Jump to content
Dogomania

Pestka

Members
  • Posts

    3123
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pestka

  1. [url]http://i46.tinypic.com/161ncia.jpg[/url] Psia ekipa :loveu:
  2. [url]http://i47.tinypic.com/2m7cbyb.jpg[/url] Myślalam, że taki drobny yorczek gorzej bedzie w 16 mm wygladał, a wyglada bardzo ładnie! A co do szelek, to moim zdaniem jednak obroża inaczej by wygladała niż szelki - szelki zbyt topornie. ale mozesz zobaczyć jak to bedzie mniej wiecej sie prezentować - przyłóż tę obroże i już.
  3. [quote name='Anula & Bono'] [COLOR=Blue]Ale co tak przypadkiem Benek go nie zeżre:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Spokojnie :evil_lol: Chociaż mój Benko jest nie przewidywalny :D
  4. [quote name='Chantell']ale drogie strasznie -.-[/QUOTE] Drogie, drogie, ale powinno być wytrzymałe na psie zeby ;)
  5. [url]http://i45.tinypic.com/a125gj.jpg[/url] Cudowny ten Twój Bono :loveu: Już nie mogę sie doczekać kiedy go na zlocie wyściskam :D
  6. [url]http://img222.imageshack.us/img222/7295/1004360e.jpg[/url] Nie mogę przeżyć tego, że ona taka drobna jest no :cool3:
  7. Jak byłby ktoś chętny na Rogz Rogzette, Pink Hearts M lub eSki z RD - szara, pomaranczowa i zolta tasma to zapraszam na PW.
  8. [url]http://x.garnek.pl/ga5467/b1fac9aca8419da7655033a3/kolejne_oczka_d.jpg[/url] O kurcze ta fotka jest rozbrajająca :cool3:
  9. [url]http://img687.imageshack.us/img687/4701/1004365.jpg[/url] Ale się wpatruje :loveu:
  10. [url]http://i36.tinypic.com/22x8ol.jpg[/url] Ale on jest cudowny :loveu:
  11. Hej, wpadłam się przywitać :D
  12. [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/BartiLunka77.jpg[/url] Ale super to wygląda :loveu:
  13. Pestka

    Ares...

    Do Was to się zawsze fajnie wchodzi, bo zawsze jakieś foty do oglądania są :cool3:
  14. [quote]Szczerze, to graficznie jest trochę lepiej na dogo... ale nie mogę się połapać gdzie co jest no i strasznie zamula..[/quote] Mi zalumało wczoraj a dzisiaj śmiga jak nie wiem :-o (by nie zapeszać - tylko cytaty mi nie działają.. :evil_lol:)
  15. [url]http://i162.photobucket.com/albums/t260/Felki/P9222863.jpg[/url] O kurcze, ale tutaj bosko wyszedł :loveu:
  16. Witam wszystkich i dziękuję za odwiedziny :loveu: Wrzucam spacerowe i lecę do was! [CENTER][IMG]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/IMG_1419.jpg[/IMG] [IMG]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/IMG_1439.jpg[/IMG] [IMG]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/IMG_1421.jpg[/IMG] [IMG]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/IMG_1420.jpg[/IMG] [IMG]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/IMG_1436.jpg[/IMG][/CENTER]
  17. Hej Wam, ja też się na dogo dostać nie mogłam dzisiaj ale jest coraz lepiej no i się oko do nowej szaty już przyzwyczaiło! :D
  18. [quote]No coś Ty? Zdarza się. Wyjątkowo w tę i w przyszłą sobotę idziemy.[/quote] W sobotę? Ale jak było na 11? Był ktoś nowy z wolontariuszy w zeszłą niedziele? :cool3:
  19. Pestka

    czarno-ruda galeria

    [url]http://img211.imageshack.us/img211/5848/s141009064.jpg[/url] Ale pędzi - super ujęcie :loveu:
  20. [quote name='Karolina&Lucky']Hej wam :D[/QUOTE] Hej, hej :loveu: [quote name='deer_1987']oo Saba!!!! Zapraszam do nas jak bedziesz miec chwile wolna ;)[/QUOTE] Na pewno zajrze ;) [quote name='Doginka']Ja Was odwiedzę, jak już Dogo będzie w miarę dobrze działać <lol>[/QUOTE] Hehe, no właśnie zauważyłam, że mniej ludzi na dogo jakoś.. :shake: Szkoda, że tak szybko się ludzie zrażają albo chcą przeczekać aż roboty się skończą i wszystko znów będzie dobrze i szybko chodzić.. Mi od południa dogo tak muliło że masakra, ale czekam tylko aż prace się skończą :D
  21. [url]http://i36.tinypic.com/sc5lr5.jpg[/url] Ale cudne oczka :loveu:
  22. [url]http://i45.tinypic.com/20f8cuh.jpg[/url] To fajne, takie z profilu ładne ;) A ja czekam na te super z dzisiaj :D :D
  23. [quote name='CaneSs']Siemanko! [URL]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/48.jpg[/URL] Jaki cudak kochany:[/QUOTE] [quote name='Ania!'][url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/47.jpg[/url] Oddawaj, nie twoje ;) [url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/48.jpg[/url] Odebrałem co moje :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Atkaaaa'][url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/47.jpg[/url] pięknie:loveu::loveu: uwielbiam takie zdjęcia[/QUOTE] [quote name='Izuuus'][url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/47.jpg[/url] jaka mała zadziora:loveu:[/QUOTE] [quote name='Mqrtynq']Hej. ;) [url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/48.jpg[/url] jaka mina. [/QUOTE] [quote name='Shel']Ale się przeciaga :D.[/QUOTE] Dziękujemy bardzo! :loveu: [quote name='Kaja10014']Cześć Dotarłam do Was:loveu: Zycze dobren nocy :D[/QUOTE] [quote name='Minerva']Hej Wam Gdzie się podziewacie?[/QUOTE] [quote name='stratoos']Hej po długiej przerwie[/QUOTE] [quote name='bianka19']Siemanko :D:D:D[/QUOTE] [quote name='Kaja10014']Witamy!:hand: [url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/48.jpg[/url] jakie cudo:loveu::loveu:[/QUOTE] [quote name='Minerva']Hej Wam wieczornie ;)[/QUOTE] [quote name='bianka19']Witamy się sobotnio :loveu:[/QUOTE] Hej! Przperaszamy, ze nas tyle nie było, ale przez jakiś czas będę mniej na kompie także może nas dłużej nie byc. A na razie siedze sobie chora w domu, miałam iść zrobić jakieś zdjęcia, ale sie rozpadało :shake: A już myslałam, że będzie tak jak wczoraj ładnie świeciło słoneczko. [quote name='Infortune.']Moja ulubiona długość Benkowej sierści! :p[/QUOTE] Moj chyba też, bo ostatnio przestał mi się podobac Benkowy golas, a teraz ma takie fajne mięciutkie futro :loveu: Chociaz przydało by się trochę podciąć... [quote name='Inkaa'][url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/45.jpg[/url] Jak sprawdza się dysk Sofflite?[/QUOTE] Dobrze. Najważniejsze, że Benowemu się podoba, bo miększy od CS'a jest i chyba mały woli bawić się softem. Ale wydaje mi się, że rollery lepiej wychodza mi CSem. I wrzuce resztę z tej serii ;) [CENTER][IMG]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/49.jpg[/IMG] [IMG]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/411.jpg[/IMG] [IMG]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/410.jpg[/IMG] [IMG]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/412.jpg[/IMG][/CENTER]
  24. [quote]Heej wam footki moze będą jak jakies zroobie a sie postaram dzisiaj zrobić;D Dogo jest teraz takiee dziwnee;/ poprostu masakra;/ eh .;( ale Lunce juz wszystkie ząbki wypadły i ma już noweee;D;D[/quote] Przyzwyczaisz się ;) Mnie już sam wygląd nie przeszkadza, ale przeszkadza mi to, że się zacina.
×
×
  • Create New...