-
Posts
13359 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wtatara
-
ja bym ją poogłaszała
-
Was tez umieszczę a Pakusia tez na jego wątku
-
na dzisiaj koniec
-
[IMG]http://images42.fotosik.pl/3/9368b3c36e660f98med.jpg[/IMG] dalej wies [B][COLOR=#8b0000]mamy już prawdziwy parasol[/COLOR][/B] [IMG]http://images23.fotosik.pl/266/3399e578fac9354emed.jpg[/IMG]
-
[INDENT][IMG]http://images41.fotosik.pl/3/413149d56584e669med.jpg[/IMG] i znów na wsi [IMG]http://images42.fotosik.pl/3/9368b3c36e660f98med.jpg[/IMG] [/INDENT]
-
Tabi opalała sie ze mna [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/77808-York-shitsu-piekna-dlugowlosa-malutka-3-5-kg-sunia-już-w-nowym-domu!/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/77808-York-shitsu-piekna-dlugowlosa-malutka-3-5-kg-sunia-już-w-nowym-domu!/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/77808-York-shitsu-piekna-dlugowlosa-malutka-3-5-kg-sunia-już-w-nowym-domu!/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] [IMG]http://images40.fotki.com/v1251/photos/1/1375258/6534658/2930_07_2008375-vi.jpg[/IMG] choc jak wszyscy poszli cos robic dziewczynki nie chcialy byc same a w sloncu za goraco - wpadlam wiec na pomysl, zeby zrobic im cos na ksztalt namiowu - oto efekty [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/77808-York-shitsu-piekna-dlugowlosa-malutka-3-5-kg-sunia-już-w-nowym-domu!/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [IMG]http://images41.fotki.com/v1247/photos/1/1375258/6534658/2930_07_2008381-vi.jpg[/IMG]
-
dalszy pobyt na wsi [IMG]http://images40.fotki.com/v1238/photos/1/1375258/6534658/2930_07_2008097-vi.jpg[/IMG] troszke przyrody [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/77808-York-shitsu-piekna-dlugowlosa-malutka-3-5-kg-sunia-już-w-nowym-domu!/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [IMG]http://images40.fotki.com/v1238/photos/1/1375258/6534658/2930_07_2008148-vi.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotki.com/v1245/photos/1/1375258/6534658/2930_07_2008194-vi.jpg[/IMG]
-
kilka fotek z dwu dniowego pobytu u babci [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/77808-York-shitsu-piekna-dlugowlosa-malutka-3-5-kg-sunia-już-w-nowym-domu!/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] przygotowane do drogi [IMG]http://images41.fotki.com/v1243/photos/1/1375258/6534658/2930_07_2008002-vi.jpg[/IMG] Pixi na trawce [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/77808-York-shitsu-piekna-dlugowlosa-malutka-3-5-kg-sunia-już-w-nowym-domu!/images/smilies/love.gif[/IMG] [IMG]http://images40.fotki.com/v1263/photos/1/1375258/6534658/2930_07_2008017-vi.jpg[/IMG] i uśmiechnięta Tabunia [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/77808-York-shitsu-piekna-dlugowlosa-malutka-3-5-kg-sunia-już-w-nowym-domu!/images/smilies/love.gif[/IMG] [IMG]http://images40.fotki.com/v1263/photos/1/1375258/6534658/2930_07_2008074-vi.jpg[/IMG] no i razem [IMG]http://images40.fotki.com/v1242/photos/1/1375258/6534658/2930_07_2008165-vi.jpg[/IMG]
-
zabawa piesków [INDENT][IMG]http://images28.fotosik.pl/253/3c9fd2d732405295med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/252/5c24931e7e585d95med.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/320/baaa68f056658aabmed.jpg[/IMG] [/INDENT]
-
[IMG]http://images26.fotosik.pl/252/b0fd0b01c21c57ac.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images30.fotosik.pl/251/20b034c5f9c5cf52med.jpg[/IMG] a to Pixunia z Kasią
-
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/77808-York-shitsu-piekna-dlugowlosa-malutka-3-5-kg-sunia-już-w-nowym-domu!/members/19258-wtatara"][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/77808-York-shitsu-piekna-dlugowlosa-malutka-3-5-kg-sunia-już-w-nowym-domu!/customavatars/avatar19258_1.gif[/IMG] [/URL] ZarejestrowanyDec 2006Postów6,083 [B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/77808-York-shitsu-piekna-dlugowlosa-malutka-3-5-kg-sunia-już-w-nowym-domu!/images/icons/icon1.gif[/IMG] [/B] [INDENT][IMG]http://images34.fotosik.pl/318/da7b877838771f93med.jpg[/IMG] to jest Adusia- bernardynka z krakowskiego schroniska [B]niestety odeszła w jesieni[/B] mieszkała u teściów mojej córki [/INDENT]
-
[IMG]http://images24.fotosik.pl/252/c8de62f155ecdab5med.jpg[/IMG] tabi na pierwszej działce
-
Tabi na pierwszej działce
-
a tu na wsi u babci jestem wozona [IMG]http://images31.fotosik.pl/324/e273883cc85887c1med.jpg[/IMG]
-
[B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/77808-York-shitsu-piekna-dlugowlosa-malutka-3-5-kg-sunia-już-w-nowym-domu!/images/icons/icon1.gif[/IMG] [/B] [INDENT][IMG]http://images28.fotosik.pl/251/ec28bc7349c65ad4med.jpg[/IMG] Pixi odpoczywa [/INDENT]
-
Dla PIXI od Karolinki [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img364.imageshack.us/img364/3870/e4fa5314c99e6a56otz4.jpg[/IMG][/URL]
-
[RIGHT][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8c7fb3ffef74a871.html"][IMG]http://www.fotosik.pl/webimg/powieksz_zdjecie.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8c7fb3ffef74a871.html#e"][IMG]http://www.fotosik.pl/webimg/dodaj_do_ulubionych.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8c7fb3ffef74a871.html#tapster"][IMG]http://www.fotosik.pl/webimg/wyslij_na_telefon.gif[/IMG][/URL][/RIGHT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8c7fb3ffef74a871.html"][IMG]http://images30.fotosik.pl/190/8c7fb3ffef74a871med.jpg[/IMG][/URL] Piksunia po ciężkiej operacji
-
a to u mnie na rączkach [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1f0cc775a2889d7b.html"][IMG]http://images28.fotosik.pl/184/1f0cc775a2889d7bmed.jpg[/IMG][/URL] Tabunia na wersalce [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/02641777ce20c9e1.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/193/02641777ce20c9e1med.jpg[/IMG][/URL] i jeszcze moja kicia w Wielką Sobotę - sprawdzała czy wszystko włożyłam do świątecznego koszyka [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8177cc5b9227965d.html"][IMG]http://images23.fotosik.pl/183/8177cc5b9227965d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fd6671b7bd3429d7.html"][IMG]http://images28.fotosik.pl/184/fd6671b7bd3429d7med.jpg[/IMG][/URL]
-
A teraz ode mnie kilka fotek z niedzielnego świętowania [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/77808-York-shitsu-piekna-dlugowlosa-malutka-3-5-kg-sunia-już-w-nowym-domu!/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ac05a32aee14be1a.html"][IMG]http://images33.fotosik.pl/194/ac05a32aee14be1a.jpg[/IMG][/URL] u pana na kolankach [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2e8cf5f8665e46c5.html"][IMG]http://images32.fotosik.pl/193/2e8cf5f8665e46c5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9b0fb37b984a82c0.html"][IMG]http://images31.fotosik.pl/194/9b0fb37b984a82c0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eca404341ae58f32.html"][IMG]http://images32.fotosik.pl/193/eca404341ae58f32.jpg[/IMG][/URL] u pani na kolankach [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6e963e83022f37f9.html"][IMG]http://images24.fotosik.pl/184/6e963e83022f37f9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c97807b714b634c7.html"][IMG]http://images31.fotosik.pl/194/c97807b714b634c7.jpg[/IMG][/URL]
-
Basia po 9 miesiacach tułaczki w końcu w swoim domu.
wtatara replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
śliczna Basia i ładny plakat -
Mamusia i trzy szczeniaki -WSZYSCY W NOWYCH DOMKACH!!!!
wtatara replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=#ff0000]Rodzinka w komplecie:[/COLOR][/B] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/7071/96618325.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/1534/67354937.jpg[/IMG] [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/7417/tinar.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/8052/rodzinay.jpg[/IMG] to zdjęcie mnie ujęło a Zara mi sie najbardziej podoba