Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. Oga napisałam . tam pisze ze wiek nie ma znaczenia
  2. ale myśmy jej tłumaczyli ze gdyby nie usunęła kartonu to psa by już nie było . My swoje , baba swoje.. na poczatku zabroniła kłaśc mi kocyk pod balkonem
  3. a możesz mi dać jakis link do niej, teraz się już nie szuka tak jak dawniej
  4. ja kładłam kocyk- byłam z mężem samochodem
  5. [quote name='kopciuszek']Właśnie dostałam smska ;) Co za babsztyl cholerny ... tyle czasu jej Żabka nie przeszkadzała, a teraz nagle zaczęła wszystkim przeszkadzać[/QUOTE] a jeszcze nazwała nas ze jesteśmy chorzy psychicznie
  6. [quote name='ilon_n']DT u Arktyki wyniosłoby 240 pln/m-c sądząc po opisie Vanilka, że jest raczej mały .. czy Paja już zapoznała się z wątkiem i określiła się co do przyjęcia Vanilka??[/QUOTE] Do Paji napisałam a u Arktyki 240 to nie duzo- a gdzie ona mieszka
  7. [quote name='fizia']Wysłałam jeszcze dzisiaj Wanilka jakiejś Pani, która co prawda pytała o Skubiego - owczarka collie - ale ma 7 letnie dziecko, Skubi jest nieufny, nie wiem czy nie lepszy byłby ewentualnie jakiś bardziej sprawdzony pies mail od pani jest taki - troche mnie zaskoczyło,że pyta tez o drugiego pieska, szczeniaczka (filutek ma już dom)- no w każdym razie trzeba by było sprawdzić z pewnością ten dom, gdyby coś z tego miało wyjść [I]Witam pania moje warunki sa takie mieszkam w kamienicach mam 2pokoje kuchnia i łazienka oraz mam córke 7 letnia bardzo kocha wszystkie zwierzeta tak jak ja.ale niech pani mi doradzi czy dobrze bedzie sie dobrze czul mieszkajac w kamienicy bo nie wiem gdzie wczesniej mieszkal...rowniez jest uwas maly FILUTEK co tez bym sie podjela opieki bardzo prosze o odpowiedz i doradzenie Zycze milego dnia.[/I][/QUOTE] dziekuję fizia
  8. [quote name='Aimez_moi']Dziekuje za zaproszenie........ poczytam wieczorkiem..... Jezeli chcecie to moge przeslac kilka grosikow na slicznote.......[/QUOTE] pewnie ze Vanilek prosi
  9. my też dzisiaj łapiemy sunię- pierwsze podejście
  10. dziewczyny dzięki- to Was wpisuję w pierwszym poście
  11. teraz tak liczę to z jednorazowymi jak mi wszyscy wpłacą nie będę mieć nawet 300 zł. Szukam hotelu , zawiozę go jak coś znajdę , a jak nie będę mieć wpłat, mnie nie stać na utrzymanie pieska w takiej cenie
  12. [quote name='fizia']A jak w tej chwili wygląda skarbonka Wanilka?[/QUOTE] fizia wszystko uzupełniłam w pierwszym poście
  13. [quote name='Javena']Moj tel.781 501 389 To nr do domu tymczasowego u Paji. Mozna by zapytac. Zwolniło się u niej miejsce.[/QUOTE] pisałam do niej SMS. Prosiła abym poszukała ja na DOgo i wkleiła watek pieska ale nie mogę ja znaleźć . Nie szuka sie tak jak dawniej. [B][COLOR=darkred]Pomózcie[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]dziękuje za wpłaty[/COLOR][/B]
  14. czyli co o 20 gdzieś na drodze na przeciwko bloku
  15. dziękuję- wieczorkiem wszystko pouzupełniam , powysyłam numery konta [COLOR=darkred]kto jest chętny na plakat proszę o adres to wyślę poczta internetową[/COLOR]
  16. zdjęcia na 29 stronie
  17. [INDENT][URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Cudny-wesoly-WANILEK-pilnie-szuka-Domu-W0QQAdIdZ234235763"][COLOR=#4444ff]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki...AdIdZ234235763[/COLOR][/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=66409"][COLOR=#4444ff]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=66409[/COLOR][/URL] [URL="http://katowice.szerlok.pl/oferta/cudny-wesoly-wanilek-pilnie-szuka-domu-ID3sBl.html"][COLOR=#4444ff]http://katowice.szerlok.pl/oferta/cu...mu-ID3sBl.html[/COLOR][/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...0998,Lw==.html"][COLOR=#4444ff]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...0998,Lw==.html[/COLOR][/URL] oto ogłoszenia [/INDENT]
  18. [quote name='Javena']Gdybyś taki plakat wysłała meilem ,to bym wydrukowała i powiesiła u nas. Jesli się da. Ja własnie nie umiem robic plakatów ,dlatego pytałam. ALBO WYSŁAŁA POCZTĄ......[/QUOTE] wyslę wiadomoscia , mam tez ulotki
  19. jkp deklaruje 50 zł na 6m. nie mogę cos wysłac konta
  20. [quote name='Javena']Czy ktoś robił plakaty? Tak coś mi się wydawało. Piekny psiak. Wstawię allegro na Nk.[/QUOTE] dzieki a plakaty mam
  21. niestety ale w domu nie ma warunków
  22. paros dziękujemy Ci za pomoc
  23. fizia takie ujmujące te Twoje ogłoszenia
×
×
  • Create New...