A Pandzia jest tak wyjątkowa, że to chyba nie mógł być identyczny pies..?
  8. A ak jest u niego z zostawaniem w domu? Niszczy?
  9. Biedna Vika;( Jakie szczęście, że jest u Was, że ma opiekę medyczną!
  10. Jak nie no to trudno. Trzeba Vice inaczej szukać domu.
  11. No, to że nie ma kagańca to faktycznie problem:-( Pożyczyłabym od Kamy, ale nie wiem czy będzie dobry.. jak na amstaffa ona ma dość długą i szczupłą sznupkę, ale zawsze co amstaff to amstaff. No i musiałabym podjechać do Jaworzna przed festynem, potem pojechać z nią (najlepiej z Tobą, bedzię spokojniejsza) autobusem do centrum Katowic i stamtąd Joma odbierze nas samochodem. Ale z powrotem to nie wiem jak będzie.. Może ktoś na miejscu będzie mógł urwać się na pół godzinki, żeby odwieźć mała samochodem, za zwrotem kosztów paliwa?
  12. Kurcze, szkoda:-( ja też musiałabym jechać z nią autobusem... A jak długo jedzie się od Ciebie do Katowic? Przemyśl to czy będziemy ją targać.. Ja w razie czego służę pomocą;)
  13. Patrzcie, jest tymczas dla szczeniaczka, suczki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112479[/URL] Lunar, jeśli nie radzisz sobie ze swoją gromadką to może napisz na tamtym wątku?
  14. Ja mogę zabrać w niedzielę Vikę do Giszowca, ale jestem z Siemianowic i do Jaworzna mi w ogóle nie po drodze:shake: poza tym nie znam tego miasta. A może mogłabyś przetransportować ją do centum Katowic? Ja ją wezmę, na 2 godziny pojdziemy się reklamować i przywiozę w to samo miejsce, z którego też ktoś musiałby ją odebać. Dasz radę? Chyba, że wolisz żebym zabrała małą szczeniaczkę?
  15. Czyli rozumiem, że Ziuta do Giszowca się nie wybiera? Swoją pomoc mogę proponować gdzie indziej?
  16. [quote name='maciaszek']Myślę nad tym intensywnie. Mam tylko wątpliwości czy zrobi tam na kimkolwiek dobre wrażenie - non stop w kagańcu i rzucająca się na ludzi (nie na wszystkich oczywiście, ale...). Boje się, że atmosfera jaka tam będzie może wpłynąć na nią stresogennie. Ale na razie nie mówię nie. Myślę. [/quote] To może zaczac Ziutę przyzwyczajać do otoczenia ludzi i psów? Bez szkolenia to nie będzie raczej psią przytulanką, ale może nauczy się, że człowiekowi nie podoba się jej zachowanie i sobie daruje..? (z moim psem było podobnie, tyle, że Kama była gresywna w stosunku do psów - teraz też nie mam do niej 100% zaufania, nie puszczam jej do zabaw z każdym psem napotkanym, ale mogę puścic ją bez smyczy i wiem, że jak powiem "nie wolno" w odpowiednim momencie to sobie podaruje) Może na początek nie na długo, ale na godzinkę-dwie? Jeśli Ty, Maciaszku, nie będziesz mogła się z nią szarpać to ja ją wezmę. O ile Ziutka nie będzie chciała mnie zjeść:cool3:
  17. Suuper, że ktoś chce Ziutkę:):) [quote name='maciaszek'] Mam jeszcze wątpliwości takiej natury - miejsce, w którym byłaby Ziuta ma być niedaleko tego, w którym teraz mieszka. Czy to nie będzie jakąś przeszkodą? Czy ona nie będzie za bardzo tęsknić, kojarząc okolice? Nie będzie chciała iść do domu?[/quote] Maciaszku:p przecież Ziutka zdołała przeprowadzić się piętro niżej od swojego domu tymczasowego i nie robiła problemów:p Ona widocznie nie jest psem, który przywiązuje się dozgonnie, na śmierć i życie. I tym lepiej, bo jak ma być w kojcu to nie będzie miała swojego człowieka u boku, w każdej chwili, jak miała.
  18. Może ogłoście ją tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111761[/URL] ?
  19. Oby.......
  20. I jak?:roll:
  21. [quote name='maciaszek'] [B]Razem:[/B] 118,10 zł Zastanawiam się też cały czas nad Allegro za ponad 100 zł (o którym pisała kilka postów wcześniej Aarione).[/quote] Ja jestem za. Na razie z pieniedzmi nie za co lepszego zrobić. Zresztą pieniądze rzecz nabyta. A to może w końcu pomóc znaleźć Ziutce dom (bezcenne). Trzeba tylko spytać Aarione jaki tytuł dała, że przyciągnął tyle ludzi i w jaki dzien tygodnia wystawiła (czy ta aukcja trwa dzień?/tydzień?)
  22. A jak jej waga? Nie spada?
  23. :cunao::cunao: Żeby to już na zawsze było..
×
×
  • Create New...