Jestem może troche oderwana od tematu, ale zobaczcie jakie ogłoszenie jest w dziale "Przygarnę psa":
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=44097[/URL]
Jest niestety masa wątpliwości :(
1. Pisze, że chcą bokserkę, nie wiem czy tak tylko odnoście Sandry czy faktycznie państwo są zdecydowani tylko i wyłącznie na suńkę.
2. Piesek musi być KONIECZNIE dobrze nastawiony do kociaków. Przeczytałam cały wątek, ale ani słowem o tym nie wspomniano... Jednak patrząc na relacje ze współlokatorami Oskarek nie jest pokojowo nastawiony.
3. Szukają starszego, [U]spokojnego[/U] pieska. A z tego co wyczytałam Oskarek na spacerze przestał być taki spokojny:P
4. O potencjalnych chorobach to chyba pisać nie trzeba...
Myślę jednak, że pomomo tego, że Oskarek może w 100% nie jest zgodny z opisem, warto spróbować;) Ja pieska nie znam, dlatego nie chcę odpowiadać na to ogłoszenie. Jednak w wypadku Oskaraka sparawa jest na tyle pilna, że domek (gdyby oczywiście zgodził się przygarnąć Oskarka i spróbować) jeśli coś nie wyjdzie, można potraktować jako DT.
No a jeśli są inne propozycje i telefony to oczywiście tym lepiej:) Tak tylko piszę o kolejnym możliwym wyjściu dla pieska... Może akurat.